320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet.ee fänniturniir 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Minu jaoks oli kõrghetkeks alati naljakad ja huvitavad Pärnu fännid, kes viisid Paul Alliku Mustamäe valsi Sillamäe võtmesse. Krt see oli fun!
    Nüüd elan Sillamäel,
    korter on aus ja hea
    ning selle õnne eest
    Tiit Vähit kiitma pean!



    Vääga lahe oli

    Kommentaar


      Oh suured tänud põneva õhtu eest. Kõik platsil käinud fännisatsid olid tublid ja eriti vajaks kiitust viljandlased, kellel neiud ka mängus olid. Tore oli näha ja loodetavasti aitab see järgmine kord enamatel tüdrukutel väljakule pääseda. Ka teistest tiimidest.

      Suur aitäh ka florakatele, kes mängisid suurt-suurt-suurt rolli selles, et sellest niivõrd vinge õhtupoolik kujunes. Mina olen kahe käega poolt, et see üritus korduma saaks!

      Kommentaar


        Väga ilus õhtupoolik oli . Tänaks kõiki hea vaatemängu eest !
        Eraldi tooks välja ka Flora väravahi , väga hea kutt oli postide vahel ja Tammeka ühte poissi kelleta nad vist hakkama poleks seal saanud . Kindlasti märgiks ära ka JH kõige väiksema mängumehe !
        Nice and easy ...

        Kommentaar


          Algselt postitas Kurrista Vaata postitust
          Olles see "üks inimene", siis vabandused ka minu poolt.
          Oli tore turniir ning loodan, et sellest sai alguse pikaaegne traditsioon.
          Kusjuures mina küll ei mäleta, et meid oleks niimoodi üllatatud või siis olime me piisavalt riides, et ei häirinud see seik meid =) Aga vabandused vastu võetud, et teile headmeelt teha.

          Usun, et ma ei ole ainuke, kelle arvates oli see turniir vajalik selleks, et erinevad fännirühmitused saaksid kokku, mängiks sõbralikult koos ja hakkaks niimoodi üksteisesse paremini suhtuma! Sest neid positiivset nooti kandvaid tänusõnu-vabandusi-meenutusi siin teemas viimase 24 tunni jooksul on lihtsalt nii hea lugeda Ja seega on sellise turniiri korraldamine ka Tulevikus (upsi, olen nii harjunud seda sõna kirjutama!) lausa eluliselt hädavajalik!
          Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

          Kommentaar


            pulli sai

            meie lugu

            Jalgpallihaigla juhatuse liige

            Kommentaar


              Mõned meie pildid kah: http://jflash.pri.ee/pilt/thumbnails.php?album=369

              Kommentaar


                Kõigepealt suur tänu korraldajatele.Suurepärane üritus oli.

                Samas palun vabandust, kui kellelgi liiga tegin, kui oma väleduses mahajäämust kehakaalu kasutamisega kompenseerida üritasin
                Mis teha vanadus.....

                Kommentaar


                  Algselt postitas PAPA Vaata postitust
                  Kõigepealt suur tänu korraldajatele.Suurepärane üritus oli.

                  Samas palun vabandust, kui kellelgi liiga tegin, kui oma väleduses mahajäämust kehakaalu kasutamisega kompenseerida üritasin
                  Mis teha vanadus.....
                  Kamoon, teie tiim tundus küll üsna "füüsilise", argessiivse stiiliga mängivana aga see on sport ju! Olite hoopis eeskujuks et pohh see vanus, kui jalgpall meeldib. Mängides just teie vastu mul tekkis tunne kui pikk jalgpallikarjäär ootab mind kui joon natuke vähem õlut ja mängin natuke rohkem jalgpalli

                  Kommentaar


                    pildid?

                    mis seis piltidega on? lisab keegi kuskile ka v?

                    Kommentaar


                      Päeval lubati veel et õhtuks saab, ootame vaatame.

                      Kommentaar


                        Tuleviku fännide pildid.

                        Meie poolt tehtud pildid leiab aadressil jktulevik.multiply.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kindral Vaata postitust
                          Meie poolt tehtud pildid leiab aadressil jktulevik.multiply.com
                          oh, aitäh tuleviku mehed ja naised! tublid.

                          Kommentaar


                            Hilised, aga see-eest väga suured tänud minugi poolt kõigile kohale tulnud fännidele, olgu siis väljakul või tribüünidel. Samuti kõigile endistele ja praegustele soccernetlastele, kaaskorraldajatele, sponsoritele ja jalgpalliliidule. Eraldi märgiksin ära veel Siim Juksi ja muidugi Ott Järvela, kes kogu üritust koos hoidsid.

                            Mitmed asjad, mida turniiri raames korraldada soovinuks, jäid seekord veel toimumata, aga vähemalt on nüüd märk maas ja saime ka vajalikke kogemusi, mida edaspidi ära kasutada.

                            Kõige tähtsam oli saalis valitsenud mõnus ja sõbralik atmosfäär, mis kohati päris hasartseks kiskus. Turniiri suurt menu arvestades võin lubada, et järgmisel aastal kohtume kindlasti uuesti, olgu see siis suvel või talvel.

                            PS. Pildid tulevad tänase päeva jooksul.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mazz Vaata postitust

                              PS. Pildid tulevad tänase päeva jooksul.
                              ootame
                              aga kuhu nad ülesse pannakse?
                              E Pluribus unum

                              Kommentaar


                                pildid.

                                täitsa kino. üles pandi 26 pilti ja ongi kogu moos? :O
                                siis sain küll valesti soccerneti reklaamitud värgist aru, et kohal on fotograafid - ootasin ikka paarisaja pildiga albumit, aga no ok.
                                loodetavasti on järgnevatelt turniiridelt rohkem pilte oodata.

                                edu edaspidiseks ja loodetavasti kohtume suvel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X