320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas val Vaata postitust
    kui vaadata eelmine mäng R&R -Kalev 0-6,see oli hea tulemus ja teine poolaeg Sarap pani vahetus mehed.Kui arvestada et Levadia ei saa kasutada mängus oma duubli-pakkun 14-0.
    Karikas on 3 vahetust, seega palju Sarap neid vahetusmehi ei pannud. Viies ja kuues löödi ka 90+4 ja 90+5. Enne seda oli II poolaeg 0:0. Mis ma tahan öelda, et kui korralikult kaitses istuda ega nad ikka üle 10 ei löö. Kui üritad ise ka midagi ehitada, siis löövad. Kole see mäng muidugi tuleb aga seda nii või teisiti.

    Kommentaar


      Algselt postitas jethro Vaata postitust
      Karikas on 3 vahetust, seega palju Sarap neid vahetusmehi ei pannud. Viies ja kuues löödi ka 90+4 ja 90+5. Enne seda oli II poolaeg 0:0. Mis ma tahan öelda, et kui korralikult kaitses istuda ega nad ikka üle 10 ei löö. Kui üritad ise ka midagi ehitada, siis löövad. Kole see mäng muidugi tuleb aga seda nii või teisiti.
      Ega see mäng jah, just lihtne olema ei saa!

      Kommentaar


        kui Sarap ütles et katsetas selles mängus mingi taktika,kui oli vaja hoida pall kekskel(tema lemmik 5 poolikud,ja palli kontroll )siis kollide lüümine polnud mängu eesmärk.võit oli kindel .

        Kommentaar


          Algselt postitas Kotkapoeg Vaata postitust
          tere tulemast Viljandisse trenni.Meie (Viljandi JK Kotkad)trenniga on liitunud mõningad mängijad Haservist.Võitjad hoiavad ikka kokku!
          Näedsa siis..noh siis on teil tiimi tugevusest nende 2(sihuke tunne,et need on rodja ja deniss) mängija pöhjal mingi ülevaade olemas, arvestades suhteliselt yhtlast taset meeskonnas.See nädalavahetus osaleb Haserv turniiril Kallastel,et köigile piisavalt mänguaega jaguks lähme kohale kahe tiimiga.
          nr 31

          Kommentaar


            Algselt postitas val Vaata postitust
            kui vaadata eelmine mäng R&R -Kalev 0-6,see oli hea tulemus ja teine poolaeg Sarap pani vahetus mehed.Kui arvestada et Levadia ei saa kasutada mängus oma duubli-pakkun 14-0.
            ))) ma pidin seisma Kalevi v2ravas sellel m2ngul..aga ma olin haige ja ei saanudki m2ngida seal taktika oli et kaitsjad m2ngivad ryndajas ja ryndajad kaitses))
            Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

            Kommentaar


              Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
              ))) ma pidin seisma Kalevi v2ravas sellel m2ngul..aga ma olin haige ja ei saanudki m2ngida seal taktika oli et kaitsjad m2ngivad ryndajas ja ryndajad kaitses))
              selge siis kes nyyd kallastel väravas hakkab seisma
              nr 31

              Kommentaar


                Algselt postitas jethro Vaata postitust
                Karikas on 3 vahetust, seega palju Sarap neid vahetusmehi ei pannud. Viies ja kuues löödi ka 90+4 ja 90+5. Enne seda oli II poolaeg 0:0. Mis ma tahan öelda, et kui korralikult kaitses istuda ega nad ikka üle 10 ei löö. Kui üritad ise ka midagi ehitada, siis löövad. Kole see mäng muidugi tuleb aga seda nii või teisiti.

                Väravad: 18., 28., 43. Kirilov, 26., 90.+2. Kõrtsmik, 90.+1. Kiis
                valetad, ei olnud poolaeg 0-0
                Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                Kommentaar


                  Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
                  Väravad: 18., 28., 43. Kirilov, 26., 90.+2. Kõrtsmik, 90.+1. Kiis
                  valetad, ei olnud poolaeg 0-0
                  tegelikult Kuld ütleski, et enne neid viimast kahte väravat oli teise poolaja seis 0:0. Seega ära erutu liialt.

