320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet.ee fänniturniir 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas gamer Vaata postitust
    Oujee, neljaks on pärnakad kohal loodetavasti.
    heheee Tulevik ka 4 kohal

    Kommentaar


      Noh siis saab kiiresti ju auhinnad ära jagada

      Kommentaar


        üks sulle teine mulle ... muhahaa

        Kommentaar


          Ma olen kõige varem kohal nii, et auhinnad mulle.
          Aga edukat turniiri kõigile võistkondadele ja teeme ühe lõbusa talveõhtu jalgpalli seltsis!
          FC Flora

          Kommentaar


            St,füürer on 7.00 valvel ukse ees
            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

            Kommentaar


              No Brändon, mis seisud põlvega on? Päris loll viga Tuleviku ründaja poolt.

              Kommentaar


                mis tal juhtus?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Slaava Vaata postitust
                  mis tal juhtus?
                  Oli väravavaht, noppis hüppelt õhust pika palli, aga Tuleviku jorss jooksis lootusetult hiljaks jäänuna talle ikkagi kehasse sisse ja vapper Flora fänn maandus kuidagi imelikult põlve peale. Mõnda aega lamas ning siis lonkas/hüples minema. Amatöörvuti juhtumised. Ma peale teist mängu pidin ära tulema, seega ei tea mis edasi sai.

                  Kommentaar


                    flora 3-mas koht. Juhhhuuuu(Y)
                    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                    Kommentaar


                      Suured tänud korraldajatele. Oli väga lõbus ja kuigi meie üldiseks tulemuseks oli null... Levadia fännid mängisid ausalt, ei mingeid salaproffe/legionääre ja ... eks jah, olime platsil kehvad aga tulevikus üritame ise muuta oma mängu paremaks.

                      Tublid korraldajad!
                      Cheers ka Tammekale, Sillale, Pärnule!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                        Cheers ka Pärnule!
                        Muchos gracias Ma arvan, et veel näeme sel aastalõpukal.
                        Ja tervitaks seda pisikest JH mängumeest tubli töö eest.
                        Järgmisel aastal loodetavasti jälle.
                        Rise and rise again until lambs become lions!

                        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                        Kommentaar


                          Mina ütleks KÕIGILE SUUR ÄITÄH, super õhtu oli ja usun, et kõigil oli lõbus! (kui Brandon välja arvata)
                          Endale jääb kindlasti kõige rohkem meelde 3 sek enne lõppu Sebastiani poolt löödud koll Tuleviku fännidele ja kindlasti võit Sillamäe üle(ikkagi ainsad, kes suutsid nad võita ).
                          Tervitusi Pärnule, jällegi sai üks turna kõrvuti istutud ja igavust just tundma ei pidanud ( ma ütlen viimast korda, istu maha ja ei ole siin midagi, et ei suuda ), EJHle, kes mind raskel hetkel õllega turgutas , ning meie kahele fännile !
                          Florale tänud meite oma süldi eest . Loodan, et me Viljandiga ka ikka sõbraks jäime
                          Turna kõige sümpaatsema mulje jätsid mulle kindlasti EJH vennad, kes tulid lõputsema ja lõpetasid 4nda kohaga. Öelda oleks palju, aga olge kõik tublid ja väljakul kohtume järgmine aasta ning tribüünil juba see aasta!
                          Ja kõige lõpuks tänan meie oma Kure tiimi, kes näitasid sisu ja ainult väravatevahega alagrupist edasi ei pääsenud. Tublid olite, VIIKINGID!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                            Turna kõige sümpaatsema mulje jätsid mulle kindlasti EJH vennad, kes tulid lõputsema ja lõpetasid 4nda kohaga.
                            No see nende number 2 küll lõbutsema ei tulnud. Papa on tal vist nimeks, suht närvihaige tüüp igal juhul.
                            Aga muidu oli igati tore turniir, Paide väärinuks minu silmis esikohta.

                            Kommentaar


                              Paide liigutas tõepoolest väga kaunilt söötu ning Sillamäega koos oldi mänguliselt teistest üle. Aga noh "fännimeistrid" Kalju fännid olid vaat et turniiri ühed kõige kehvemad, lahja esitus satsilt, kes läks tulemusele mängima.

                              Kelle fännid lõpuks õlut said?

                              Kommentaar


                                Suurepärane

                                Jaaah, peab siin ühinema eelnevate kommentaaridega, et turniir oli super! Väga väga hea ja kiiduväärt mõte korraldada midagi sellist ja loodan, et sellest saab traditsioon!
                                Ja turniir ise ka, vägev värk. Hea korraldus jne. Kahju, ainult et niiii hilja peale läks, aga no kõike ei saa ka minuti pealt planeerida. Suur tänu korraldajatele ja sponsoritele!
                                Head ja lõbusad meeskonnad. Loodan, et levadia inimesed saavad ka ükskord üle oma süüdistustest ja lepivad asjaoluga, et on fänne, kes oskavad jalgpalli mängida rohkem ja neid kes vähem.
                                Oli meeldiv viis veeta laupäev

                                Näeb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X