320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sunseek Vaata postitust
    Esiteks, esimene amatöörjalgpalli konverents oli 1.märtsil ning seal räägiti väga huvitavat juttu. Üldiselt, ei midagi uut aga hea meel oli tõdeda omakeskis,et Tabivere on juba algust teinud nii mõnegi asjaga, millest seal alles räägiti.

    Just nii Bobik. POint ongi selles, et maakohas on traditsioone hoopis kergem rajada, kui linnas.kohalikul rahval pole palju võimalusi joosta mõne muu klubi juurde vaid on ainult 1. Meie püüame arendada kohalikus amatöörjalgpallis
    fännindust ja arvan, et see peab olema üsna tähtis valdkond. Kuidas üldse tuua külaelanik platsi äärde kaasa elama ongi probleem ja paras pähkel
    puremiseks, kuid meil on idee(d) olemas.
    Nii nagu Eesti jalgpalli üldiselt on hakatud ehitama ülevalt allapoole, siis fänninduse koha pealt peab just toimuma ronitaime efekt- altpoolt ülespoole, sest siis saab ka meistriliiga mängudel kunagi publikuarvuks märkida ehk paar-kolm tuhat!
    Noo inimesi võib ju väljaku äärde meelitada aga mis kasu nendest on kui enamus neist on purjus ja röögivad mõttetusi?

    Kommentaar


      Algselt postitas insein-o Vaata postitust
      Noo inimesi võib ju väljaku äärde meelitada aga mis kasu nendest on kui enamus neist on purjus ja röögivad mõttetusi?
      no võibolla teil on seal purjus inimesed. Seal vallas, kus ma mänge käin kaemas, on ikka üsna tõsiselt huvituvad inimesed!
      //

      Kommentaar


        Algselt postitas sunseek Vaata postitust
        no võibolla teil on seal purjus inimesed. Seal vallas, kus ma mänge käin kaemas, on ikka üsna tõsiselt huvituvad inimesed!
        Huvitav, eelmisest hooajast mäletan vastupidist..

        E:Eeldades, et sa Tabiveret mõtlesid..

        Kommentaar


          Algselt postitas insein-o Vaata postitust
          Huvitav, eelmisest hooajast mäletan vastupidist..

          E:Eeldades, et sa Tabiveret mõtlesid..
          ära eelda , aga võibolla FCT mõnel mängul olid paar purjus inimest, nagu seda mujal poleks. maailma suurtel staadionitel on samamoodi purjus röökivaid fänne, aga nad ei paista niivõrd silma, sest rahvast on üldiselt palju. kui mängul on 10 inimest ja 2 neist purjus-röökivat, siis jäävad nad loomulikult silma.järeldus: rohkem rahvast staadionite äärde, et purjus inimesed välja ei paistaks (i)
          //

          Kommentaar


            Treeningmäng
            14.märts, kell 17.00 Tartu Annelinna kunstmuru
            FC Tabivere - FC Elva II 2:4(1:3)
            1. Ott Kukk, 55. Ats Kukk - 16. Laur Nurme, 22., 24. Tarmo Kerro, 70. Robi Männiste

            Tabivere poolt kaks ilusat kauglöögi väravat, FC Elva II poolt väga ilusate kombinatsioonide järel neli väravat.
            www.fcelva.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas zurka1 Vaata postitust
              Treeningmäng
              14.märts, kell 17.00 Tartu Annelinna kunstmuru
              FC Tabivere - FC Elva II
              kuda mäng jäi? esimsed 30 mintsa olid küll tabivere hävitavad...
              pommitaja

              Kommentaar


                Algselt postitas timursem Vaata postitust
                kuda mäng jäi? esimsed 30 mintsa olid küll tabivere hävitavad...
                4:2 ja ei ütleks et tabiverele hävitavad, aag pealtnägija silm on kuningas!vb oli ka aga jah
                elva poisid olid rohkem tahtmist täis edu neile

                Kommentaar


                  Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
                  4:2 ja ei ütleks et tabiverele hävitavad, aag pealtnägija silm on kuningas!vb oli ka aga jah
                  elva poisid olid rohkem tahtmist täis edu neile
                  no siis te kogusite ennast hiljem. sest 30 minutiga olite 0:3 taga.
                  pommitaja

                  Kommentaar


                    pigem olid 1:3 taga

                    Kommentaar


                      Algselt postitas timursem Vaata postitust
                      no siis te kogusite ennast hiljem. sest 30 minutiga olite 0:3 taga.
                      jah pigem 1 3 kuna me lõime esimesel minutil kohe 1:0 värava!
                      Aga noh minevik

                      Kommentaar


                        Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
                        jah pigem 1 3 kuna me lõime esimesel minutil kohe 1:0 värava!
                        Aga noh minevik
                        eks ta ole, esimest minutit ma ei näinud veel. aga ega see üldsielt asja paremaks ei tee.
                        pommitaja

                        Kommentaar


                          Algselt postitas timursem Vaata postitust
                          eks ta ole, esimest minutit ma ei näinud veel. aga ega see üldsielt asja paremaks ei tee.
                          Ega ongi!Vahet ei ole ma võisin lasta 4 väravat selja taha aga mina olen oma mänguga rahul´. õpin vaikselt juurde asju jne
                          Loodame et kolmapäeva saame mängida

                          Kommentaar


                            Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
                            Ega ongi!Vahet ei ole ma võisin lasta 4 väravat selja taha aga mina olen oma mänguga rahul´. õpin vaikselt juurde asju jne
                            Loodame et kolmapäeva saame mängida
                            no hetkel läheb plats igapäevaga paremaks.
                            eks ta ole iga mänguga peabki midagi õppima. kõrvalt on muidugi lihtne näha, milles probleem, aga ma usun, et meiegi teeme need samad vead ära.
                            pommitaja

                            Kommentaar


                              Algselt postitas timursem Vaata postitust
                              no hetkel läheb plats igapäevaga paremaks.
                              eks ta ole iga mänguga peabki midagi õppima. kõrvalt on muidugi lihtne näha, milles probleem, aga ma usun, et meiegi teeme need samad vead ära.
                              ise enesest peab reinik olema suht normaalne juba kuna meil homme seal 4 liiga sk10-nega mäng! seega võime me teiega ka mängida ju!

                              Kommentaar


                                16.03.09 kell 17:30 Sk10 duubel(uus 4-ndas liigas) vs fc tabivere ka neljas liiga!
                                Annelinnas siis

                                Sorry sander

                                Kommentaar

                                Working...
                                X