320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vahis Vaata postitust
    midagi paigas veel ei ole,aga arvatavasti veebruari löpu poole vöiks juba kellegiga mängu teha.
    Siis võiksite teada anda tulen vaatan kah mängupildi üle

    Kommentaar


      Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
      Vahur, kutsu siis mind kah mängule))
      12veb.kell 10.00 ole kuressaares kohal
      nr 31

      Kommentaar


        FC Abja kodumängud algaval hooajal oma enda väiksel armasal koduväljakul Abja Gümn staadionil,loodame EJL selle vastu midagi pole pikkus jätab küll soovida aga lai kui lennuväli
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Olen kuulnud, et JK Luunja saab ka üsna korralikult komplekteeritud kuna Santosest tuleb neile Tiideberg, Sääsk, Sirk, Pluum, Vellemaa, Ahva, Idavain jne...
          Läbirääkimised käivad ka Tammekas mängijnud Kasega , lisaks on taas ehk liitumas veel Unt ja Rock & Rollist ka Määrits.

          (Santos 2009 a ei osale enam esindusmeeskonnaga)

          Kommentaar


            Algselt postitas laurix Vaata postitust
            Olen kuulnud, et JK Luunja saab ka üsna korralikult komplekteeritud kuna Santosest tuleb neile Tiideberg, Sääsk, Sirk, Pluum, Vellemaa, Ahva, Idavain jne...
            Läbirääkimised käivad ka Tammekas mängijnud Kasega , lisaks on taas ehk liitumas veel Unt ja Rock & Rollist ka Määrits.

            (Santos 2009 a ei osale enam esindusmeeskonnaga)
            no määrits
            ära tee nalja
            3m lai ja 1 m pikk
            ta ei tea mis asi on pall ja mis sellega tegema peab 100m jookseb 30minti.
            temast pole mingit kasu teda pandi 2 minutiks mängu ja ükskord sai natuke kauem kui mõnev vennad hilinesid

            Kommentaar


              Algselt postitas indahell Vaata postitust
              no määrits
              ära tee nalja
              3m lai ja 1 m pikk
              ta ei tea mis asi on pall ja mis sellega tegema peab 100m jookseb 30minti.
              temast pole mingit kasu teda pandi 2 minutiks mängu ja ükskord sai natuke kauem kui mõnev vennad hilinesid

              tõenäoliselt saaks ta ka JK Luunjas mõne minuti mänguaega......
              lihtsalt oli mees tundnud huvi vahetada meeskonda iseasi kas teda ka võetakse.

              Kommentaar


                njaa löögi vennad läksid laiali ka vist vms.
                paar head jäid rocki alla
                aga ma arvan, et tal parem kuhugi 4liigas mingis harrastajate all mängida. kui luunjasse, sest ma ei usu, et ta seal seda mänguaeg üldse saab vms

                Kommentaar


                  Algselt postitas laurix Vaata postitust
                  Olen kuulnud, et JK Luunja saab ka üsna korralikult komplekteeritud kuna Santosest tuleb neile Tiideberg, Sääsk, Sirk, Pluum, Vellemaa, Ahva, Idavain jne...
                  Läbirääkimised käivad ka Tammekas mängijnud Kasega , lisaks on taas ehk liitumas veel Unt ja Rock & Rollist ka Määrits.

                  (Santos 2009 a ei osale enam esindusmeeskonnaga)
                  mängivad siis noortega või :O

                  Kommentaar


                    suurte võistkond läheb täelikult laiali ja jätkatakse tööd ainult lastega

                    Kommentaar


                      Algselt postitas laurix Vaata postitust
                      suurte võistkond läheb täelikult laiali ja jätkatakse tööd ainult lastega
                      ja mis neist Merkuur-Juuniori vendadest saab kes seal mängisid ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Caos Vaata postitust
                        ja mis neist Merkuur-Juuniori vendadest saab kes seal mängisid ?
                        Eks näis kui nad kusagile kõrgemale mängima ei võeta siis tulevad JK Luunjasse
                        aga nt Elva saaliturniiril mängisid 2 meest juba SC Reaale rivistuses

                        Kommentaar


                          Ja mis saab siis JK Luunja Kristjan Söödist?


                          jätkab ikka Luunja ridades või?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas laurix Vaata postitust
                            Eks näis kui nad kusagile kõrgemale mängima ei võeta siis tulevad JK Luunjasse
                            aga nt Elva saaliturniiril mängisid 2 meest juba SC Reaale rivistuses
                            nojah üks oli Danilov ja teine oli vist Ilja minu meelest kui ma ei eksi ?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Caos Vaata postitust
                              nojah üks oli Danilov ja teine oli vist Ilja minu meelest kui ma ei eksi ?
                              jah sul on tõesti õigus aga mis puudutab Kristan Sööti siis ei tea temast enam midagi, mees kadus nagu vits vette(ta olevat saanud ka tingimisi karistada)

                              Kommentaar


                                Kui hästi läheb, saab FC Abja omale selleks hooajals sponsori TAG näol,aga midagi 100%kindlat pole töö,selles suunas käib.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X