320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jepiii Vaata postitust
    vaprus tuleb tiitlit kaitsma Eelmine aasta saime finaalis jagu võru JK 3:0
    see aasta kohtume siis juba alagrupis
    ei õnnestnudki siis see aasta tiitlit võita, järelkult on teised kõvasti arenenud Samas saite pronksmedali kätte, asi seegi, Võrul see eest jäi seekord selllest ikka palju puudu! Võitis siis turniiri Warrior II alistades finaalis penaltitega 3:2 FCE Otepää normaalaeg 1:1 . Kindlasti üllatav tulemus! Turniir oli üldse huvitav, esiteks esimene mäng mis pidi kell 8.00 hakkama, hakkas alles peaaegu 9.00 ja siis terve päev alatihti kustusid tuled terves saalis, finaalis kustusid tuled aga ainult ühe meeskonna poolele, arvake ära kellel???

    Kommentaar


      Algselt postitas zlatan13 Vaata postitust
      ei õnnestnudki siis see aasta tiitlit võita, järelkult on teised kõvasti arenenud Samas saite pronksmedali kätte, asi seegi, Võrul see eest jäi seekord selllest ikka palju puudu! Võitis siis turniiri Warrior II alistades finaalis penaltitega 3:2 FCE Otepää normaalaeg 1:1 . Kindlasti üllatav tulemus! Turniir oli üldse huvitav, esiteks esimene mäng mis pidi kell 8.00 hakkama, hakkas alles peaaegu 9.00 ja siis terve päev alatihti kustusid tuled terves saalis, finaalis kustusid tuled aga ainult ühe meeskonna poolele, arvake ära kellel???
      Welco Elektril?

      Kommentaar


        päris hea:P
        aga kahjuks meid seal turniiril ei olnud.

        Kommentaar


          FCE Otepää oli hea meeskond alagrupis kindlalt võtsid kõik mängud
          warrior tuli kobistades sealt edasi
          aga tugevamatel on õnne

          me ise alistasime siis warrior II penaltites 5:4 vist normaalaeg 2:2 alagrupis kaotasime samale meeskonnale 3:1

          Kommentaar


            Algselt postitas jepiii Vaata postitust
            FCE Otepää oli hea meeskond alagrupis kindlalt võtsid kõik mängud
            warrior tuli kobistades sealt edasi
            aga tugevamatel on õnne

            me ise alistasime siis warrior II penaltites 5:4 vist normaalaeg 2:2 alagrupis kaotasime samale meeskonnale 3:1
            Njamh, Vaprus oli suht sümpaatne võistkond :P Warriori vene poisid lõhkusid mu juba alagrupimängus ära ja sealt edasi oli endal juba juberaske mängida, a noh, 2. koht ka hea, arvatavasti olime kõige nooremad sel turniiril
            FC Otepää II

            Kommentaar


              cosmix kuidas limonaad maitses

              Kommentaar


                Algselt postitas jepiii Vaata postitust
                FCE Otepää oli hea meeskond alagrupis kindlalt võtsid kõik mängud
                warrior tuli kobistades sealt edasi
                aga tugevamatel on õnne

                me ise alistasime siis warrior II penaltites 5:4 vist normaalaeg 2:2 alagrupis kaotasime samale meeskonnale 3:1
                tegelikult oli Otepääst veidi kahju, oleks ikka võinud Warriorile finaalis ära teha ! Jagan täitsa arvamust, et Warrior mängib ikka väga jõhkrat jalgpalli ja kuna kohtunik oli ikka eriline töll, kes ei teadnud vist sellest mängust küll midagi, siis lasi ta jõhkralt mängida... libistati jalgadesse ja lükati selga... ja kõige parem oli see, et tihti vilistas kohtunik küll vea aga pall jäi ikka valgale
                Hea et Vaprus vähemalt ühe kohaliku satsi välja tõrjus esikolmikust
                sigpicSuure-Jaani United

