320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fc Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
    Üks küsimus selle foorumi kohta.Miks see vene keelne on ?Levadia ikkagi ju Eesti klubi või olen millestki valesti aru saanud ?
    Aga tõesti, miks me, kohalikud venelased suhtleme omavahel vene keeles? Elari see küsimus ei ole isegi naljakas. Levadia toetus on multi-keelne. Keegile see ei meeldi - meil on suva. Me toetame OMA meeskonda, mitte poliitikuid, valitsusi ja jobusid kes põhimõtteliselt vihkavad venelasi-eestlasi-vms. Peaaegu kolmandik inimestest kes elavad siin suhtlevad omavahel vene keeles, meeldib see sulle või mitte. Tribüünidel me kasutame kaks-kolm keelt ja meie arvates nii peabki. Meil ei ole komplekse ja me toetame omasid ka vene keeles sest see on meie ja paljude poiste kes mängivad Eestis emakeel. Reality check, dude! Ja eesti keelt me ka kasutame. Ja kui Levadias kunagi hakkab mängima ka mõni välismaalane siis ma olen kindel et leiame sõnu ka tema emakeeles tema toetamiseks. Ja see ei ole meie süü et need eestlased kellele meeldib Levadia ei jõudnud selleni et luua korralik toetus ja kardavad meid või neil on mõni kompleks tulla venelaste juurde ja lihtsalt öelda "kamoon, teeme midagi koos". Me mitte kunagi ei ole ju väitnud et meile ei meeldi eesti fännid vms. Teatud marurahvuslased FCFist või näiteks konkreetselt need Pärnu joodikud kes esinesid meie mängul Transi vastu või mõned Kalju teenagerid kes käituvad nagu eriti kõvad mehed ja provotseerivad meid tribüünilt ei loe - jobu jääb jobuks.
    See on üldse naeruväärne kui paljud vihkavad meid ainult meie emakeele pärast, valetavad meie kohta, kardavad meid ja iga meie nalja või teise pisikese asja pärast teevad sääsest elevanti ja kirjutavad foorumites oi kui jubedad me oleme. Tihti tundub et Eesti jalgpallis peab eksisteerima ainult üks õige arvamus ja eluviis, ja kõik teised peavad olema per se keelatud või vähemalt hukka mõistetud. Toetada Levadiat ongi nii meeldiv sest meie oleme erinevad inimesed kellel on erinevad elustiilid, maailmavaaded, huvid, lemmikud "suured" klubid ja koondised, jne - aga tribüünil meid ühendab üks konkreetne asi - meie kohalik klubi, ja ainuke omapärane klubi Eestis.

    "Cause we're gonna do just anything
    We're gonna sing what we wanna sing
    and we'll wade through anything that you say
    We're all having too much fun
    We can't stop we've only just begun
    We're gonna carry on for another day"

    Kommentaar


      #47
      ja iga meie nalja või teise pisikese asja pärast teevad sääsest elevanti
      äkki me tegime ka lihtsalt nalja? gõgõgõ või arvad, et see 123... on tõsine lause?

      Mitmete klubide fännid laulavad näiteks meie väljamõeldud '(sisesta klubi nimi) ja matused', ei ole küll kuulnud, et keegi seda eriti tõsiselt võtaks vms.

      sellisest kergest õrritamisest on minu jaoks palju hullem poliitiline provokatsioon, millel ei tohiks olla staadionil kohta.


      Toetada Levadiat ongi nii meeldiv sest meie oleme erinevad inimesed kellel on erinevad elustiilid, maailmavaaded, huvid, lemmikud "suured" klubid ja koondised, jne - aga tribüünil meid ühendab üks konkreetne asi - meie kohalik klubi
      noh siis on ju Flora ja Levadia, või Levadia ja Vaprus jne. isegi väga sarnased.

      tundub, et mõlemal poolel leidub WP-tegelasi, võib-olla punkareid, kloune, joodikuid, alles kujunemisjärgus noori jne. küllap ka erineva rahvusliku taustaga inimesi.

      oleme meiegi üritanud toetada omi leegionäre nendele arusaadavas keeles ja minu meelest on see täiesti normaalne.

      ainuke omapärane klubi Eestis
      Rise and rise again until lambs become lions!

      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
        äkki me tegime ka lihtsalt nalja? gõgõgõ või arvad, et see 123... on tõsine lause?

        Mitmete klubide fännid laulavad näiteks meie väljamõeldud '(sisesta klubi nimi) ja matused', ei ole küll kuulnud, et keegi seda eriti tõsiselt võtaks vms.

        sellisest kergest õrritamisest on minu jaoks palju hullem poliitiline provokatsioon, millel ei tohiks olla staadionil kohta.




        noh siis on ju Flora ja Levadia, või Levadia ja Vaprus jne. isegi väga sarnased.

        tundub, et mõlemal poolel leidub WP-tegelasi, võib-olla punkareid, kloune, joodikuid, alles kujunemisjärgus noori jne. küllap ka erineva rahvusliku taustaga inimesi.

        oleme meiegi üritanud toetada omi leegionäre nendele arusaadavas keeles ja minu meelest on see täiesti normaalne.



