320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Kas taktikaline kunn on ikka sama?


    eiiiiiiiiiiiiiiiiiii oleeeeeeeeeeee,vahetub ka treener
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
      eiiiiiiiiiiiiiiiiiii oleeeeeeeeeeee,vahetub ka treener
      treener vahetub kohe raudselt kaitz

      Kommentaar


        emu teil siis ülenurme staadion?Kui jah siis väga hea polegi seal ammu mänginud:P

        Kommentaar


          Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
          emu teil siis ülenurme staadion?Kui jah siis väga hea polegi seal ammu mänginud:P
          no vähemalt jalka liitu oleme soovi edastanud seal mängimiseks. eks paistab, mis saab. esimesed mängud tuleb vast ikka annelinna vms väljaku peal mängida.
          pommitaja

          Kommentaar


            kas keegi sõpruskohtumist sooviks navi vutiseltsiga teha. Navi tuleks ise kohale, kuna platsi ei ole saada kusagilt...d

            Kommentaar


              FC Abja kaotas suurelt korduskohtumise Viljandi JK Tulevik U17 1:4(1:2),nädalaaega tagsi peetud kohtumises teatavasti 1:1,aga tänase mängupuhul oli puudu mitmed mängijad(see pole muidugi vabandus),olime lihtsalt kehvad.

              Abja värav 3' Rauno Lukka.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Tartu kandi klubidest keegi sõprusmängu ei soovi teha?

                Kommentaar


                  Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                  Tartu kandi klubidest keegi sõprusmängu ei soovi teha?
                  Kui teil on plats siis fc tabivere tuleks

                  Kommentaar


                    navi soovib ka kellegagi mängida, kuna võrumaal platsi pole siis tuleksime vastaseks lihtsalt!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                      Tartu kandi klubidest keegi sõprusmängu ei soovi teha?

                      Navi teeks hea meelega teiega mängu, pakkuga välja aeg ja koht ning oleme arvatavasti tulemas!

                      Kommentaar


                        fc aspeni 2009 aasta vorm

                        sellised näeme me ,siis sel hooajal välja
                        Lisatud failid

                        Kommentaar


                          mario (navi vutiselt)Mul sihuke kysimus et nägin täna teie mängu ja siis et Kas te kunagi ültse koos trenni teinud olete?Te olete kõik seal väljakul (vabandust ma ei mõtle halvasti)nagu peata kanad:S
                          Quattromediga mängus oli nöäha tei emängu teil ei ole üldse kokku mängu ja värki!
                          Mis te nagu tulite 4-ndasse sellepärast et kõigilt mingi 5:0 minimum pähe saada?
                          Te võite minust valesti aru saada aga teie tänane mängupilt on kohutav aind üks vend see pats ja siis mario ja egert kolmekesi oskate enam vähem mängida aga muud vennad on kyll nagu kanad seal mingi varbaga lahmimine ja värk käib teil seal!Pigem tehke aasta koos trenni!
                          Mitte halva pärast ei öelnud seda! see on minu arvamus!

                          Kristo

                          Kommentaar


                            Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
                            mario (navi vutiselt)Mul sihuke kysimus et nägin täna teie mängu ja siis et Kas te kunagi ültse koos trenni teinud olete?Te olete kõik seal väljakul (vabandust ma ei mõtle halvasti)nagu peata kanad:S
                            Quattromediga mängus oli nöäha tei emängu teil ei ole üldse kokku mängu ja värki!
                            Mis te nagu tulite 4-ndasse sellepärast et kõigilt mingi 5:0 minimum pähe saada?
                            Te võite minust valesti aru saada aga teie tänane mängupilt on kohutav aind üks vend see pats ja siis mario ja egert kolmekesi oskate enam vähem mängida aga muud vennad on kyll nagu kanad seal mingi varbaga lahmimine ja värk käib teil seal!Pigem tehke aasta koos trenni!
                            Mitte halva pärast ei öelnud seda! see on minu arvamus!

                            Kristo
                            Mul on hea meel, et keegi viitsis meie mängu vaadata ja nüüd on ju hea Navi vutiseltsi tulemus paika panna...
                            Pikalt viimane, aga ühte ma sulle ütlen mees... Teine ring saame vähemalt 12 punkti kätte. Ehk jääme tõesti viimaseks aga kuna keegi pole peale Mario ja Egerdi suurel platsil mänginudki, siis võin panna pea ahju selle nimel et teises ringis meist veel räägitakse...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Paju Vaata postitust
                              Mul on hea meel, et keegi viitsis meie mängu vaadata ja nüüd on ju hea Navi vutiseltsi tulemus paika panna...
                              Pikalt viimane, aga ühte ma sulle ütlen mees... Teine ring saame vähemalt 12 punkti kätte. Ehk jääme tõesti viimaseks aga kuna keegi pole peale Mario ja Egerdi suurel platsil mänginudki, siis võin panna pea ahju selle nimel et teises ringis meist veel räägitakse...
                              Ma arvan et sa sööd oma sõnu!ja sa jääd oma peast ilma:s!

                              Kommentaar


                                Mis mängu seis jäi kui saladus ei ole

                                Kommentaar

                                Working...
                                X