320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Heh. minu persoon tõmbas palju tähelepanu siin foorumis. Ok. arvame et olen ...TUNDMATU FÄNN) kas nii sobib? Vihjeks võin öelda, et toetan veel Spartaki Moscow..

    Kommentaar


      tropp oled lihtsalt...

      Kommentaar


        Algselt postitas jussikujala Vaata postitust
        tropp oled lihtsalt...
        pole mõtet kuri olllla, las inimene elab enda elu
        FC Otepää II

        Kommentaar


          Levadia ja EJL avastasid täna, et oi kaks mängu kahel päeval on järgmine nädal palju ja lükkasid viis päeva enne kohtumist karikamängu teadmata ajaks edasi.

          Noh, meie saame vaid paremasse vormi tõusta, nendel pole enam midagi teha, kui vaid sauna oodata :P Või ootasime meie sauna, ei mäleta enam

          Kommentaar


            Algselt postitas Bobik Vaata postitust
            Levadia ja EJL avastasid täna, et oi kaks mängu kahel päeval on järgmine nädal palju ja lükkasid viis päeva enne kohtumist karikamängu teadmata ajaks edasi.

            Noh, meie saame vaid paremasse vormi tõusta, nendel pole enam midagi teha, kui vaid sauna oodata :P Või ootasime meie sauna, ei mäleta enam
            See oli ammugi teada, algselt pidi Levadia duubliga mängima, ei teagi, miks muutus tuli? Äkki ei tahtnud te duubli vastu mängida.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              See oli ammugi teada, algselt pidi Levadia duubliga mängima, ei teagi, miks muutus tuli? Äkki ei tahtnud te duubli vastu mängida.
              Karikas ei saa duublit üles anda. Kui see teile ammu teada oli, seda enam ajab naerma EJLi suutmatus aegu planeerida!

              Kommentaar


                Algselt postitas Bobik Vaata postitust
                Karikas ei saa duublit üles anda. Kui see teile ammu teada oli, seda enam ajab naerma EJLi suutmatus aegu planeerida!
                Kes viimasena naerab, see. Tegelikult võib Levadia karikal kasutada nii põhi, kui duubli mängijaid, kuna need oma võistkonnaga karikal ei osale.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Kes viimasena naerab, see. Tegelikult võib Levadia karikal kasutada nii põhi, kui duubli mängijaid, kuna need oma võistkonnaga karikal ei osale.
                  karikas 30 nime registreerimisel ning juhul kui seal kõik duubli omad, mis siis saaks kui kohe alguses flora jne meeskonnaga kohtutakse. adjöö mis?? enne poolfinaale(v veerandfinaale) nimesid vahetada ei saa. tegelikult oli see aimatav, et sellise avastuse lõpuks jalka liit teeb. eks nüüd peab ootama, mis levadiast saab, siis saab edasi planeerida. ja ma ei usu, et meist keegi oleks läinud mingit "duubli vastu ei mängi" jutuga jalka liitu. kusjuures kõige parem on see, et liidule sai tehtud ka ettepanek mäng augusti algusesse lükata, aga siis ei tahetud sellest midagi kuulda
                  pommitaja

                  Kommentaar


                    Algselt postitas timursem Vaata postitust
                    karikas 30 nime registreerimisel ning juhul kui seal kõik duubli omad, mis siis saaks kui kohe alguses flora jne meeskonnaga kohtutakse. adjöö mis?? enne poolfinaale(v veerandfinaale) nimesid vahetada ei saa. tegelikult oli see aimatav, et sellise avastuse lõpuks jalka liit teeb. eks nüüd peab ootama, mis levadiast saab, siis saab edasi planeerida. ja ma ei usu, et meist keegi oleks läinud mingit "duubli vastu ei mängi" jutuga jalka liitu. kusjuures kõige parem on see, et liidule sai tehtud ka ettepanek mäng augusti algusesse lükata, aga siis ei tahetud sellest midagi kuulda
                    Welcome to Estland!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Vanek Vaata postitust
                      Heh. minu persoon tõmbas palju tähelepanu siin foorumis. Ok. arvame et olen ...TUNDMATU FÄNN) kas nii sobib? Vihjeks võin öelda, et toetan veel Spartaki Moscow..
                      vse s toboi ponjatno
                      Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
                        vse s toboi ponjatno
                        ne nada tela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Hr. Rauno Vaata postitust
                          ne nada tela

                          Ehk aitab juba:S
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                            Ehk aitab juba:S
                            bahose moi

                            Kommentaar


                              kle äkki aitab sellest mõtetust hülgemölast siin?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Hr. Rauno Vaata postitust
                                bahose moi
                                äkki tõesti rahuned maha nüüd
                                vaenlasi otsid endale siit w??

                                Kommentaar

                                Working...
                                X