320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Esiliiga mängud.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale 'Esiliiga mängud.'

    Täna oli siis taaskord Tartu derby. Tammeka alustas kohe aktiivselt ja mängu alguses löödi tagasisööt vastu oma väravaposti. Skoori avas Kiisman, kuid teisel poolajal Merkuur viigistas. Seejärel "hiilgas" Karev ning Shkunov viis Tammeka ette. Mängu lõpus langes Tammeka tugeva surve alla, kastis mängiti käega, kuid vahekohtunik Saar oli halva nurga all ning viga ei fikseerinud. Paar minti enne lõppu sai Merkuur ka kolli, kohe takkajärgi ka penalt käepalli eest, kuid Narva pässi paremasse nurka löödud palli tõrjus vv Kiolein. Üldiselt oli Merkuuril rohkem võimalusi, Tammeka keskväli kukkus mängu lõpus ikka täitsa ära. Paar korda suutis Merkuur ikka imekohtadest mööda lüüa.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale 'Esiliiga mängud.'

      Ma käin tavaliselt Tammeka kodumänge vaatamas.Lemmikud Tammekalt on Linnumäe ja Vaino.
      Must Panter - See ütleb kõik.

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Esiliiga mängud.\'

        Tammeka - Kuressaare 1:1
        Üks sõna: Kohtunik nikkus kõik ära. (nagu alati)

        ja muide, kes tammeka mänge vähegi on jälginud/kuulnud/vaadanud, siis kas aint mulle tundub aga see esiliiga hooaeg on 80% mängudest kohtnuik perse keeranud.

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Esiliiga mängud.\'

          alati on kõige lihtsam kogu süü ajada kohtunike kaela.Nagu öeldakse võidab meeskond,kaotab treener, kohtunik on alati süüdi.

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Esiliiga mängud.\'

            FC Kuressaare-Tartu JK Tammeka mängu algus viibis veerand tundi kuna väljaku hooldaja ei täitnud oma töökohustusi.Appi võeti isegi piletimüüa.Mängu alguse osa oli võrdne,Tammekal oli hea võimalus juhtima minna-värava eest löödi mööda.Peagi hakkas vihma sadama mis raskendas mängimist,eriti Tammekal.Skoori avas Tiit Tikenberg lüües heast söödust kukkumise pealt väravavahi eest palli tartlaste võrku.See värav elavdas mängu Tammekal nappis oskusi toimetada pall Kuressaare trahvikasti.Oma oskusi demonstreeris Tarmo Neemelo kellel lasti värava ees niipalju liikuda, et ta sai söödu ja lõi palli kuuelt meetrilt Tammeka uue väravavahi selja taha.Miks ei mänginud vv Kiolein või vv Koser ei tea.Neemelo üllatas väravavahti ka esimese poolaja lõpus kui ta löi kauglöögi posti.Teisel poolajal lasi kaitse jälle Neemelo läbi kes oleks pidanud ära lööma kuid väravavahist tagasipõrkunud palli lõi sisse Ott Meerits.3 Äkki oli pall Kuressaare karistusalas ja isegi terava silmaga staadionidiktor ei näinud kes värava löi,tuli välja,et vv Rene Kaas tegi omavärava.See süstis jällegi tartlastele uut mänguindu ja Tammeka ründaja Kristjan Tiirik otsis võimalusi.Mõned Tammeka toetajad ,mängijad ja lõpus treener vaidlustasid kohtuniku otsuseid millel ei olnud erilist mõtet.Kuressaarel oli tänu Tartu kaitsele veel mitu head sanssi värav lüüa ja ühe kauglöögiga see Ott Meeritsal ka õnnestus.4:1
            name of the game- FOOTBALL

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Esiliiga mängud.\'

              Originally posted by pallimees


              alati on kõige lihtsam kogu süü ajada kohtunike kaela.Nagu öeldakse võidab meeskond,kaotab treener, kohtunik on alati süüdi.
              Ma ei räägi süü kaela ajamisest või apsakatest, kui sa is mängu oleks vaadanud saaksid sa ise ka aru, kuradi pohlaku süsteem, enamus neid klubisid on flora e. pohlaku all, tammeka mitte, need kuradi kohtunikud nikuvad kas teadlikult või mitte igaljuhul ära, lihtsalt kui terve mäng ollakse 1:0 ees, siis 20min. ennem mängu lõppu hakkab kuressaare ka nagu tormiliselt üritama siis kohtunik jagas neid karistuslööke igast kohast täiesti mõtetutest olukordadest, eriti oli hale vaadata kui kurelased eksisid oma kunstliku suluseisuga kiisman seisis (Kes ei tea, ta kaalub 107 kilo) pall tuli rinnale ja hakka lööma väravaht hüppas talle selga nagu puki peale ja kiismanile vilistati viga, väravaht vedeles ka nagu vorst, siis mingi oksmaa ees ütles et mängi lahti, tuli vist meelde et värava on vaja lüüa.
              Teine situatsioon, oli kiisman oli 1:1 mingi ahv tuli tagant tegi otseses mõttes sumo võtte lausa kargas ta peale ta sai aint kollase ja löök anti mingi poole väljaku pealt asi toimus karistusala joone peal.
              Neid olukordi on/oli tammeka mängudes tuhandeid.