                  Kommentaar


                    Ehk siis hästi mängitud 45min, mõned korrad suutsime isegi Kalevi värava lähistele saada ja siis hästi õnnetud lisaminutid, muidu teine poolaeg oli vahva.

                    Kommentaar


                      Levadia vastu lootust muidugi pole, aga meistriliiga viimastega võib üllatada küll, vähemalt Ha-Ha Serv kindlasti. KL Kaleviga sai paar aastat tagasi Kuressaaret ehmatatud (sel hooajal langesid välja meistrikast), kui lisaajal 4-5 päe saime, kuigi 93. minutil oli 2-2 seisul ründaja palliga tühja värava ees, aga kahjux vajus jalg muda sees alt ära. Et ühe sõnaga loodame Ha-Ha servile või otepääle loosiga parajat vastast, et siis suurüllatuse pomm lõhata

                      Kommentaar


                        Kuna Levadial on 23. juuli euromäng, siis tuleb EMÜ vastaseks duubelmeeskond, kes neil karikasarjas oma nimega ei osale. Ega see vast väga kergem vastane ei olegi, kuna tahavad ehk rohkem pingitada. Samas, ega Levadial hetkel väga pikk pink ei olegi, arvaks, et umbes 20 paremat Tartusse ei tule.

                        Kokkuvõttes, ehk pääsete alla 10 sisselastud väravaga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Kuna Levadial on 23. juuli euromäng, siis tuleb EMÜ vastaseks duubelmeeskond, kes neil karikasarjas oma nimega ei osale. Ega see vast väga kergem vastane ei olegi, kuna tahavad ehk rohkem pingitada. Samas, ega Levadial hetkel väga pikk pink ei olegi, arvaks, et umbes 20 paremat Tartusse ei tule.

                          Kokkuvõttes, ehk pääsete alla 10 sisselastud väravaga.
                          no las tulevad, meie loodame valmis olla selleks. tegelikult on meile ikkagi tähtsam see 1 neile ära lüüa, sest viimases kolmes karikamängus pole me kolli löönud. seega kui 1 ära lööme on vähemalt mingi positiivne külg mängus olemas. muidugi on veel neil kindlasti tegemist ülenurme staadioni murukattega. mis meie mõistes hea aga neil võib olla mitte nii hea. selline väljak annab eelise pigem kaitsvale ja mängu lõhkuvale meeskonnale, kellel tehnika ja sööt ei liigu esiliiga tasemel, kuid kaitsta kuidagi ikka suudavad.1 küsimus muidugi on, et kas kellelgi tiimidest on plaanis nagu mingi vimpel vms meene ka valmistada, et vastastele meenutuseks mängu eel kinkida?
                          pommitaja

                          Kommentaar


                            Algselt postitas timursem Vaata postitust
                            1 küsimus muidugi on, et kas kellelgi tiimidest on plaanis nagu mingi vimpel vms meene ka valmsitada, et vastastele meenutuseks mängu eel kinkida?
                            Ma ka mõtlesin eelmine aasta aga loobusin, sest nii kui nii unustavad selle bussi või mõnda veel hullemasse kohta... ja vaata, et Sa puujala karikat ära ei kingi, seda läheb vaja kellelgi

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jethro Vaata postitust
                              Ma ka mõtlesin eelmine aasta aga loobusin, sest nii kui nii unustavad selle bussi või mõnda veel hullemasse kohta... ja vaata, et Sa puujala karikat ära ei kingi, seda läheb vaja kellelgi
                              kle selle puust jala ma võiksin juba hea meelega kellelegi üle anda. mul oma kahe jalagagi palju tegemist, lisaks siis veel kolmas ja puust. samas ma olen mõelnud, et puujalg oleks ilus selline natuke humooriline kingitus ka parimale väravakütile... tunnustus missugune.
                              pommitaja

                              Kommentaar


                                Algselt postitas timursem Vaata postitust
                                kle selle puust jala ma võiksin juba hea meelega kellelegi üle anda. mul oma kahe jalagagi palju tegemist, lisaks siis veel kolmas ja puust. samas ma olen mõelnud, et puujalg oleks ilus selline natuke humooriline kingitus ka parimale väravakütile... tunnustus missugune.
                                sedant küll a siis rändab ta suht suure tõenäosusega sel aastal liigast ära ju ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X