320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koostööpartnerid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    miks ei peaks kõik saama? Muidugi saavad aga ainult haigla liikmetele paneks peale vee liikmekaardinumbri ja logo mis on liikmekaardi selja peal. Võibolla soovivad mitteliikmed sinna oma lemmikklubi logo või mida iganes. Kirjutame ja arutame.
    Kamikaze - " Like a friend dropping in"

    Kommentaar


      #77
      Ma ise arvan küll, kui nüüd sajad inimesed endale kannu tahavad, kelledest mõni seda asutust ainult paar korda aastas külastab, tekib teil seal probleem ruumiga ja teenindamisega, et katsu leida nüüd hops, hops juhani, mihkli ja antsu kannud hulludest virnadest

      Loodan et ma eksin Püssirohukeldris on kah mingi taoline süsteem, aga seal vist ainult püsikundede ja muidu staaride kannud.

      Kommentaar


        #78
        Hinnad teada!


        Nii, sain nüüd teada hinnad mis nende kirjade trükkimise eest tahetakse.

        1 varaint- mustvalged kirjad kus on nimetatud omaniku nimi, liikmekaardi number ja kuuluvus jalgpallihaiglasse= 40,-
        2 variant mustvalged kirjad kus on nimetatud omaniku nimi, liikmekaardi number ja varviline logo liikmekaardi seljalt = 70,-

        Vahe on päris suur nii, et isa olen küll esimese variandi poolt.
        Ei saa jätta kirjutamata ka seda, et küsisin hindasid vaid ühest kohast ( vabaduse väljaku tunnelis asuvast putkast). Kui kellelgi on kuskil käsi sees ja saaks odavamalt olen nõus valmis koostööd tegema.

        To Kyps! Kahtlen et neid inimesi sadu saab olema kes seda oma nime klaasile tahavad, aga kui ikkagi on siis hakkab tööle järgmine süsteem; Klaasi omanik astub pubisse ja esimene asi mida te teeb on see , et läheb riiulite või aknalaua juurde ja võtab oma kannu. Sellega siirdub ta sujuvalt lauda või baari ning ettekandja-baaridaam täidab selle mõne hetkega just klaasiomanikule sobiva kesvamärjukesega. Lahkudes jätab ( kui usaldab) klaasi lauale või viib ( kui ei usalda) baari. Lihtne!! Kindlasti pean Pubi huve silmas pidades välja mõtlema variandi miks ei peaks klaasi omanik seda klaasi omale koju viima! Vot selle koha pealt ootan küll abi. Lihtne oleks võtta tagatist või a la midagi sellist aga kas kõik oleks nõus jällegi rohkem raha välja käima?
        Kamikaze - " Like a friend dropping in"

        Kommentaar


          #79
          Originally posted by Saiake
          Klaasi omanik astub pubisse ja esimene asi mida te teeb on see , et läheb riiulite või aknalaua juurde ja võtab oma kannu. Sellega siirdub ta sujuvalt lauda või baari ning ettekandja-baaridaam täidab selle mõne hetkega just klaasiomanikule sobiva kesvamärjukesega
          Kas sellise variandi juures ei ole probleemiks kogunev tolm kui näiteks jääb ühel nädalal käimata?
          Ja veel- võiks mingid proovieksemplarid ka olla, siis saaks vaadata, kumb variant rohkem sobib-kas must-valge või värviline
          Supplies!

          Kommentaar


            #80
            Originally posted by vandersell


            Originally posted by Saiake
            Klaasi omanik astub pubisse ja esimene asi mida te teeb on see , et läheb riiulite või aknalaua juurde ja võtab oma kannu. Sellega siirdub ta sujuvalt lauda või baari ning ettekandja-baaridaam täidab selle mõne hetkega just klaasiomanikule sobiva kesvamärjukesega
            Kas sellise variandi juures ei ole probleemiks kogunev tolm kui näiteks jääb ühel nädalal käimata?
            Ja veel- võiks mingid proovieksemplarid ka olla, siis saaks vaadata, kumb variant rohkem sobib-kas must-valge või värviline
            Kindlasti ei ole probleemiks klaasi loputamine enne sinna millegi sissevalamise alustamist. Aga ok, ma arvane et see teema jääb rohkem meie pubi kui liikmete arutada ja selle pärast muretseda.
            Panin paberile kaks võimalikku variant: Mis arvate?
            Kamikaze - " Like a friend dropping in"

            Kommentaar


              #81
              Ma olen vist emane et ei saa selle faili lisamisega hakkama!!!!!!!!!!!!!



