320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    emü mängis täna meteciga ja vatu tuli võtta suur kaotus- 5:0 (2:0) kusjuures esimsed 2 penaltitest. muidu hea mäng kahju, et ise ei suutnud mõnda ära lüüa, kuigi võimalusi oli päris palju.
    pommitaja

    Kommentaar


      Algselt postitas timursem Vaata postitust
      emü mängis täna meteciga ja vatu tuli võtta suur kaotus- 5:0 (2:0) kusjuures esimsed 2 penaltitest. muidu hea mäng kahju, et ise ei suutnud mõnda ära lüüa, kuigi võimalusi oli päris palju.
      seis j2i 6-0 ))

      Kommentaar


        Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
        seis j2i 6-0 ))
        no selge siis, et veel hullemini veits
        pommitaja

        Kommentaar


          Algselt postitas timursem Vaata postitust
          emü mängis täna meteciga ja vatu tuli võtta suur kaotus- 5:0 (2:0) kusjuures esimsed 2 penaltitest. muidu hea mäng kahju, et ise ei suutnud mõnda ära lüüa, kuigi võimalusi oli päris palju.
          Näed ma pakkusin 5:2:P ei pakkunud palju mööda metecile üks juurde teie skoorist ja teilt võtta yltse ära

          Kommentaar


            Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
            Näed ma pakkusin 5:2:P ei pakkunud palju mööda metecile üks juurde teie skoorist ja teilt võtta yltse ära
            ei läinud jah, võid järgmiseks mänguks ka juba pakkumise teha kui metec nõus, siis 29 proovime neid uuesti murda
            pommitaja

            Kommentaar


              Algselt postitas timursem Vaata postitust
              ei läinud jah, võid järgmiseks mänguks ka juba pakkumise teha kui metec nõus, siis 29 proovime neid uuesti murda
              esialgu me paneme Tabivere oma koha peale
              et ei m6tleks v2ga palju

              Kommentaar


                Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
                esialgu me paneme Tabivere oma koha peale
                et ei m6tleks v2ga palju
                no ma kardan, et neid ei kõiguta miski
                pommitaja

                Kommentaar


                  Sägad, Ma lükkaks varakult siis ennustuse käima

                  Minu ennustus siis järgnev-

                  1-2

                  FC Tabivere - ei ütle,et oleme kindlad võitjad, aga lihtsalt kui ei tule esimese kahe sekka siis on see väga suur pettumus
                  EMÜ SK - on saanud juurde kutte Tammekast, vähemalt nii liiguvad jutud, pluss uus treener vist Ando Hausenberg, et teil ka vist pettumus kui te ei saa edasi.

                  3-6

                  Aspen - Eelmisel hooajal näitas,et kutid on võimelised hästi mängima kui tahavad. teine pool oli väga tugev.
                  SK 10 Premium II - Noored poisid, pluss mängivad ka mehed , kes said edasi II liigasse, varumehed nagu ma aru saan. Aga kas esimene aasta kohe edukas, selles nii kindel poleks.
                  RockRoll - meeskonnad läksid küll lahku, arvatavasti mõlemad jäid sellevõrra nõrgemaks. Aga arvatavasti on mõlemad piisavalt head, et keskel mingisugune koht ära hõivata. (jutt käib mõlema kohta)
                  Löök -

                  7-9

                  Quattromed - Pole veel näinud nende võitlusvaimu, millest räägitud.
                  Sel aastal äkki näitavad,et suudavad rohkem.
                  Welco Elekter - Welco on ettearvamatu sats, juhivad 3:0, vastane saab punase, ja kutid kaotavad mängu 3:4, kui veits paremini oskavad seisu hoida ja tähtsates mängudes end kokku võtta siis äkki saavad ka kõrgema koha.
                  FC Abja - Noored semud, äkki suudavad SK-10 omavanustele koha kätte näidatata, aga eriti ei usu seda