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Esiliiga mängud.\'

                Originally posted by vaherhar


                FC Kuressaare-Tartu JK Tammeka mängu algus viibis veerand tundi kuna väljaku hooldaja ei täitnud oma töökohustusi.Appi võeti isegi piletimüüa.Mängu alguse osa oli võrdne,Tammekal oli hea võimalus juhtima minna-värava eest löödi mööda.Peagi hakkas vihma sadama mis raskendas mängimist,eriti Tammekal.Skoori avas Tiit Tikenberg lüües heast söödust kukkumise pealt väravavahi eest palli tartlaste võrku.See värav elavdas mängu Tammekal nappis oskusi toimetada pall Kuressaare trahvikasti.Oma oskusi demonstreeris Tarmo Neemelo kellel lasti värava ees niipalju liikuda, et ta sai söödu ja lõi palli kuuelt meetrilt Tammeka uue väravavahi selja taha.Miks ei mänginud vv Kiolein või vv Koser ei tea.Neemelo üllatas väravavahti ka esimese poolaja lõpus kui ta löi kauglöögi posti.Teisel poolajal lasi kaitse jälle Neemelo läbi kes oleks pidanud ära lööma kuid väravavahist tagasipõrkunud palli lõi sisse Ott Meerits.3 Äkki oli pall Kuressaare karistusalas ja isegi terava silmaga staadionidiktor ei näinud kes värava löi,tuli välja,et vv Rene Kaas tegi omavärava.See süstis jällegi tartlastele uut mänguindu ja Tammeka ründaja Kristjan Tiirik otsis võimalusi.Mõned Tammeka toetajad ,mängijad ja lõpus treener vaidlustasid kohtuniku otsuseid millel ei olnud erilist mõtet.Kuressaarel oli tänu Tartu kaitsele veel mitu head sanssi värav lüüa ja ühe kauglöögiga see Ott Meeritsal ka õnnestus.4:1
                jah.. meil käib jutt juba uuest mängust, aga nagu sa rõhutasid kaitse abile, on tõesti nii et tammeka kaotab neid tihti tänu kaitse abile, aga tammeka kodumängus sai täiendust Kommussaare poja näol, number 3, kaitse klappis kohe paremini, see viimastel min. värav teil oli ka väravavahi prohmakas, meil puudus ju korralik väravaht, Viktor murdis enda käeluu, Koserit vist ei usaldata.

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Esiliiga mängud.\'

                  kahjuks ise konkreetset mängu Tartus ei näinud, kuid mõningaid kohtumisi olen jälginud ja mulle on jäänud Tammekast selline mulje, et väga tihti laguneb mäng just
                  pärast vaieldavaid kohtunike otsuseid . Tundub ,et mängijad selle asemel, et mängida edasi oma mängu, suunavad nad hoopis oma energia kohtuniku kritiseerimiseks ja mängu kui sellist enam ei näe. Tammeka on minu arust hästi komplekteeritud meeskond ja võimeline võitma igaühte esiliigas, kuid minu arust tuleks üle saada sellest nn. \"pohlaku\" või \"tallinna\" kohtunike komleksist . Ma millegi pärast arvan, et see on väljamõeldud, vähemalt ma ise ei ole seda tähendanud.

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Esiliiga mängud.\'

                    Mõned Tammeka toetajad ,mängijad ja lõpus treener vaidlustasid kohtuniku otsuseid millel ei olnud erilist mõtet.
                    Allo

                    Kummal siis mõtet polnud, kas kohtuniku otsustel või kommentaaridel? :P

                    Tervitades
                    Eestlane Finsbury Parkis

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Esiliiga mängud.\'

                      Originally posted by pallimees


                      kahjuks ise konkreetset mängu Tartus ei näinud, kuid mõningaid kohtumisi olen jälginud ja mulle on jäänud Tammekast selline mulje, et väga tihti laguneb mäng just
                      pärast vaieldavaid kohtunike otsuseid . Tundub ,et mängijad selle asemel, et mängida edasi oma mängu, suunavad nad hoopis oma energia kohtuniku kritiseerimiseks ja mängu kui sellist enam ei näe. Tammeka on minu arust hästi komplekteeritud meeskond ja võimeline võitma igaühte esiliigas, kuid minu arust tuleks üle saada sellest nn. \"pohlaku\" või \"tallinna\" kohtunike komleksist . Ma millegi pärast arvan, et see on väljamõeldud, vähemalt ma ise ei ole seda tähendanud.
                      Asi ongi selles, et inimesed väljaspoolt ei saa sellest loomulikult aru.
                      Pohlak et lase nt. mehi koondisse, nüüd on isegi võtnud, ta võtab aint siis kui nad tulevad Florasse mängima, ning asjapõimõte on see, et kui mees läheb nt. inglismaale mängima siis tehingute pealt saavad j\'lle 20% nagu poomigagi, aga mis kasi sellest teistel klubidel on? Jagavad mehed lihtsalt laiali ja ongi kõik, aga kui sa tema türanniaga ei nõustu, st. ei ole tema süsteemi all, siis jällegi on toetused väiksed, väiksemad, pohlakul oli mingi jama ja siis oli mingeid allkirjui vaja või midagi, tammeka kirjutas nagu ta kasuks lubas mingi kunstmuru panna, seniajani oodatakse, või enam ei oodata, saadi Linnavalitsuselt ja tammeka sponsoritelt nüüd on pannakse maha, aga ei sittagi pohlakult, ta üks ärimees kõigest.
                      Ning klubidel, kes noori kasvatad, jäävad nagu tühjade kätega, ta teab isegi, et ta enda järelkasv on sitt.

