320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Võitle, Eesti, võitle!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastasete moraali saab alla suruda lauluga, mis näiteks Poolas kõlas nii:....give it up,give it up,Poland give it up..na-na-nannananaaaa....give it up,give it up,Poland give it up!!
    Ja et siis järgmine kord teaks kõik sõnu ja laulaks nii mis kole

    Kommentaar


      Originally posted by tremboni
      Vastasete moraali saab alla suruda lauluga, mis näiteks Poolas kõlas nii:....give it up,give it up,Poland give it up..na-na-nannananaaaa....give it up,give it up,Poland give it up!!
      Ja et siis järgmine kord teaks kõik sõnu ja laulaks nii mis kole
      Oleks nagu tuttav lugu, a viisi küll ei tea. Äkki keegi ütleb, mis esitaja ja täpse loonimega tegu, otsiks mp3 välja? Miski diskolugu vist? Pole selles scenes eriti käpp..

      Ja Poolas ma seda laulu nagu ei kuulnud, ilmselt karjusin ise midagi muud nendel puhkudel..

      Alo

      Kommentaar


        lihtsalt selline mõte tuli pähe, et kas sellise loosungi karjumine, et 'give it up, give it up, Poland give it up!!' pole nagu kuidagi piiripeal selle põhimõttega, et toeta omasid, aga ära alaväärista vastast? ma ei usu, et eesti koondislased sellist laulust oluliselt innustust juurde saaksid, aga samas ilmselt vastste fännid ajaks vihale kyll... igatahes mind kyll ajaks, kui keegi sedasi eesti koondise kohta laulaks... 'give it up, give it up, Estonia give it up!!'... või ma eksin?

        Kommentaar


          Äkki keegi ütleb, mis esitaja ja täpse loonimega tegu, otsiks mp3 välja? Miski diskolugu vist?

          Tegemist on 1993 aasta discohitiga Cut`N`Move "Give It Up"
          Midagi ei saa teha lollikindlaks,sest lollid on üllatavalt leidlikud!

          Kommentaar


            Kessu,
            kui see laul ....give it up,give it up....ei sobi siis peaks ka hüüdmata jätma sellised read nagu. "poola on pasa ja võit on meie oma". See ju kah alavääristab vastast või kuidas?

            Kommentaar


              miks me ei võiks vastaseid alavääristada... issand, me peame neid ju tümitama igal pool alavääristatakse vastast... no big diil
              Pärtel Tomberg

              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
              http://www.isepankur.ee
              info@isepankur.ee

              Kommentaar


                Mina arvan, et vastast võib natuke ikka nokkida, aga samas respekteerida ning ei tasu üle piiri minna. Kasvõi enda ja kaasmaalaste turvalisuse huvides.

                Toon näite: 1998. käisime Bukarestis Steaua-Flora mängu vaatamas. Ühel hetkel tõmmati florakas maha ning Liba-Ats karjus "**** off!" või midagi sarnast. Ma ei oska hästi kirjeldada sadade rumeenlaste ilmeid, aga nad olid väga kurjad ning proovisid seepeale politseirõngast läbi tungida, et meiega nö suhelda. Eestlasi oli tribüünil umbes 8 inimest, kohalikke mingi paarkümmend tuhat, 10 000 kindlasti. Mina käitun viisakalt, et sellistest (ja järgnevatest) olukordadest tervelt pääseda. Euroopas on meid vastastega võrreldes ikka suhteliselt vähe, nt Viinis, Stockholmis, Prahas, Dublinis, Eindhovenis jm. Kui me viisakate fännidega käitume ebaviisakalt, hakatakse peagi meisse samamoodi suhtuma.

                Arvan veel seda, et Eesti fännide imidzhi üks osa on laulud. Kui saata vastaseid nende oma keeles või nendele arusaadavas keeles igasugustesse kohtadesse, võib ka probleeme tulla. Näiteks järgmisel aastal Moskvas. Kas seal julgeme saja- või kahesajakesi samamoodi käituda kui mujal, on küsimus? Kui ei, käitume silmakirjalikult.