        Hea vastus, Mayhem Ega meie ei taha teid tappa selle käitumise eest ju. No äkki keegi meie punkaritest/klounidest/joodikutest/alles kujunemisjärgus noortest tahab.. Aga ise andsite põhjuse mainida seda. Ja nats sarkasmi teie poole on täiesti loomulik ja teenitud, eksju. Action - reaction. Ja näed ise, näiteks sinu vastus on nagu iga normaalne "banter" ja sama jutt mul oli mõnede Flooraakatega kui näiteks üks kord jõime ühel üritusel, see on täitsa normaalne. Nagu mu arvamus et mu lemmik Eesti klubi on parim, omapärane ja mängib ilusamat jalkat! Mina olen fänn ju, ja kindlasti ei ole erapooletu. Aga mu eelmises postituses ma kirjutasin pigem foorumite postitajatest ja loodan et ise saad vist aru mida ma tahtsin öelda.

        Cheers! *õlleklaas*

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
          No äkki keegi meie punkaritest/klounidest/joodikutest/alles kujunemisjärgus noortest tahab..
          Kuhu sa teie WP-tegelased jätsid, või kuulavad nad Skrewdriverit ka rohkem naljaviluks?
          Rise and rise again until lambs become lions!

          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
            Kuhu sa teie WP-tegelased jätsid, või kuulavad nad Skrewdriverit ka rohkem naljaviluks?
            Woops, tõesti unustasin neid ära!

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
              Aga tõesti, miks me, kohalikud venelased suhtleme omavahel vene keeles? Elari see küsimus ei ole isegi naljakas.
              Enda arust ma ei küsindki seda naljaviluks.Lihtsalt mina väga palju vene keelest aru ei saa ja tore oleks lihtsalt olnud teiste fännide saite ka lugeda .Sest Eestis pole minu meelest eriti fännidel eraldi kodulehti või olen mina lihtsalt pime

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                Enda arust ma ei küsindki seda naljaviluks.Lihtsalt mina väga palju vene keelest aru ei saa ja tore oleks lihtsalt olnud teiste fännide saite ka lugeda .Sest Eestis pole minu meelest eriti fännidel eraldi kodulehti või olen mina lihtsalt pime
                eks neid on ikka üritatud teha, kuid aktiivsus on jätnud soovida. meid on kokku nii vähe, et saame parajalt soccerneti kasutatavaks teha. Hiljuti avastasin aga meeldiva üllatusena ühe maagtammeka fänniblogi - http://jkmaagtammeka.blogspot.com selliseid asju on ka tore lugeda.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  eks neid on ikka üritatud teha, kuid aktiivsus on jätnud soovida. meid on kokku nii vähe, et saame parajalt soccerneti kasutatavaks teha. Hiljuti avastasin aga meeldiva üllatusena ühe maagtammeka fänniblogi - http://jkmaagtammeka.blogspot.com selliseid asju on ka tore lugeda.
                  Oh,väga viis asi ju .

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas ballack
                    kartmise kohapealt ma ütleks seda et mul ühel sõbral oli ebameeldivaid kogemusi kui käis levadia mänge vaatamas (ilma särgi ja sallita) ja oli levadia poolehoidja aga teist keegi suutis oma viha või ei tea mille välja elada tema peal et kui venelane ei ole siis levadia fänn ei saa ka olla ja saatis nahui.....peale seda jäi meistriliiga ühe pealtvaataja võrra väiksemaks kuna see ajas ta suht vihale ja enam ta pole ühegi klubi poolt ja hoopis levadia vastane pigem.
                    Millal see oli, see on nii naljakas, kui ma sind nahhui saadan siis sa ei ole juba Flora fänn??? LOL, kui inimene toetab seda klubi siis talle mitte keegi ei saa seda keelatada...
                    FCLT.EU
                    ----------------------------------------------------------------------
                    Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                    Kommentaar


                      #55
                      Foorumikasutaja North ei jäta isegi Koondise mängu puhul kasutamata võimalust reklaamida oma saiti

                      Kommentaar


                        #56
                        Sorry, aga mina seda ei teinud...My nickname is ChelseaFan or Crazy North...
                        FCLT.EU
                        ----------------------------------------------------------------------
                        Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas North Vaata postitust
                          Sorry, aga mina seda ei teinud...My nickname is ChelseaFan or Crazy North...
                          I thought, that you´re nickname was Vasja or Saša. Noo kui sina ei teinud siis, kes see tegi ballack w

                          Kommentaar


                            #58
                            Felipe 1 North 0
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                              I thought, that you´re nickname was Vasja or Saša. Noo kui sina ei teinud siis, kes see tegi ballack w
                              What if one of our members made this? Is it not allowed?
                              FCLT.EU
                              ----------------------------------------------------------------------
                              Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas North Vaata postitust
                                What if one of our members made this? Is it not allowed?
                                Olidki sina , tra ma teadsin. Lubatud või mitte, aga ega Levadiale sellest fänne rohkem juurde ei tule, ega foorumiga liitu, kui te seda igale poole pistate.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X