                Kommentaar


                  Algselt postitas jepiii Vaata postitust
                  cosmix kuidas limonaad maitses
                  ja jah, auhinnalaud oli ikka tõelistele jalgpallipropageerijatele kohane
                  igale võistkonnale väike limps ... kas Otepää poisid ikka kooli jõudsid esmaspäeval
                  sigpicSuure-Jaani United

                  Kommentaar


                    Limonaad maitses hästi, võtsin ühe pudeli täitsa endale, nagu auhinnaks eksitud pennu eest finaali penaltiseerias, a noo, mis limonnaad, me saime ühe pilku ka ikka lõpuks, kahjuks toda ära ei joonud Aga ja, ootame nüüd Suure-Jaani turniiri, ehk lõpuks saab võidurõõmu maitsta, see aasta essal turnal 3. , nüüd 2. oleks loogiline et tuleks 1. a eks näis
                    FC Otepää II

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cosmix100 Vaata postitust
                      Limonaad maitses hästi, võtsin ühe pudeli täitsa endale, nagu auhinnaks eksitud pennu eest finaali penaltiseerias, a noo, mis limonnaad, me saime ühe pilku ka ikka lõpuks, kahjuks toda ära ei joonud Aga ja, ootame nüüd Suure-Jaani turniiri, ehk lõpuks saab võidurõõmu maitsta, see aasta essal turnal 3. , nüüd 2. oleks loogiline et tuleks 1. a eks näis
                      Ega Suure- Jaani turna kõige paremini välja kukkunud.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                        Ega Suure- Jaani turna kõige paremini välja kukkunud.
                        Suure-Jaani turniiril mängis natuke teine võistkond ka. Lisaks võttis oma osa ka turniiri teine formaat, mängiti ju futsali palli ja reeglitega, millega poisid harjunud ei olnud, kuid kogemus siiski.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas siim990 Vaata postitust
                          Suure-Jaani turniiril mängis natuke teine võistkond ka. Lisaks võttis oma osa ka turniiri teine formaat, mängiti ju futsali palli ja reeglitega, millega poisid harjunud ei olnud, kuid kogemus siiski.
                          Seda nüüd küll
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                            Seda nüüd küll
                            Aga ma arvan, et fc elva näitas esimese kahe turniiriga piisavalt head taset, et neid edaspidi võtta kui arvestatavat konkurenti turniiri võidule.
                            Jaa edu teile 21'ks. Mõtlen seda A klassi turniiri aastalõpukal. Näitate ka sellist taset, et mul poleks 22 detsembri hommikul põhjust siia kirjutada: ' ei kukkunud hästi välja.' Võimatu pole miski, pall on ümmargune.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              Ega Suure- Jaani turna kõige paremini välja kukkunud.
                              Nomh, nädal aega polnud trenni saanud ka enne võistlust + eluhaige alagrupp oli.. Samas kaks kaotust oli ainult ja need olid mõlema finalisti vastu ainult.. Aga nojah, mõttetu vabandada siin nüüd, paremini oleks pidanud mängima :P
                              FC Otepää II

                              Kommentaar


                                Algselt postitas siim990 Vaata postitust
                                Aga ma arvan, et fc elva näitas esimese kahe turniiriga piisavalt head taset, et neid edaspidi võtta kui arvestatavat konkurenti turniiri võidule.
                                Jaa edu teile 21'ks. Mõtlen seda A klassi turniiri aastalõpukal. Näitate ka sellist taset, et mul poleks 22 detsembri hommikul põhjust siia kirjutada: ' ei kukkunud hästi välja.' Võimatu pole miski, pall on ümmargune.
                                Nu selge see A kl üritab JK Keila on vana hea tuttav,Legion II ei tea midagi,nu ja Tln Kaleviga olema ka mänginud turniiril varemgi,aga eks vaatab jah kuda välja kukub:P
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X