320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Esiliiga mängud.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Esiliiga mängud.\'

    Krrrrddddddddddddi saaast !!! Lähen mina siis ilusti Tammeka mängu vaatama ja kõik mida mulle pakutakse on lahtilöök. Levadia ilmus kohale alle spärast seda kui mäng oli juba lõppenuks kuulutatud. Seega ilmselt +:- võit Tammekale. nad oleks võinud ju ometi teatada jalgpalli liitu või kuskile, kui nad objektiivsetel põhjustel ei saa õigeks ajaks kohale ennast venitatud. Või kui polegi objektiivseid põhjuseid siis mõelgu välja mõni. Igatahes on nüüd mäng vaatamata.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Esiliiga mängud.\'

      ma ei saa kottigi aru.... kell 19 pidi ju mäng hakkama...
      minge Kingissepa praami peale

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Esiliiga mängud.\'

        Algselt pidi mäng kl 17 algama, aga miks üldse oli mäng pandud tööpäeval sellisele kellaajale, küsin mina.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Esiliiga mängud.\'

          Ohooo, lõpuks ometi on Sidorenkov jälle pildile jõudnud. Kas tal oli miski vigastus? Oskab keegi kommenteerida?

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Esiliiga mängud.\'

            Sidorenkov oli jah peaaegu kolm kuud vigastusega väljas

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Esiliiga mängud.\'

              Kuna Vloora kodukas on vist suvepuhkusele läinud, siis olgu üks tulemus nüüd siin ära märgitud:
              16. voor, neljapäev 22.07.04
              Estel - TJK 3:0 (Polishnin, Titov, Bragin)

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Esiliiga mängud.\'

                soccernetis endas on ju juba üleval see uudis.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Esiliiga mängud.\'

                  Sattusin lugema huvitavat artiklit lõppenud III liiga idatsooni kohta. Nimelt väidavad tsooni võitnud Sillamäe Kalevi esindajad, et uuel aastal tahetakse mängida esiliigas,kui raha kokku saab.
                  Minu teada enam liigakohti osta/müüa/vahetada ei saa.
                  Oskab keegi kommenteerida, mis valemiga Sillamäe võiks esiliiga koha uueks aastaks saada?

                  http://www.pohjarannik.ee/article.php?sid=7361

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Esiliiga mängud.\'

                    Kui keegi esiliigast loobub siis saab igasuguseid vangerdusi teha. Oluline on see, et klubi/meeskonna nimi, kes jäi või tõusis esiliigasse, ei muutuks ja muud litsenseerimiseks vajalikud tingimused oleks täidetud. See kas ja kui palju selle eest välja käia tuleb, pole enam EJL-i asi.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Esiliiga mängud.\'

                      Nii et kui näiteks tallinna jalgpalli klubi on nõus siis sillamäe kalev hakkab nende nime all esiliigas pelama ja TJK kalevi nime all teises?
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Esiliiga mängud.\'

                        Algselt postitas marcello


                        Nii et kui näiteks tallinna jalgpalli klubi on nõus siis sillamäe kalev hakkab nende nime all esiliigas pelama ja TJK kalevi nime all teises?
                        Teoreetiliselt küll aga TJK ei ole kõige parem näide.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Esiliiga mängud.\'

                          Ma just sellepärats TJK võtsingi,et kole imelik olukord saaks tekkida kui kuskil ida virumal teeb trenni ja peab kodumänge TJK ja Wismaris sillamäe
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Esiliiga mängud.\'

                            Algselt postitas Janek


                            Algselt postitas marcello


                            Nii et kui näiteks tallinna jalgpalli klubi on nõus siis sillamäe kalev hakkab nende nime all esiliigas pelama ja TJK kalevi nime all teises?
                            Teoreetiliselt küll aga TJK ei ole kõige parem näide.
                            Vot ükski esiliiga sats pole selles osas kuigi hea näide kui võrrelda Sillamäe Kaleviga. Sellepärast küsisingi.

                            Ja kui keegi esiliigast loobub, siis peaks koht minema sportlike tulemuste alusel järgmisele võimalikule meeskonnale. Sellist nalja nagu Levadia ja Merkuur sel aastal tegid enam minu teada teha ei saa.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Esiliiga mängud.\'

                              MInu arust oli ka regelmendis suht selgelt öeldud, et kohad liigades peavad jagunema just sportlikest tulemustest lähtuvalt. Nii , et ainuke võimalus taolisteks vangerdusteks oleks tõesti täiesti võõra nime all mängimine. Aga ma ei usu et keegi sellega nõus oleks. või siis plekkida kõikidele neist sportlike tulemuste poolest eespool olevatele tiimidele, et nad keelduksid kohast.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Esiliiga mängud.\'

                                Pole mõtet fantaseerida. Lihtsalt Alutaguse Lootus ja Sillamäe Kalev liituvad ja ongi kõik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X