320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vist jäi ikka 10:4..krt..seda teab.HaServi poolt tänud Quattromedile,hea treeningmängu eest.Edu algaval hooajal.
    nr 31

    Kommentaar


      Ega me siis väljakule uimerdama ei tulnud..
      nr 31

      Kommentaar


        Algselt postitas etsajo Vaata postitust
        ei no meid lüpsate te nagu omi lehmi...me kottipoisid sel aastal..võtame rahulikult
        Nonoh , einoh eks väljakul näha ole. Samas ei taha nagu eriti uskuda, et asjad nii kergelt käivad.
        Kohalik derby ikkagi ju.

        Kommentaar


          Algselt postitas vahis Vaata postitust
          Ega me siis väljakule uimerdama ei tulnud..
          krt ma vaatasin interi ja pooli mängu krt kus uimerdasid...1:0 jäi aint
          Pain is temporary, honour lasts forever...

          www.fcotepaa.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas etsajo Vaata postitust
            krt ma vaatasin interi ja pooli mängu krt kus uimerdasid...1:0 jäi aint
            leidsid kah keda vörrelda..
            nr 31

            Kommentaar


              Algselt postitas vahis Vaata postitust
              leidsid kah keda vörrelda..
              ma tean, et te paremad...aga polnud paremat näidet
              Pain is temporary, honour lasts forever...

              www.fcotepaa.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas etsajo Vaata postitust
                ma tean, et te paremad...aga polnud paremat näidet
                Elaks veel kuidagi yle selle alanduse,aga Pooli manimine...
                nr 31

                Kommentaar


                  Algselt postitas vahis Vaata postitust
                  Elaks veel kuidagi yle selle alanduse,aga Pooli manimine...
                  kle ma igipõline ManU fänn, ei võtnud mul see pooli kirjutamine kanakarvu turjale
                  Pain is temporary, honour lasts forever...

                  www.fcotepaa.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas etsajo Vaata postitust
                    ei no meid lüpsate te nagu omi lehmi...me kottipoisid sel aastal..võtame rahulikult
                    kui te kottpoisid siis sama oleme me ka...homme proovime faunale säru teha, sest viimanekord oli neil teine poolaeg liiga lihtne. emü teeb ümbersünni üheks mänguks

                    ha-servist üks mees arvas igatahes quattromediga mänguseisuks 20-4
                    pommitaja

                    Kommentaar


                      Mis kell homme see mäng on?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas etsajo Vaata postitust
                        kle ma igipõline ManU fänn, ei võtnud mul see pooli kirjutamine kanakarvu turjale
                        Lahinguväljal näeme..Raisk!
                        nr 31

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vahis Vaata postitust
                          Lahinguväljal näeme..Raisk!
                          rääkisid pehmeks
                          Pain is temporary, honour lasts forever...

                          www.fcotepaa.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rams Vaata postitust
                            Mis kell homme see mäng on?
                            mäng ise 2000 tammekal kui nüüd reklaami veel teha.

                            selle liigaaasta arvan tulevat pingeline ja seda eriti kohtadele 2-6 mis siis minu arvates võivad hõivata järgnevalt:
                            2. fc otepää- no kolmas v kes teab mitmes aasta igavene esimene mitte kolmandasse pääseja võtab ennast käsile- seda olen juba näinud ka milleks nad võimelised on...
                            3. pakun tabivere pundile, tunduvad suhteliselt löögijõulised kuigi mine tea- said nad meilt ühe hea täienduse ründesse, esimese aasta pundi kohta alati midagi raske arvata.
                            4. R&R/löök no kui nad see aasta ära ei tee siis nad ei tee seda kunagi
                            5. luunja on olnud alati selline punt keda tuleb austada, sest muidu käid järgmised nädalad kipsiga, kuid paistab, et luunjagi on oma löögijõudu ümbermänginud ja paljud on lahkunud teistesse tiimidesse.
                            6. abja noored on näidanud päris head minekut hooaja eelsetes mängudes, loodetavasti jätkub neil võhma ka hooajal lõpuni.
                            7.puka no jutu järgi tunduvad otepää tüüpi tugev tiim olevat aga siiani pole nende trofeesid näinud ja seega arvan, et esikuuikusse neil asja pole veel.
                            8. aspen muud ei oska arvata, et kui võrukad on olnud juba aastad meil tsoonis mänginud ja sellega hästi hakkama saanud. ehk läheb paremini, mis?
                            9. welco poisid- ei tea kas see sama punt, kes pidi masuudinaise? nime kandma hakkama eks hooaeg näitab milleks nad tegelikult võimelised on.
                            10. tõrva on korra juba proovinud, eks uuesti tulemine on ainult tervitatav.
                            11. emü - noo seekoht on hõivatud ainult selleks, et olla vähemalt eespool quattromed
                            12. eelmise hooaja superüllatuse valmistanud quattromed jätkab üllatamist ning hõivab seehooaeg viimase koha,et emü sk-d häbist säästa ning seoses sellega saavad nad aastaks puujalakarika hoidjateks.

                            edu kõigile eriti neile kes juba aprilli esimese nädalavahetusel v-karikas lahingusse astuvad.

                            P.S: tõsiselt pole mõtet tegelikult seda ennustust võtta kuna eelmisel hooajal oli mingi täpsus sinna 5 % kanti
                            pommitaja

                            Kommentaar


                              ja mida ma loen FCE Puka pakutakse 11 ja mida veel 12 võistkonda ongi ainult, õnneks jh otepää see viimane aga mulle meeldibki kui meid alahinnatakse siis selle järgi iga võit on meil eneseületamine, võtamegi eesmärgiks siis FC Otepää edestamise edu kõigile!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zlatan13 Vaata postitust
                                ja mida ma loen FCE Puka pakutakse 11 ja mida veel 12 võistkonda ongi ainult, õnneks jh otepää see viimane aga mulle meeldibki kui meid alahinnatakse siis selle järgi iga võit on meil eneseületamine, võtamegi eesmärgiks siis FC Otepää edestamise edu kõigile!!!
                                harjutamine teeb harjutajaks ja julge hundi rind on haavleid täis
                                Pain is temporary, honour lasts forever...

                                www.fcotepaa.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X