320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fänniarmeede enesereklaami koht

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Odras Vaata postitust
    Otseselt pantrite repertuaari ei kuulu ühtegi vastasi solvavaid, ega ebaviisakate sõnadega laule. Kui neid kõlab aeg ajalt siis seetõttu, et mõni panter on loomaaias saanud vee asemel muud keelemärjukest liiga palju. Õnneks on tulnud nii nimetatud vasak tiib, kes kohe selliste asjade kostused võtab häälekalt üles mõne kalju toetus loo, et platsile ja tribüüni teise otsa solvanguid otseselt isegi ei kostuks.
    Vau, olete siis 10 kuuga kõva arengu teinud.
    Aga ahv jääb minu arvates ikka ahviks, isegi siis kui talle ülikond selga panna ja ilusti ära raseerida.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Vau, olete siis 10 kuuga kõva arengu teinud.
      Aga ahv jääb minu arvates ikka ahviks, isegi siis kui talle ülikond selga panna ja ilusti ära raseerida.
      nad tegid minu arvates suunamuutuse üpeale ühte ajaleheartiklit..
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        #48
        Kes reklaamib ilusas Eesti koondise särgis Eesti koondist? Huvitav, kas naine kuulas Ewert Sundja plaati väää?

        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Kes reklaamib ilusas Eesti koondise särgis Eesti koondist? Huvitav, kas naine kuulas Ewert Sundja plaati väää?

          http://www.reporter.ee/2010/02/23/ta...-soimu-saatel/

          Viga

          Sellist lehekülge ei leitud!
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas marcello Vaata postitust
            Viga

            Sellist lehekülge ei leitud!
            tegemist oli saate Krimi promoga. Kuna oli ainult promo, siis seetõttu ka see video maha võetud.

            Kommentaar


              #51
              Welco armee Electric Legion hooaja esimesel kodumängul. Laupäeva õhtul kell 20.00 ning 2C ja tuulise ilmaga oli annelinna staadionil fännitribüün puupüsti täis - kokku u 50 inimest. Kokku oli pealtvaatajaid hinnanguliselt 90 ringis..
              Lisatud failid

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Mister Vaata postitust
                Meie ei kao kunagi kuhugi Ja brasiillased ja treener ka ei kao niipea

                Tore, et sa meie pärast nii palju muretsed, aga Sa muretse parem oma probleemide pärast mitte ära käi koguaeg meie fänluse ja probleemide kallal tänitamas.

                Peace.
                HAHAHA, In your face!
                Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas 818 Vaata postitust
                  HAHAHA, In your face!
                  Kadunud pole me kuhugi.
                  Jalkas oli üks ilgelt hea artikkel pealkirjaga "Mees kus su trumm on?"
                  Loe ja saad aru. See kui me ühel mängul häält ei tee ei tähenda, et meid olemas pole. Natuke nukker seis muidugi on, aga küll varsti jälle jalul oleme.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X