320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet.ee fänniturniir 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    olge nüüd ikka vähe viisakamad

    Kommentaar


      Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
      olge nüüd ikka vähe viisakamad
      Ma ei saa aru kas kriitika on suunatud mulle? Kui jah siis pane oma pilt ka siia võite selle teise totsiga viiki leppida

      Kommentaar


        Suhte jämeda reied, näha, et teeb maatööd.

        Kommentaar


          Ma ei saa aru miks nii palju vingumist. No mängib keegi fännimeeskonnast jalgpalli kuskil - mis siis? Või turniiril osalevad ja mitteosalevad igavesed kontoritöötajad või joodikud vms kadestavad inimesi kes fännivad oma klubi ning aktiivselt tegelevad spordiga? Meie ridades ei ole ühtegi "proffi", aga kui oleks keegi kes mängib jalgpalli heal tasemel, ei osale Aastalõpu teistel turniididel ja samas käib Levadia tribüünidel - miks mitte.

          On tunne nagu keegi juba tunneb et saab platsil kõvasti peksa ja juba otsib vabandusi.

          Take it easy See on vaid mäng ja lõbus turniir. Kahju vaid et paljud kõvade häältega ja lubadustega tegijad ei julgenud osaleda... või nende kaasfännid ei lubanud. Kes teab see teab

          Aga osalejad! Laupäeval nautigem oma mängu, muu ei loe.

          Kommentaar


            Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
            Ma ei saa aru miks nii palju vingumist. No mängib keegi fännimeeskonnast jalgpalli kuskil - mis siis? Või turniiril osalevad ja mitteosalevad igavesed kontoritöötajad või joodikud vms kadestavad inimesi kes fännivad oma klubi ning aktiivselt tegelevad spordiga? Meie ridades ei ole ühtegi "proffi", aga kui oleks keegi kes mängib jalgpalli heal tasemel, ei osale Aastalõpu teistel turniididel ja samas käib Levadia tribüünidel - miks mitte.

            On tunne nagu keegi juba tunneb et saab platsil kõvasti peksa ja juba otsib vabandusi.

            Take it easy See on vaid mäng ja lõbus turniir. Kahju vaid et paljud kõvade häältega ja lubadustega tegijad ei julgenud osaleda... või nende kaasfännid ei lubanud. Kes teab see teab

            Aga osalejad! Laupäeval nautigem oma mängu, muu ei loe.
            vähemalt ühe inimesega ma olen sellel teemal nõus
            E Pluribus unum

            Kommentaar


              Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
              Ma ei saa aru miks nii palju vingumist. No mängib keegi fännimeeskonnast jalgpalli kuskil - mis siis? Või turniiril osalevad ja mitteosalevad igavesed kontoritöötajad või joodikud vms kadestavad inimesi kes fännivad oma klubi ning aktiivselt tegelevad spordiga?
              ma kuulun kõiki kolme rühma, andke peaauhind siia

              Kommentaar


                Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                tribüünidel käivad ja kaasaelavad fännid on nemad 100 % küll !
                Meie fännklubi liikmed.
                http://www.fcsillamae.ee/?a=photo_view&id=16
                Hmm.. kust te selle luukere peaga lipu saite tahaks teada? Meil on kahtlaselt kaduma läinud samasugune..
                Parem georg otsas kui Paul keres.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                  Hmm.. kust te selle luukere peaga lipu saite tahaks teada? Meil on kahtlaselt kaduma läinud samasugune..
                  meil varastati ka see lipp ää.Päris tõsiseslt ! peale ühte mängu Tln`s !!! lipuvargad liiguvad Teil sääl !!!

                  kuum kaup.
                  Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                    Hmm.. kust te selle luukere peaga lipu saite tahaks teada? Meil on kahtlaselt kaduma läinud samasugune..
                    Hmmm.... ja ühel pildil neil on viis inimest vihmakeebidega. Väga kahtlane värk, sest kui ma käisin lasteaias üks kord mul läksid kaks vihmakeepi kaduma, siis veel kaks kadusid koolis ja üks eile.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                      Hmmm.... ja ühel pildil neil on viis inimest vihmakeebidega. Väga kahtlane värk, sest kui ma käisin lasteaias üks kord mul läksid kaks vihmakeepi kaduma, siis veel kaks kadusid koolis ja üks eile.

                      Päris hea (Y) (Y) (Y)
                      Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                      Kommentaar


                        ............. see oli totaalne ärapanemine praegu! Oo üllas Levadiaks, Huumori kunn on sündinud!
                        Parem georg otsas kui Paul keres.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                          Hmm.. kust te selle luukere peaga lipu saite tahaks teada? Meil on kahtlaselt kaduma läinud samasugune..
                          Ma nägin sillamäekatel seda lipu ühes suvises Sillamäe Flora mängus. See oli see mäng mille Flora kindlalt võitis. Seal oli see Mošnikovi supervärav ja Dubõkin skooris Flora vastu.

                          Et hakake nüüd kuupäevi kokku viima

                          Kommentaar


                            Ja juba homme see kaua uudatud fännideturniir toimubki... :P

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
                              Ja juba homme see kaua uudatud fännideturniir toimubki... :P
                              Oujee . Ilusat turnat kõigile igatahes, ootusärevus on tekkimas

                              Kommentaar


                                Oujee, neljaks on pärnakad kohal loodetavasti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X