                  10-12

                  Navi - Navi ja Tääksi, mõlemat korra näinud. Navi nägin mängimas Quattromedi vastu.
                  Sellise mänguga on kindlasti viimased, aga eks nad arenevad mängudega.
                  Tääksi - Saalis olen korra näinud.Erilist muljet ei jätnud. Arvatavasti nii tabeli taha nad ei jää, aga lihtsalt ei tea midagi nende kohta
                  Tõrva - no comments tõestage,et ma eksin.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
                    esialgu me paneme Tabivere oma koha peale
                    et ei m6tleks v2ga palju
                    nagu me mõtleme liiga palju selle 3:3 pärast?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
                      nagu me mõtleme liiga palju selle 3:3 pärast?
                      no jah
                      sa ei usu et me teeme teile 5-2 enam v2hem kindlalt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
                        no jah
                        sa ei usu et me teeme teile 5-2 enam v2hem kindlalt
                        Kui võtate kuskilt meistriliigast mingeid vendi juure siis vb jah aga kui olete sama koosseisuga kes mängivad see aasta teil 2 liigas siis kahtlen aga võimalik ei hakka midagi ennustama!Arvata võib et teid häirib see 3:3 viik 4 liiga klubiga!aga nii enesekindlaks ei tohiks ka minna!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
                          Kui võtate kuskilt meistriliigast mingeid vendi juure siis vb jah aga kui olete sama koosseisuga kes mängivad see aasta teil 2 liigas siis kahtlen aga võimalik ei hakka midagi ennustama!Arvata võib et teid häirib see 3:3 viik 4 liiga klubiga!aga nii enesekindlaks ei tohiks ka minna!
                          no ma ju tean milline on meil p6hikooseis ja milline teil. Ega te ei m2nginud meie p6hikoosesuga ju ))) esimine poolaeg oli neid 6 sees ja sammuti ka teisel poolajal oli 6 sees. Kui me tuleme k6ik korraga kohe platsile, siis te ei suuda meile vastu. 95% kindel

                          aga ok, eks me veel m2ngime teiega kuul6ppus. siis on teada, kas mulle tundus et te olete n6rgad v6i siiski see on nii.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
                            no ma ju tean milline on meil p6hikooseis ja milline teil. Ega te ei m2nginud meie p6hikoosesuga ju ))) esimine poolaeg oli neid 6 sees ja sammuti ka teisel poolajal oli 6 sees. Kui me tuleme k6ik korraga kohe platsile, siis te ei suuda meile vastu. 95% kindel

                            aga ok, eks me veel m2ngime teiega kuul6ppus. siis on teada, kas mulle tundus et te olete n6rgad v6i siiski see on nii.
                            Kull ahärra lesh

                            Sa kas oled liiga optimistlik või Täielik pendli vend!Kui sulle tundus et me olime nõrgad ja te ei saanud isegi oma 6 põhi mehega meile puuri täis lüüa siis anna abiJa teiseks vb ei saagi 95% vb isegi 100% vastu aga me anname lahingu!Ja puuri me teil täis ei lase lüüa endal!aga praegu meil mina(väravavaht taastun operatsioonist ja teisest väravavahist ei tea ma tõesti midagi)Seega ei tea kas ma saan mängida märtsi lõpus või teine väravavaht!Aga LAhingu saate võimsa!

                            Edu sulle lesh
                            Fc nõrga poolt!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
                              Kull ahärra lesh

                              Sa kas oled liiga optimistlik või Täielik pendli vend!Kui sulle tundus et me olime nõrgad ja te ei saanud isegi oma 6 põhi mehega meile puuri täis lüüa siis anna abiJa teiseks vb ei saagi 95% vb isegi 100% vastu aga me anname lahingu!Ja puuri me teil täis ei lase lüüa endal!aga praegu meil mina(väravavaht taastun operatsioonist ja teisest väravavahist ei tea ma tõesti midagi)Seega ei tea kas ma saan mängida märtsi lõpus või teine väravavaht!Aga LAhingu saate võimsa!

                              Edu sulle lesh
                              Fc nõrga poolt!
                              Pean jälle sekkuma seda vaadates.. Ma ütleks, et sina oled optimist kui sa arvad, et 2. liiga klubi ei suuda teile 3 väravaga pähe teha. Samas, kes teab, võibolla eksin ka,
                              E: sellega ma ei väida muidugi, et te nõrgad oleksite, 4. lõuna panete kinni arvatavasti ; )
                              Last edited by Martinho; 09.03.09, 21:58. Põhjus: tüli vältimiseks (A)
                              FC Otepää II

                              Kommentaar


                                Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
                                Kull ahärra lesh

                                Sa kas oled liiga optimistlik või Täielik pendli vend!Kui sulle tundus et me olime nõrgad ja te ei saanud isegi oma 6 põhi mehega meile puuri täis lüüa siis anna abiJa teiseks vb ei saagi 95% vb isegi 100% vastu aga me anname lahingu!Ja puuri me teil täis ei lase lüüa endal!aga praegu meil mina(väravavaht taastun operatsioonist ja teisest väravavahist ei tea ma tõesti midagi)Seega ei tea kas ma saan mängida märtsi lõpus või teine väravavaht!Aga LAhingu saate võimsa!

                                Edu sulle lesh
                                Fc nõrga poolt!
                                kui te nii tugevad olete, mis te siis 4 liigas passite? ))

                                Kommentaar

                                Working...
                                X