320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet.ee fänniturniir 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas setfree Vaata postitust
    Ps! Sillamäe fännid olid päris sõbralikud ja sümpaatsed.. ma usun, et nende hulgas küll mingeid agressiivseid tüüpe polnud, kes Floraga kaklema läksid mõni aeg tagasi?
    Vaga vesi, sügav põhi

    Kommentaar


      Algselt postitas setfree Vaata postitust
      Kes teab, äkki tõesti eksin Võibolla sellepärast ei saanud seekord peksa, et nad võitsid? Rõõm on parem kui viha ju
      Ma peaaegu sain, selja tagant mõne meetri kauguselt palliga. Oli lõbus

      Kommentaar


        Pole m6tet valetatada.meie f2nnklubi liikmed,kes m2ngisid f2nnide aastal6pukal pole osalenud kakluses.. ja kindlasti ei juhtu seda edaspidi.pole m6tet ila aja ajada siin,et kedagi mustata
        Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

        Kommentaar


          Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
          Pole m6tet valetatada.meie f2nnklubi liikmed,kes m2ngisid f2nnide aastal6pukal pole osalenud kakluses.. ja kindlasti ei juhtu seda edaspidi.pole m6tet ila aja ajada siin,et kedagi mustata
          mitte, et ma kedagi halvustada tahaksin, kuid selliste väidete andmiseks pead neid tegelasi ikka väga-väga-väga hästi tundnud. Pole just palju mehi, kes kakluses osalenud poleks.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            mitte, et ma kedagi halvustada tahaksin, kuid selliste väidete andmiseks pead neid tegelasi ikka väga-väga-väga hästi tundnud. Pole just palju mehi, kes kakluses osalenud poleks.
            Eks ükskord pannakse ikka asjade ilustamisega puusse
            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

            Kommentaar


              Need 20 ,kes f2nnklubis .. julgen 6elda,et nemad pole kaklejad ja ei ilusta.v2ga armsad inimesed.t2na olime Ushanovi vastuv6tul.. mega yritus :P
              Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

              Kommentaar


                Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                Need 20 ,kes f2nnklubis .. julgen 6elda,et nemad pole kaklejad ja ei ilusta.v2ga armsad inimesed.t2na olime Ushanovi vastuv6tul.. mega yritus :P
                Ma kujutan ette ,kui te peaksite juhuslikult Eesti Meistriteks tulema. !! Siis kestaksid mega yritused vist kevadeni ja järgneval hooajal oleks kogu meeskond viinaravil.
                MAa pidasin rohkem põhimeeskonda silmas .
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Fänniturniir oli äge. Oli sporti ja oli nalja. Eriti meeldis, kui Haigla viimasel sekundil Florale värava lõi, mille peale dr.Papa nende fännisatsi fännide ette põlvili laskus ja käega m...i tõusmist imiteeris.
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                    Ma kujutan ette ,kui te peaksite juhuslikult Eesti Meistriteks tulema. !! Siis kestaksid mega yritused vist kevadeni ja järgneval hooajal oleks kogu meeskond viinaravil.
                    MAa pidasin rohkem põhimeeskonda silmas .
                    ...ja Sillamäe eelarve saaks kevadeks nulli.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Olin siin juba varasematest uudistest tähele pannud, et viljandi - vapruse mängu lõpptulemuseks oli märgitud 0:2, mis on vale. Täna uurisin ka EJL-i kodukalt ning see sama uudis on ikka 0:2, kuid hoopis huvitavam on see, et teistes mängudes me väravaid ei löönud ja väravalööjate edetabelis on meil sellele vaatamata kahe mängija arvel kokku kolm väravat
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Olin siin juba varasematest uudistest tähele pannud, et viljandi - vapruse mängu lõpptulemuseks oli märgitud 0:2, mis on vale. Täna uurisin ka EJL-i kodukalt ning see sama uudis on ikka 0:2, kuid hoopis huvitavam on see, et teistes mängudes me väravaid ei löönud ja väravalööjate edetabelis on meil sellele vaatamata kahe mängija arvel kokku kolm väravat
                        Ju siis oli senini vale tulemus, aga muutsin ta siis 0:3 ringi. Õiglus peab ikka võimutsema.

                        Kommentaar


                          veel pilte: http://public.fotki.com/-maris/jalgpall/
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Karupoegi päris palju pildile jäänud, aitäh igatahes

                            Kommentaar

                            Working...
                            X