320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ahtobetoon Vaata postitust
    kohtume järgmisel hooajal aga luunjale ja otepäele ülemineku mängudeks edu.
    Otepää jätab igaks juhuks üleminekumängud vahele , äkki kaotame veel...

    Kommentaar


      Algselt postitas kaitz Vaata postitust


      aga jh 76'minutil lasti Valtnal läbi purjetada ja teha ristsööt värava ette,kus ründaja(Noormets)võrku lükkas,teine värav sündis Valtna enda meisterlikusest 84',natuke oli muidugi õnne,et meie vv korralikult käsi vahele ei saand.
      Nonii. Minu teadmiste alusel ei löönud valtna selles mängus ühtegi väravat :P
      Aga jah, mäng oli tõesti suhteliselt uimane ja kohtuniks jättis natuke ebaleva mulje. Ja noh eks sellepärast welco poisid iga vile peale häält tegidki, et kohtuniku otsust mõjutada.

      Kommentaar


        Algselt postitas Hr. Rauno Vaata postitust
        kohe kindlasti mitte!
        kõigesitema meeskonna moodustavad sinusugused lontrused!
        Andestust, aga minu arust olete juu Eesti kõige madalama liiga viimased?

        Kommentaar


          Algselt postitas Sügenskottens
          Ja Welco ei saa puujalga, vaid liiga viimane saab selle endale.
          Ehk siis FC Abja.
          Parandage kui eksin?

          Lõuna-Eesti kõige madalama liiga viimane, kokku on Eestis 4. liigas viimaseid 4-järeldus.
          Fc Abja on nelja kõige kehvema võistkonna seas Eestis.
          Puujalg anti siiski vist lõuna-eesti liiga madalaimal kohal lõpetanud tartu meeskonnale, niipalju kui mina olen aru saanud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sügenskottens
            Ja Welco ei saa puujalga, vaid liiga viimane saab selle endale.
            Ehk siis FC Abja.
            Parandage kui eksin?

            Lõuna-Eesti kõige madalama liiga viimane, kokku on Eestis 4. liigas viimaseid 4-järeldus.
            Fc Abja on nelja kõige kehvema võistkonna seas Eestis.
            Parandan. Karikas on mõeldud Tartu ja selle lähiümbruse (näit Tabivere oleks veel sees aga Puka mitte) viimasele liigavõistkonnale. Karika idee sündis eelmine aasta sellest, et rohkem motiveerida Rocki poisse EMÜ vastu võitlema. Mis ka õnnestus.

            Kommentaar


              Andke mulle puujalg tagasi!
              Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

              Kommentaar


                Algselt postitas jethro Vaata postitust
                Nii. Mina kui karika vaimne isa (Rainer Schmidt on füüsiline isa ja modell) olen nõus, et karika statuuti võib laiendada kogu IV liiga lõunatsooni osas. Tingimuseks oleks tõesti see, et meeskond peab ka järgmine hooaeg osalema IV liiga lõuna tsoonis. Järelikult on oleks kahtlane seda laiendada Viljandi, Pärnu ja Järva maakonna puntidele. Seega jääb sel aastal ainult Abja välja. No hard feelings, Kaitz.
                Algselt postitas jethro Vaata postitust
                Parandan. Karikas on mõeldud Tartu ja selle lähiümbruse (näit Tabivere oleks veel sees aga Puka mitte) viimasele liigavõistkonnale. Karika idee sündis eelmine aasta sellest, et rohkem motiveerida Rocki poisse EMÜ vastu võitlema. Mis ka õnnestus.
                Kunas seda õiget juttu ajasid siis? Kevadel või täna?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Väikenugis Vaata postitust
                  Andestust, aga minu arust olete juu Eesti kõige madalama liiga viimased?
                  Jah,aga nüüd on kooliraha makstud esimesed tulerissed saadud noortel,järgmisel hooajal katsume paremad olla. Kõik.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Väikenugis Vaata postitust
                    Andestust, aga minu arust olete juu Eesti kõige madalama liiga viimased?
                    no ja siis, me mängime liigas vähemalt üritame ja see on tähtis!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                      Jah,aga nüüd on kooliraha makstud esimesed tulerissed saadud noortel,järgmisel hooajal katsume paremad olla. Kõik.
                      Koguaeg mingid vabandused.
                      Ei saanud mehi kokku, põhi ründaja oli puudu jne jne.
                      Äkki on lihtsalt treener kehva võitu?
                      Abja tuemusi vaadates ei sobi sa küll treeneriks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Väikenugis Vaata postitust
                        Andestust, aga minu arust olete juu Eesti kõige madalama liiga viimased?
                        Ma arvan, et teiste piirkondade neljandates liigades on nõrgemaid võistkondi kui Fc Abja

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Hr. Rauno Vaata postitust
                          no ja siis, me mängime liigas vähemalt üritame ja see on tähtis!
                          ära tooda sitta
                          COME ON YOU REDS !

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Väikenugis Vaata postitust
                            Koguaeg mingid vabandused.
                            Ei saanud mehi kokku, põhi ründaja oli puudu jne jne.
                            Äkki on lihtsalt treener kehva võitu?
                            Abja tuemusi vaadates ei sobi sa küll treeneriks.

                            JAH ei sobi ja mis siis?
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Väikenugis Vaata postitust
                              Koguaeg mingid vabandused.
                              Ei saanud mehi kokku, põhi ründaja oli puudu jne jne.
                              Äkki on lihtsalt treener kehva võitu?
                              Abja tuemusi vaadates ei sobi sa küll treeneriks.
                              hmm pooled mängijad mängivat esimest hooaega liigas..mida veel tahta..ja sina kui sulle midagi ei meeldi hoia oma arvamused enda teada...
                              minu teada sa aind vingudki foorumis

                              Kommentaar


                                Lodev!

                                ...teine värav sündis Valtna enda meisterlikusest 84',natuke oli muidugi õnne,et meie vv korralikult käsi vahele ei saand. ja nuu meie värav 90' paremalt äärest tsenderduse järgselt oli Gert täiesti vabaks unustatud ja lükkas palli peaga tühja. Lõppseisuks 1:2! ja viimane koht liigas.



                                kaizuke, väike tähelepanek..kui sa oled treener, peaksid sa ka tähele panema, kes kuidas sinu meeskonnale väravaid lööb! herr Valtna, NR 7, oli vaikselt oma poole peal, kui kaks ründajat, nr 9 ja nr 15, omavahel söötu tegid, andis nr 15 kaasründajale vastase kaitse pea riivakast söödu, kust nr 9 lõi vasaku jalaga, väravavaht sai küll keha vahele, kuid pall siiski veeres väravavõrku...niiet pöörakem tähelepanu siiski sündmuste tegeliku käigu peale...keskaitse oli teil väga tore, sai juttu räägitud ja taktikaliselt õigel ajal keskkaitse Lukka-ga(oli vist nii) juttu aetud, et vana lihtsalt unustas nr 15 värava ette, kust siis 0:1 tuli..aga jah, kohtume loodetavasti järgmisel hooajal! edukat talvehooaega!!!

                                aga oli tore hooaeg ja tänud FC Abjale sõbraliku mängu eest, Sass oli vastas meeskonna fännide lemmmik.

                                Teid tänades,
                                Keskkaitse Juhan
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X