320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas madvei Vaata postitust
    kaitsega on tõesti probleeme praegu aga ma arvan et me saame selle paika
    nii et ei mingit allaandmist liigas teistele
    Kaitse algab juba ründajatest, kui seal tööd ei teha siis ei päästa ka nelikett
    www.fcelva.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas zurka1 Vaata postitust
      Kaitse algab juba ründajatest, kui seal tööd ei teha siis ei päästa ka nelikett
      selle lausega täitsa nõus

      Kommentaar


        Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
        forza TABIVERE
        Haservi joogipoiss tuli jälle sõõrikuid pakkuma:P?

        Kommentaar


          Algselt postitas Caos Vaata postitust
          Kuida mängu pilt oli ?
          Kõrvalt vaadates oli mängupilt selline keskpärane - mõlemalt poolt. FCT-lt 4.liiga tiitlipretendendina oodanuks mõneti tegusamat mängu, sest SK10 poiste jaoks oli see teine kontrollmäng meeste liiga vastu. See, kas pall käis latis (litakas oli muidugi uhke), ei oma mingit tähendust - poolväravaid ei loeta, loetakse neid mis väravas sees on. SK10 poisid on noored, kuid arvan, et ju nad hooaja jooksul kosuvad, saavad natsa II-liigast ehk toetust ja siis mäng jookseb küll. Mõned korrektuurid on mängujoonises minu arvates vaja teha, aga see on juba treeneri asi. Kui aga FCT on 4.liiga lagi, siis usun, et SK10 noored saavad nii mõneski mängus meeldivalt vallatleda

          Kommentaar


            Algselt postitas Lex2 Vaata postitust
            Kõrvalt vaadates oli mängupilt selline keskpärane - mõlemalt poolt. FCT-lt 4.liiga tiitlipretendendina oodanuks mõneti tegusamat mängu, sest SK10 poiste jaoks oli see teine kontrollmäng meeste liiga vastu. See, kas pall käis latis (litakas oli muidugi uhke), ei oma mingit tähendust - poolväravaid ei loeta, loetakse neid mis väravas sees on. SK10 poisid on noored, kuid arvan, et ju nad hooaja jooksul kosuvad, saavad natsa II-liigast ehk toetust ja siis mäng jookseb küll. Mõned korrektuurid on mängujoonises minu arvates vaja teha, aga see on juba treeneri asi. Kui aga FCT on 4.liiga lagi, siis usun, et SK10 noored saavad nii mõneski mängus meeldivalt vallatleda
            ma ei ennustax midagi veel vaatame esimese vooru ära sis saab juba enam vähem midagi öelda

            Kommentaar


              See esimene voor nüüd küll midagi ei näita

              Kommentaar


                Algselt postitas Lex2 Vaata postitust
                Kõrvalt vaadates oli mängupilt selline keskpärane - mõlemalt poolt. FCT-lt 4.liiga tiitlipretendendina oodanuks mõneti tegusamat mängu, sest SK10 poiste jaoks oli see teine kontrollmäng meeste liiga vastu. See, kas pall käis latis (litakas oli muidugi uhke), ei oma mingit tähendust - poolväravaid ei loeta, loetakse neid mis väravas sees on. SK10 poisid on noored, kuid arvan, et ju nad hooaja jooksul kosuvad, saavad natsa II-liigast ehk toetust ja siis mäng jookseb küll. Mõned korrektuurid on mängujoonises minu arvates vaja teha, aga see on juba treeneri asi. Kui aga FCT on 4.liiga lagi, siis usun, et SK10 noored saavad nii mõneski mängus meeldivalt vallatleda
                ei ole suurem asi ekspert,aga nähes sk mängu meteciga siis arvan,et esiviisiku koht peaks noortele täiesti jõukohane olema.suht tragid olid sihukese nimeka vastasega mängides.
                nr 31

                Kommentaar


                  Algselt postitas vahis Vaata postitust
                  ei ole suurem asi ekspert,aga nähes sk mängu meteciga siis arvan,et esiviisiku koht peaks noortele täiesti jõukohane olema.suht tragid olid sihukese nimeka vastasega mängides.
                  vahur t6lgi mulle seda vene keelde v6i ytle lihtsamini et ma aru saaks

                  arvan,et esiviisiku koht peaks noortele täiesti jõukohane olema.suht tragid olid sihukese nimeka vastasega mängides.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Lex2 Vaata postitust
                    Kui aga FCT on 4.liiga lagi, siis usun, et SK10 noored saavad nii mõneski mängus meeldivalt vallatleda
                    päris häid pirne tuleb siin ikka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
                      vahur t6lgi mulle seda vene keelde v6i ytle lihtsamini et ma aru saaks

                      arvan,et esiviisiku koht peaks noortele täiesti jõukohane olema.suht tragid olid sihukese nimeka vastasega mängides.
                      koro4e vahur govorit, 4to metec shljapa
                      Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
                        koro4e vahur govorit, 4to metec shljapa
                        Ma pean ka ikka midagi vahele ütlema, vaata kas see sobib paremini www.soccernet.ru saad vähemalt oma keeles sõna sekka öelda vms.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas r_t Vaata postitust
                          ma toetan ka arvamust, et epa võidab 4:1. artur ühe korra komistab väravas, aga muidu ei peaks olema epakatel probleemi 4 liiga kõige kusismea mansa vastu
                          Antud postitus on suurepärane näide sellest, kuidas varajases nooruses võidetud peapallid võivad pikas perspektiivis siiski pigem kahjulikud olla.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas skkymme Vaata postitust
                            See esimene voor nüüd küll midagi ei näita
                            ma arvan et näitab ikka näed kõik meeskonnad ära ja sis järeldusi teha tulemuste suhtes

                            Kommentaar


                              Algselt postitas khristo Vaata postitust
                              Antud postitus on suurepärane näide sellest, kuidas varajases nooruses võidetud peapallid võivad pikas perspektiivis siiski pigem kahjulikud olla.
                              Eeldan, et tegu on siis quattromaniga või siis miski mardiga, kes ei ole neid näinud mängimas. Kui tegu on esimese variandiga, siis saab taas kord kinnitust tõsiasi, et oma sitt ei haise ning sa lihtsalt ei tunne haisu Sinu väite kohta aga siis nii palju, et mina olen üldiselt viimane inimene, kes palli peaga mängib, seega ei oska ka kahjuks nende negatiivset efekti enda põhjal kommenteerida

                              Kommentaar

                              Working...
                              X