320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
    Kui hästi läheb, saab FC Abja omale selleks hooajals sponsori TAG näol,aga midagi 100%kindlat pole töö,selles suunas käib.
    Millega see TAG tegeleb? Meenutab kirjapildis Manu sponsorit AIG
    www.fcelva.ee

    Kommentaar


      juba enne munemist pistetakse kaagutama, see küll head ei tähenda
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        Algselt postitas zurka1 Vaata postitust
        Millega see TAG tegeleb? Meenutab kirjapildis Manu sponsorit AIG
        Tegemist reklaam firmaga.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Tegelikult saab Abjast Toe Tag nimelise hiphop pundi tantsutrupp
          Loodan, et kaitz seda väga südamesse ei võtnud ...
          rahalist tuge läheb kõikidel satsidel sellel aastal vaja rohkem kui kunagi varem ...
          299195

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            Tegemist reklaam firmaga.
            huvitav ??? otsisin netist sellise ettevõtte kohta ja ei leidnud midagi, tundub et sellist firmat ei olegi olemas, nii et kaitz vara hõiskasid
            tean et Viljandis pesitseb aga selline reklaamiga tegelev ettevõte nagu DAG Reklaam, äkki on hoopis see teie uus sponsor ?
            sigpicSuure-Jaani United

            Kommentaar


              Algselt postitas heinz7 Vaata postitust
              huvitav ??? otsisin netist sellise ettevõtte kohta ja ei leidnud midagi, tundub et sellist firmat ei olegi olemas, nii et kaitz vara hõiskasid
              tean et Viljandis pesitseb aga selline reklaamiga tegelev ettevõte nagu DAG Reklaam, äkki on hoopis see teie uus sponsor ?
              Jap, sorri näpukas, just nimelt DAG:P
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Algselt postitas heinz7 Vaata postitust
                huvitav ??? otsisin netist sellise ettevõtte kohta ja ei leidnud midagi, tundub et sellist firmat ei olegi olemas, nii et kaitz vara hõiskasid
                tean et Viljandis pesitseb aga selline reklaamiga tegelev ettevõte nagu DAG Reklaam, äkki on hoopis see teie uus sponsor ?
                Kahjuks ei saanud Dag sponsoriks,ikkagi majanduslangus teeb oma töö,aga pole hullu on veel paar varjanti ja kui ei saa pole ka midagi ,elame üle.
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Algselt postitas dareth Vaata postitust
                  juba enne munemist pistetakse kaagutama, see küll head ei tähenda
                  double that
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    enne munemist võib mõnel juhul kaagutada küll kui on plaanis puru silma ajada teistele ntx
                    pommitaja

                    Kommentaar


                      Mingi jutt oli meil, et Elva ja Puka paremad pojad lähevad kokku, ehk siis peaks pisut ühtlasem ja tugevam meeskond tulema kui varasematel hooaegadel on olnud
                      FC Otepää II

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cosmix100 Vaata postitust
                        Mingi jutt oli meil, et Elva ja Puka paremad pojad lähevad kokku, ehk siis peaks pisut ühtlasem ja tugevam meeskond tulema kui varasematel hooaegadel on olnud
                        kas te ei karda, et sellisel juhul on noortel raske platsile pääseda??? elva punt tundus ikka suht kogenud puka poiste kõrval? mõtekas oleks vast ikka proovida aasta isseisvalt, siis saavad mõlemad pundid korralikult mängida. ainult siis kui kaheks korralikuks jääb materjali väheks võiks liitumisele mõelda.
                        pommitaja

                        Kommentaar


                          Algselt postitas timursem Vaata postitust
                          kas te ei karda, et sellisel juhul on noortel raske platsile pääseda??? elva punt tundus ikka suht kogenud puka poiste kõrval? mõtekas oleks vast ikka proovida aasta isseisvalt, siis saavad mõlemad pundid korralikult mängida. ainult siis kui kaheks korralikuks jääb materjali väheks võiks liitumisele mõelda.
                          Esiteks, see on kõige parem variant üleüldse. Teiseks, eii teagi palju on neid tegevmängijad Puka meeskonnast järel, ilmselt üsna vähe. Pärast eelmist hooaega on loobujaid üsna palju. Kolmandaks, see suurendaks meeskonna siseselt ainult konkurentsi, mis on väga hea, ühtlasi looks selline samm igaühele mingigi eesmärgi, et osaleda treeningutel ja saada mängu. Kui vaadata eelmist hooaega, siis see oli kõike muud kui hea hooaeg. Muidugi oli ka positiivset, aga siiski. Mina leian, et teist korda pole mõtet sama asja proovida. Üldiselt treener siiski tunneb oma tööd ja teab, mida edasi teeb. See oleks vast kõige parem variant neile, kes isuga trenni teevad, et midagi saavutada, polnud ju nemad eelmises ebaõnnestunud hooajas süüdi, arenguks on selline samm kahtlemata väga vajalik.

                          Naljakas, et seda räägin mina, poiss, kes pole trenni enam oma 3 kuud nägu näidanud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zurka1 Vaata postitust
                            Millega see TAG tegeleb? Meenutab kirjapildis Manu sponsorit AIG
                            TAG on suur sponsor - see on Tartu Annelinna Gymnaasium seal ma 6ppisin
                            Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
                              Esiteks, see on kõige parem variant üleüldse. Teiseks, eii teagi palju on neid tegevmängijad Puka meeskonnast järel, ilmselt üsna vähe. Pärast eelmist hooaega on loobujaid üsna palju. Kolmandaks, see suurendaks meeskonna siseselt ainult konkurentsi, mis on väga hea, ühtlasi looks selline samm igaühele mingigi eesmärgi, et osaleda treeningutel ja saada mängu. Kui vaadata eelmist hooaega, siis see oli kõike muud kui hea hooaeg. Muidugi oli ka positiivset, aga siiski. Mina leian, et teist korda pole mõtet sama asja proovida. Üldiselt treener siiski tunneb oma tööd ja teab, mida edasi teeb. See oleks vast kõige parem variant neile, kes isuga trenni teevad, et midagi saavutada, polnud ju nemad eelmises ebaõnnestunud hooajas süüdi, arenguks on selline samm kahtlemata väga vajalik.

                              Naljakas, et seda räägin mina, poiss, kes pole trenni enam oma 3 kuud nägu näidanud.
                              ei muidugi raske aja üleelamiseks sobib, kuid pikemas perspektiivis ma kardan, et sellest ei tule midagi head välja. eks endal ole kogemusi ja ka möni muu liiga kaaslane võib seda tunnistada, lähiminevikule toetudes. kui loobujaid palju siis tõesti pole muud teha kui leivad ühte panna. aga mine tea, ega kommuunid on erinevad, äkki tõesti suudate maag-tammeka kompleksi vältida.
                              pommitaja

                              Kommentaar


                                kuna nüüd on otepää,luunja ja ha serv läinud kolmandasse ära,siis huvitav oleks spekuleerida,kes sellel aastal võiks esikolmikusse pürgida

                                Kommentaar

                                Working...
                                X