320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ak Vaata postitust
    Teho ja Boss. Hoidke siis täna-homme õllega madalat profiili ja loputage pühapäeval epakaid korralikult.
    Ei ole hullu, kastke aga rahulikult keelt ja libistage õllekest , mängusõpru peab ju ka hoidma. Loodetavasti suudab EPMÜ viimases mängus tõestada, et teglikult on nemad liivimaa parim sats
    299195

    Kommentaar


      Algselt postitas INCE Vaata postitust
      Ei ole hullu, kastke aga rahulikult keelt ja libistage õllekest , mängusõpru peab ju ka hoidma. Loodetavasti suudab EPMÜ viimases mängus tõestada, et teglikult on nemad liivimaa parim sats
      Ärge unistage Mängu valmis olen mina kindlalt 45 tahab ära löömist ju

      R&R meie peale võite loota

      Kommentaar


        Algselt postitas boss666 Vaata postitust
        Ärge unistage Mängu valmis olen mina kindlalt 45 tahab ära löömist ju

        R&R meie peale võite loota
        Ma loodan ka teie peale sammuti ka R&R peale et nad viigi sepistavad

        Kommentaar


          meie mängus viiki ei tule

          olgu nende viikide sepitsemistega kuidas on, meie viiki ei mängi:P ja kuna meil paistab homme jälle "nullimäng" tulevat saab ka öelda meie väravalööjate tipu:
          esimene nagu ikka 10 mängu mänginud kuno 24 väravaga ehk siis 2,4 väravat mängus.
          2. juba meeskonna vilistlane diego 7 väravaga
          3-4 jagavad ott ja chechu 5 väravaga
          kolm väravat on löönud rasmus, massa, nisu ja meelis
          jne
          kokku on enne viimast "võitu" jala valgeks saanud 18 mängijat. seega pea 2/3 on saanud väravalöömisega hakkama.
          pommitaja

          Kommentaar


            mõttetu arutelu, homme saab näha kes kellel puuri täis lööb..

            Kommentaar


              metec - Fc Otepää 1:2
              Otepää väravad lõi Sergei Petuhhov, jäime kohe alguses kaotusseisu aga suutsime poolajale minna 1:1 ja siis teise poolaja lõpu eel 2:1 ära lüüa. Jääme ootama teiste mängude tulemusi...

              Kommentaar


                And the winner is ... Liverpool Pub

                Lootos - Kuperjanov 0 : 0
                Ganvix - EPMÜ 6 : 2
                Liverpool - R&R 3 : 1
                299195

                Kommentaar


                  nii ta läks

                  paistab, et kolmanda liiga mängudele on saanud mängupildi järgi õiged meeskonnad. edu eelkõige liverpooli pubile, sest nemad peavad veel pingutama, kuid usun, et neil ei teki probleeme kolmandasse jõudmisega. igatahes oli üks parimaid hooaegasid, kus põhimõtteliselt oli ju kohad õhus viimase hetkeni. ja nüüd mõni tund hiljem olen juba arusaanud, et kolmas ei oleks olnud meile jõukohane vähemalt seekord, seega saame veel madistada otepääga ja tõsiseid lahinguid pidada R&R-ga ning muidugi ei tasu unustada quattrot, kes meile koguaeg ebamugav on olnud aastalõpu turniiril ehk kohtume...
                  pommitaja

                  Kommentaar


                    võtsime selle mis meile kuulus ja kah ilusama värava kui oma mees lõi kaitsest oma värava see oli nii ilus rista et jube:P

                    Kommentaar


                      Liverpool PUB mängis viimased 7 min arvulises vähemuses kuna eemaldati 1 nende mängij vägivaldse käitumise eest ja kus-juures platsil sai olla kah to sell 7 min
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Tegelikult oleks pidanud mõlemad punase saama, sest tema olevat ise tulnud sinna tõmblema ja pubi mängija ei jäänud siis ka võlgu. Pead selle eest ei anna, aga nii ma kuulsin ühelt, kes seal suht lähedal oli.

                        Kommentaar


                          Positiivse küljena võib esile tuua seda, et tõenäoliselt saame järgmine aasta rohkem võidurõõmu tunda kui Liverpool . Kui nad muidugi Järva-Jaani alistavad. Aga kokkuvõttes said 7 idiootlikult mahamängitud punkti (THW, Võhma, Kupid) saatuslikuks. See on ka tore, et jäime miinusesse ainult 2 võistkonnaga ja sellegipoolest tabeli teises pooles. OK. Kõik nüüd talveunne, et aprillis jälle puhand oleks.

                          Kommentaar


                            Kaagvere tabel

                            Kaagvere satside omavahelise rebimise siiski võitsime

                            1. JK Rock & Roll 6 5 0 1 14-6 15 p
                            2. EPMÜ SK 6 4 0 2 13-4 12 p
                            3. JK Quattromed 6 1 2 3 4-10 5 p
                            4. JK Luunja 6 0 2 4 2-13 2 p

                            Kommentaar


                              Türi suurimad väravakütid

                              E.Eelmäe 44
                              J.Karus 10
                              K. Kiik 9

                              Palju õnne siis teistele kes meiega koos 3.ndasse tulevad

                              Kommentaar


                                Õnnitlused ...

                                ... nii neile, kellega järgmisel aastal uuesti kohtume kui ka neile kes IV liigas jätkavad. Lootose poolelt jäi hooaeg meelde ääretult positiivsena. Isegi kaotused, mis tuli vastu võtta, polnud "pakid" nagu tavaliselt. Vastastelt, kes ennast Lootospargis ebamugavalt tundsid, vabandust, aga anname endast parima, et see ka tulevikus nii jätkuks Eks fännikultuur ole veel õrnake, ent loodetavasti see ka aja jooksul areneb ja IV liiga (rääkimata kõrgematest) ei peaks kindlasti mängima tühjale staadionile ja paarile hulkuvale koerale. Atmosfääri poolest jättis parima emotsiooni mäng EPMÜ vastu, kuna neid olid ainsana tulnud toetama ka omad fännid, kellega oli lausa puhas rõõm "mõtteid vahetada"

                                Lootose väravalööjate/ kaardisaajate TOP on selline:

                                Väravalööjad:
                                14 - Egon Kanarik
                                12 - Tõnis Tusov
                                10 - Alar Alve
                                7 - Margus Nemvalts (kõik penaltidest)
                                4 - Kaarel Kiidron, Rivo Reinson, Rünno Villemson
                                2 - Elar Tarkus, Juho Laomets, Kaido-Meinhard Kukli
                                1 - Denis Pavlov, Egon Kasuk, Indrek Käo, Ivan Mihnovitš, Jürgen Juks, Sten Mõtus, Taavi Tobreluts.

                                Kollased kaardid:
                                3 - Elar Tarkus
                                2 - Rünno Villemson, Sten Mõtus
                                1 - Egon Kasuk, Enno Patrail, Juho Laomets, Margus Nemvalts, Raul Hansen, Tõnis Tusov, Veiko Kahar.

                                Punaseid ??? - ei ühtegi
                                299195

                                Kommentaar

                                Working...
                                X