              Originally posted by Saiake


              Originally posted by vandersell


              Originally posted by Saiake
              Klaasi omanik astub pubisse ja esimene asi mida te teeb on see , et läheb riiulite või aknalaua juurde ja võtab oma kannu. Sellega siirdub ta sujuvalt lauda või baari ning ettekandja-baaridaam täidab selle mõne hetkega just klaasiomanikule sobiva kesvamärjukesega
              Kas sellise variandi juures ei ole probleemiks kogunev tolm kui näiteks jääb ühel nädalal käimata?
              Ja veel- võiks mingid proovieksemplarid ka olla, siis saaks vaadata, kumb variant rohkem sobib-kas must-valge või värviline
              Kindlasti ei ole probleemiks klaasi loputamine enne sinna millegi sissevalamise alustamist. Aga ok, ma arvane et see teema jääb rohkem meie pubi kui liikmete arutada ja selle pärast muretseda.
              Panin paberile kaks võimalikku variant: Mis arvate?
              [img][/img]
              Kamikaze - " Like a friend dropping in"

              Kommentaar


                #82
                värviline oleks vist ilusam(logo vms) ja ega see 70 eeq nii väga kallis nüid ka pole
                selline minu arvamus

                selleks et vähendada klaaside tolmumist seestpoolt tuleb klaasid lihtsalt tagurpidi panna st.põhi ülespoole
                sigpic

                Kommentaar


                  #83
                  Klaas valmis!!!!

                  Tegin enda nimega ühe klaasi valmis ja olen täitsa häppi. Panen selle baari nähtavale kohale. Keda huvitab tulge vaadake ja kui soovi on jäta oma liikmenumber, liikmenimi ( see mis on kaardi peal ) ja 40,- eeku mustvalge või 70,- eeku värviline. Kui liige ei ole jäta hüüdnimi, põhjus miks ei ole liige ja mingi huvitav number millega sind seostada saab.
                  Kamikaze - " Like a friend dropping in"

                  Kommentaar


                    #84
                    Aga kui mul on liikmekaardi peal teine nimi kui see, mille all ma siin foorumis esinen? kas siis ma vanderselli ei saa või
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      #85
                      ma pole veel liige
                      aga varsti olen *lootus kustub viimasena*
                      saiake ega 15-ks kuupäevaks suurt ekraani ei saa üles?
                      siis on finaalmäng
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #86
                        Originally posted by vandersell


                        Aga kui mul on liikmekaardi peal teine nimi kui see, mille all ma siin foorumis esinen? kas siis ma vanderselli ei saa või
                        Muidugi saad! Selle järgi ongi lihtsam kodanikke tuvastada kui kasutad nime mille järgi sind tuntakse. Minu klaasil on kah mitte saiake vaid Vamps.
                        Kamikaze - " Like a friend dropping in"

                        Kommentaar


                          #87
                          Originally posted by rauno


                          ma pole veel liige
                          aga varsti olen *lootus kustub viimasena*
                          saiake ega 15-ks kuupäevaks suurt ekraani ei saa üles?
                          siis on finaalmäng
                          Väga suure tõenäususega saab.
                          Kamikaze - " Like a friend dropping in"

                          Kommentaar


                            #88
                            no siis peab täna tsekkama tulema. Kas ise ka tööl oled?
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              #89
                              Originally posted by vandersell


                              no siis peab täna tsekkama tulema. Kas ise ka tööl oled?
                              Muidugi.
                              Kamikaze - " Like a friend dropping in"

                              Kommentaar


                                #90
                                konsulteeris õrnema poolega ja arvab et peale emadepäev kontserti paras kamikazes õlle teha.

                                vandersell helista kui vaja abi kummutamisel 05105643
                                arvan(loodan) et tunniga on kontsert läbi et sel ajal 18-19 mobiil ei vasta a iljem ennem küll
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X