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Esiliiga mängud.\'

                        jutt mängijate kohta võib ju isegi õige olla, aga mis puutuvad siia kohtunikud. Juhul kui sul on selle kohta mingit infi kuidas kohtunikke analoogiliselt mõjutatakse, siis anna tulla. Oleks teistelegi huvitav lugeda.

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Esiliiga mängud.\'

                          Originally posted by pallimees


                          jutt mängijate kohta võib ju isegi õige olla, aga mis puutuvad siia kohtunikud. Juhul kui sul on selle kohta mingit infi kuidas kohtunikke analoogiliselt mõjutatakse, siis anna tulla. Oleks teistelegi huvitav lugeda.
                          Ok ma panin sellega mööda, et kohtunikud ei ole selle jamaga seotud, aga kui sa oleks ise kõiki mänge jälginud räägiksid sa samat juttu, väljendasin nati halvasti, pohlak ja kohtunikud pole küll seotud, aga kui kõike tervikuna võtta siis võib öelda küll et Tartlastele tehakse liiga.

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Esiliiga mängud.\'

                            Oot ,oot küll nüüd paned härra Ono !:P
                            Ikka see vana jutt Pohlaku karvasest käest jne. Kohtunike tase eestis ei ole kiita see on selge ka meistriliiga mängudel panevad paska ja mina FCF- i fännina küll mingit ühepoolset vilet ei eelmise ega sel hooajal pole näinud. Pigem on viled meistri vastu.
                            Kuid kui oled lugenud minu postitusi Tartu klubide kohta siis oled ilmselt märganud ,et hoian teile pöialt ning loodan peatselt kedagi sealt kandist varsti ka meistriliigas näha.
                            Tammeka meeldib eriti . Hea klubi ,noor perspektiivikas koosseis ,võitlevad lõpuni.
                            Sel aastal on veel vara meistriliigast mõelda ,kuid kui koosseis säilib ning kogemusi ja ka kohalikku raha rohkem juurde tuleb on paari aasta pärast kõik võimalik. Valga
                            on ikka kindlalt esiliigas teistest üle, see on selge. Kuressaare vastu ehk veel keegi saab kui on hea päev . Aga Pohlakut igas asjas süüdistada pole mõtet. Tal on muidugi vigu küllaga ja ega ma isegi koondise komplekteerimise põhimõtetega nõustu. Samas on tõsi see ,et niikaua kui Tartus oma meistriliigaklubi pole on sealt ka otse raske
                            A-koondisse saada. Aga U-21 ja nooremateski olete esindatud nii,et kõik teed veel lahti. Mõnedki aastad tagasi ei teadnud Tallinnas keegi Tartu vutist midagi.
                            Mina olen küll kindel ,et varsti teilt keegi A-tiimi satub, natuke kannatust.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Esiliiga mängud.\'

                              Jah U\'des on tõesti palju ja nooremates vanustes, aga miks ei ole meistriliigasse asja, veel, teoreetiline võimalus on, pealegi Valga on läheb laiali järgmine aasta ja kõik valga mehed ongi Ude mehed ja nn. need kes Flora eest platsile ei käi.
                              Valga ju koosnebki nendest kes on kokku korjatud, nagu ma ennem mainisin ja Kuressaare vastu saab tammeka väga hästi, kodumängus mängiti nad kindlalt üle aga mängu viimastel minutitel hakkas kohtunik joonistama jagas neid lööke kasti joonte pealt nii kergelt nii see viik tuligi.

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Esiliiga mängud.\'

                                Jõudsime jälle tagasi algusse .

                                Ei vaidlegi vastu , et kohtunikud eksivad.Eksivad esiliigas, meistriliigas,MM\'il, kuid
                                senini on võitnud ikkagi tugevamad. Ise arvan , et umbes 95% kohtunike eksimustest ei mõjuta mängu tulemust ja kui need 5%(128 mängust 5-6 mängus) eksimusi sellel hooajal ainult Tammeka mängudel on olnud, siis 80% siit ikkagi välja ei tule.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X