320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

    Algselt postitas timursem


    quattromed sai teha ühe löögi postidevahele ja sellest piisas. mis teha ise olin väravas
    jah see värav oli sinu kala

    Kommentaar


      Vastus teemale \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

      Põlva ja Meteci mängu tulemuste põhjal ei oskagi midagi järgmiseks nädalaks ennustada.Aga tundub et ka Otepääl on hoog raugenud,ning R&R´idel pole ka piisavat stabiilsust et vähemalt esimesele kahele järgi jõuda enam,kuigi on veel 8 vooru mängida ja kõik on veel võimalik isegi see et näiteks q med võib veel hooaja lõpuks liidritest rohkem punkte koguda,suht ebatõenäoline see on,aga eks üllatusi tuleb veel kindlasti.Kuid nohh peale tänast ei saa Tyril vist muud soovi olla kui liiga võita ja kolmandasse suunduda.
      NII ONGI !!!! Türi #2

      Kommentaar


        Vastus teemale \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

        Algselt postitas teho


        Põlva ja Meteci mängu tulemuste põhjal ei oskagi midagi järgmiseks nädalaks ennustada.Aga tundub et ka Otepääl on hoog raugenud,ning R&R´idel pole ka piisavat stabiilsust et vähemalt esimesele kahele järgi jõuda enam,kuigi on veel 8 vooru mängida ja kõik on veel võimalik isegi see et näiteks q med võib veel hooaja lõpuks liidritest rohkem punkte koguda,suht ebatõenäoline see on,aga eks üllatusi tuleb veel kindlasti.Kuid nohh peale tänast ei saa Tyril vist muud soovi olla kui liiga võita ja kolmandasse suunduda.
        Liiga võit ei ole eesmärk. Aga kõiki võita vähemalt kord hooaja jooksul küll.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

          eks vabandusi leiab alati aga otepää vs r&r mängus see penalti mis kohtunik andis oli jube huvitav. väravavaht jooksis vastu, tõrjus palli libistades kätega ära ning peale seda toimus ründajaga kokkupõrge. Samuti r & r 3-s värav tuli ründaja käega endale ettemängust. Aga noh vahet pole sitad olime meie lihtsalt

          Kommentaar


            Vastus teemale \'4.Liiga Lõuna Alagrupi t

            Algselt postitas valmarv


            Algselt postitas timursem


            quattromed sai teha ühe löögi postidevahele ja sellest piisas. mis teha ise olin väravas
            jah see värav oli sinu kala
            Nojah, samas, meie ründaja tõmbas enne 2 kaitsjat tripsuks, ning lõi siis üks-üks olukorra läbi puurivahi käte väravaks.

            E: see ajutine väravavaht oli muidugi tõeline EPMÜ meeskonnahing - \"niikunii lasete veel ühe ära lüüa\"... ...\"Oinakari!\" jne...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

              väga kahju, et mõni mees naljast ka aru ei saa Loomulikult polnud see väravahi süü ja kui ma ei eksi purjetas ta koguni neljast mängijast läbi

              Kommentaar


                Vastus teemale \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                Algselt postitas heixpeix


                eks vabandusi leiab alati aga otepää vs r&r mängus see penalti mis kohtunik andis oli jube huvitav. väravavaht jooksis vastu, tõrjus palli libistades kätega ära ning peale seda toimus ründajaga kokkupõrge. Samuti r & r 3-s värav tuli ründaja käega endale ettemängust. Aga noh vahet pole sitad olime meie lihtsalt
                Penalt oli tõesti huvitav aga sõpruse märgiks me ei realiseerinud ju seda Käega ette mängimist oli kohtunikul väga raske näha, sest ta oli olukorrast kaugel ja Tambet varjas ka palli ära. Ka mina ei suutnud veidi paremast positsioonist käega mängimist tuvastada. Aga kui nii ütlete, ju siis oli.
                PS. Lugesin just Otepää kodukat. Krt, mul on täpselt vastupidine arvamus - meie ründasime ja teie tegite kontraid

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'


                  Penalt oli tõesti huvitav aga sõpruse märgiks me ei realiseerinud ju seda Käega ette mängimist oli kohtunikul väga raske näha, sest ta oli olukorrast kaugel ja Tambet varjas ka palli ära. Ka mina ei suutnud veidi paremast positsioonist käega mängimist tuvastada. Aga kui nii ütlete, ju siis oli.
                  PS. Lugesin just Otepää kodukat. Krt, mul on täpselt vastupidine arvamus - meie ründasime ja teie tegite kontraid
                  see kohtuniku määratud peanlti oli nagu oli. arvamusi mitmesuguseid, üldiselt tundub et oli valesti määratud sest sisse ei läinud
                  selle käega ettemängimise kohta on nii et kohtunik ütles pärast mängu kui läksin vahetusi tema protokollist kirjutama, et oli teie mehelt üle küsinud ja ta ise oli ka tunnistanud et mängis käega, aga no see selleks, seal ei ole suurt vahet enam kas 2:0, v 3:0
                  no tunnistan et teine poolaeg kuulus teile ja meie olime rohkem kaitsesse surutud

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                    Meteci poisid, taguge siis homme Põlva puur palle täis. Tuleks kaasagi elama aga pole Tartus homme. Meie omalt poolt teeme EPMÜ-le tuule alla ja olete jälle pügala võrra kõrgemal ning meie Põlva kannul. Hea plaan, kas pole?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                      geniaalne

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                        Avane krt võtaks
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                          nu mida krt
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                            Algselt postitas ak


                            Meteci poisid, taguge siis homme Põlva puur palle täis. Tuleks kaasagi elama aga pole Tartus homme. Meie omalt poolt teeme EPMÜ-le tuule alla ja olete jälle pügala võrra kõrgemal ning meie Põlva kannul. Hea plaan, kas pole?
                            Teeme nii, et teie mängite viiki ja meie võidame Ja kui meie omavaheline mäng tuleb siis vaatame kes tabelis kõrgemale jääb....

                            nali naljaks...anname endast parema. Tähtis on unustada esimese vooru 13:0 häving :P

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                              Mis põhjusel on kuprjanovi meteci mängu tulemus tühistatud ja 1:- võit antud kupile.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                                Algselt postitas Tarz


                                Mis põhjusel on kuprjanovi meteci mängu tulemus tühistatud ja 1:- võit antud kupile.

                                JU on siis registeerimata mängia või keeluga mängia kantud protokolli
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X