                Mulle tundub, et praegusel hetkel on ainult üks koht, kus meile tõsiselt tappa tahetakse anda

                Lõpetuseks tahan öelda, et olen uhke, et lärmi teeb üks eestlane kümne eest!
                poborsky@jalgpallihaigla.ee

                Kommentaar


                  no tore! lihtsalt nagu ytlesin enne, et tekkis mõte lihtsalt ja hea kui leitakse, et selles laulus pole midagi halba. see oligi eesmärk, et tekitada väike arutelu...

                  Kommentaar


                    Originally posted by Poborsky
                    Toon näite: 1998. käisime Bukarestis Steaua-Flora mängu
                    Puhtast uudishimust - Poborski, mitmel välismängul sa kokku käinud oled? Palju neist koondise, palju muid mänge?

                    Kes Eestis see kõige kõvem jalgpallireisihunt võiks olla?

                    Alo

                    Kommentaar


                      Ei tahaks küll Poborsky eest vastama hakata, aga suunaksin sind, Alo, ostma ajakirja "Eesti Jalgpall 2002", kus mõned reisihundid, sh. Poborsky, oma muljetest räägivad.

                      Kommentaar


                        Tere,

                        raske öelda, kes Eesti kõige kõvem jalgpallireisihunt on ja kas sellel niiväga tähtsustki on. Aga ilmselt tuleb otsida minu, Katsi, Vossem Nolli, Oti ja Papa hulgast. Kui Kannikut mitte arvestada Ahjaa, ilmselt "juhib" 8:0, kes lisaks minu loetelule on käinud ka Valgevenes (nagu ka Ott ja Papa, aga esimene ei käinud Rootsis ja teine Andorras-Iirimaal, Kats ei käinud Hollandis).

                        Mina olen käinud nii:
                        Lätis 3 koondise mängu
                        Leedus 3 koondise mängu (või oli 4?)
                        Soomes 1
                        Rootsis 1
                        Austrias 1
                        Tshehhis 1
                        Andorras 1
                        Iirimaal 1
                        Hollandis 1
                        Poola 1
                        Eestis ca 40
                        (Palun eelnevat loetelu mitte võtta kelkimisena!)

                        Lisaks muud mängud EM 2000 ajal Belgias, Venemaal, Soomes, Jugoslaavias, Norras, Rumeenias, Lätis ja ...

                        NB! Ma ei väsi rõhutamast, et Ott on näinud kõiki Eesti koondise kodumänge!
                        poborsky@jalgpallihaigla.ee

                        Kommentaar


                          Vastus teemale 'Võitle, Eesti, võitle!'

                          mmm...
                          ma pole vanemaid postitusi sirvinud, äkki on seda juba pakutud, aga...
                          on üks selline laul, mida esitas Henry Laks ja mis oli selline isamaaline lugu
                          ja sellised sõnad olid kah
                          "Isamaa ilu hoieldes
                          vaenlase vastu võideldes
                          Pane Tähele!!!
                          Pane Tähele"
                          ja vahepeaöl oli 1 eeslaulja ja teised laulsid järgi, sõnu täpselt ei mäleta, aga geniaalne jalgpallilaul

                          LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                          Kommentaar


                            Vastus teemale 'Võitle, Eesti, võitle!'

                            hmm... ma arvan, et peaks ikka olema mingi võimas kodumaine loom.. näiteks sinikarud või siis sinikotkad võii... sinihundid ??????????

                            mis ajast sinikarud, -kotkad, -hundid midagi kodumaist on?...kodumaised midagi lambad, sead....miks yldse mingid loomad, viskaks yldse näiteks verivorsti, syldi ja saku õlu

                            Kommentaar


                              Vastus teemale 'Võitle, Eesti, võitle!'

                              Peku postitati: 11-02-02 19:07:10

                              hmm... ma arvan, et peaks ikka olema mingi võimas kodu maine loom.. näiteks sinikarud või siis sinikotkad võii... sinihundid ??????????


                              st

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Võitle, Eesti, võitle!\'

                                No offence Man Utd fännid ja inimsed, kes rääkisid, et vastast ei sobi kurjustada, aga Oasis laulis ühel oma kontserdil Who the fuck are Man United, who the fuck are Man United.

                                Loll pea ei võta hetkel vastu, mis laulust see oli, aga lõpp meenub: and the xxxx go marching on..

                                Samas stiilis võiks lasta Who he fuck are the Red Devils jne

                                Kommentaar

                                Working...
                                X