320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No arvata on, et ega Türi ise ka selle mehe üle uhke ei ole. Härra lõi meie meest nii, et laks oli üle poole platsi kuulda ja selgelt tahtlikult - hea vähemalt seegi, et kaitsmesse. Siis saatis kohtuniku naise reproduktiivorganitega tutvuma, üritas lüüa palli meie pingimeeste pihta ja jõudes enda pingile, saatis meie toetajate-vahetusmeeste suunas veel kaheliitrise vett täis pudeli, mis läks peadest liiga lähedalt mööda selleks, et seda lihtsalt sõbralikuks ˛estiks pidada. Päris terve inimesega seega tõenäoliselt tegu polnud.

    Kommentaar


      Algselt postitas khristo Vaata postitust
      No arvata on, et ega Türi ise ka selle mehe üle uhke ei ole. Härra lõi meie meest nii, et laks oli üle poole platsi kuulda ja selgelt tahtlikult - hea vähemalt seegi, et kaitsmesse. Siis saatis kohtuniku naise reproduktiivorganitega tutvuma, üritas lüüa palli meie pingimeeste pihta ja jõudes enda pingile, saatis meie toetajate-vahetusmeeste suunas veel kaheliitrise vett täis pudeli, mis läks peadest liiga lähedalt mööda selleks, et seda lihtsalt sõbralikuks ˛estiks pidada. Päris terve inimesega seega tõenäoliselt tegu polnud.
      ega ei ole kyll uhked selle üle. Minu kui kapteni poolt vabandan Quattromed meeste ees et selline asi toimus. Aga seda võin öelda et laks polnud meelega vaid lihtsalt teie mees oli kiirem aga see ei õigusta peale kaardi saamist tema teguviisi nii et eks ta saab oma karistuse ja mõtteainet on tal ka küllalt.

      Kommentaar


        Algselt postitas boss666 Vaata postitust
        ega ei ole kyll uhked selle üle. Minu kui kapteni poolt vabandan Quattromed meeste ees et selline asi toimus. Aga seda võin öelda et laks polnud meelega vaid lihtsalt teie mees oli kiirem aga see ei õigusta peale kaardi saamist tema teguviisi nii et eks ta saab oma karistuse ja mõtteainet on tal ka küllalt.
        Olukord oli siis selline: olles palliga möödunud vastase number 14-st sain ilge obaduse vastu jalga. Seda ma tõesti ei tea kas see oli tahtlik või mitte. Kohtunik seisis umbes 5 m kaugusel situatsioonist, seega pidi ta asjaga kursis olema - kuid siiski minu arvates oli punane nati üle pingutatud. Kahju on veits sellest, et mäng juba esimesel poolajal nii koledaks läks. Pean tunnistama, et mängisime küll suhteliselt jõuliselt aga samas ei olnud kordagi ohtu vastase vigastamiseks.
        Aga seda on küll hea kuulda, et ma kiire olen. Igatahes palju õnne Lillepealinna kolmandasse liigasse jõudmise puhul.

        Kommentaar


          Algselt postitas kuldar Vaata postitust
          Pean tunnistama, et mängisime küll suhteliselt jõuliselt ... Aga seda on küll hea kuulda, et ma kiire olen.
          Tuleb mõlema väitega nõustuda Aga kas Säde vilistas ka teie mängu? Meie mängus andis ta ühele TH poisile suht süütu punase. Sai tema vaevalt põlvedega meie mehele selga hüpata

          Kommentaar


            Algselt postitas ak Vaata postitust
            Tuleb mõlema väitega nõustuda Aga kas Säde vilistas ka teie mängu? Meie mängus andis ta ühele TH poisile suht süütu punase. Sai tema vaevalt põlvedega meie mehele selga hüpata
            Oli küll Säde jah. Nagu ma ütlesin punane oli minu arvates natuke liig.

            Kommentaar


              Selline mure see puudutab eriti Viljandi Liverpool klubi mängijaid ja fänne. Ega te juhuslikult ei leidnud Türiga kohtudes Türi staadionilt telefoni samsung e350e. Meie üks mängija kaotas selle seal ära ja oleks tore kui ta selle üles leiaks. Äkki mõni teie mees leidis selle??? Leidjale vaevatasu

              Kommentaar


                Sõprusmäng: JK Rock&Roll - JK Karksi (NOORED) 9:1(3:0)
                Tänud JK Rock Rollile hea mängu eest ja edu edaspidiseks Noored said tunda ,mis MEESTELIIGA endast kujutab
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                  Sõprusmäng: JK Rock&Roll - JK Karksi (NOORED) 9:1(3:0)
                  Tänud JK Rock Rollile hea mängu eest ja edu edaspidiseks Noored said tunda ,mis MEESTELIIGA endast kujutab
                  Arvestades, et vastastel olid platsil mõned poisid, kes üle 14 a vanad kindlasti ei olnud, siis näitasid nad ikka üsna südikat mängu. Aga 14 aastaselt meeste vastu mängida ei ole lõbus, alustasin ise sama vanalt meeste liigas.

                  Kommentaar


                    Türi staadion

                    asub Tartu poolt sisse sõites kus?

                    Kommentaar


                      Paide poolt tulles jõudes tyrile sõidate seni kuni jõuate rauteeni sealt sõidate yle ja seni kuni tuleb vasakut kätt alexela bensukas seal paremale keerates teine tee vasakule saate staadionile :P

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kurat007 Vaata postitust
                        Paide poolt tulles jõudes tyrile sõidate seni kuni jõuate rauteeni sealt sõidate yle ja seni kuni tuleb vasakut kätt alexela bensukas seal paremale keerates teine tee vasakule saate staadionile :P
                        Tänud. Kõige asjalikum esmapostitus läbi aegade

                        Kommentaar


                          Metec-Quattro 2:1 (0:1)
                          Alustasime aktiivsemalt, Metec lasi mängida, karistulöögist lõime ka värava.
                          Teisel poolajal aga 2 sunnitud vahetust lõid rütmi segi. Metecilt mitu ohtliku võimalust, millest 2 löödi ka ära.
                          Metec võttis veel 2 palli väravajoonelt ära.
                          Väga hea vile oli.

                          Kommentaar


                            Luunja - Liverpool 0:6

                            Kommentaar


                              tyri-rock&roll 1:1 (0:1)
                              ise plonud kaks nädalat palli puutund ja mäng ei tulnud kohe kuidagi,aga mäng oli iseenesest võrdne võrdse vastu ,võimalusi mõlemale poolele jätkus ,millest ka mõlemad võistkonnad ühe ära kasutasid.kohtunik oli hea ja objektiivne.
                              NII ONGI !!!! Türi #2

                              Kommentaar


                                Warrior vs. Otepää 0:2 (Otepää mängis 10kesi)
                                Pain is temporary, honour lasts forever...

                                www.fcotepaa.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X