320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis imevõistkond see sk10 on et selle duubli pingil istumine on väikesele rasmusele sellised tiivad kasvatanud?

    Kommentaar


      eks need joogipoisid ongi kõige kõvemad vennad nagu siin tihti näha saab

      Kommentaar


        Algselt postitas raunz Vaata postitust
        eks need joogipoisid ongi kõige kõvemad vennad nagu siin tihti näha saab
        Viimasel kahel mängul olin ma veel eriti sitt joogipoiss kah, palle ei võtnud kaasa ja joogi võtsin ainult endale. Aga eks vigadest õpin ja hooaja lõpuks olen tublim (A)

        Kommentaar


          Algselt postitas r_t Vaata postitust
          Eeldan, et tegu on siis quattromaniga või siis miski mardiga, kes ei ole neid näinud mängimas. Kui tegu on esimese variandiga, siis saab taas kord kinnitust tõsiasi, et oma sitt ei haise ning sa lihtsalt ei tunne haisu Sinu väite kohta aga siis nii palju, et mina olen üldiselt viimane inimene, kes palli peaga mängib, seega ei oska ka kahjuks nende negatiivset efekti enda põhjal kommenteerida
          Tegu oli lihtsa tähelepanekuga - grupiline kuuluvus siin isegi suurt rolli ei mänginud.

          Ja praegune soovimatus teist korrust kasutada oleks mõnes mõttes igati loogiline reaktsioon lapsepõlve peatraumale.

          PS! Ma vaatan, et sa oled viimases kahes postituses "kusi" ja "sitt" juba ära kasutanud. Et ära oma järgmistes sõnavõttudes unusta selliseid klassikuid nagu "kaka", "noku", "pissi" ja "pepu". Paari aasta pärast, puberteediikka jõudes, õpid vanematelt kindlasti ära ka sellised sõnad nagu t**a, l**s, v**t, m**n jne. A need on nats ropumad, nii et ära neid igal pool kasuta.

          Kommentaar


            Algselt postitas khristo Vaata postitust
            Tegu oli lihtsa tähelepanekuga - grupiline kuuluvus siin isegi suurt rolli ei mänginud.

            Ja praegune soovimatus teist korrust kasutada oleks mõnes mõttes igati loogiline reaktsioon lapsepõlve peatraumale.

            PS! Ma vaatan, et sa oled viimases kahes postituses "kusi" ja "sitt" juba ära kasutanud. Et ära oma järgmistes sõnavõttudes unusta selliseid klassikuid nagu "kaka", "noku", "pissi" ja "pepu". Paari aasta pärast, puberteediikka jõudes, õpid vanematelt kindlasti ära ka sellised sõnad nagu t**a, l**s, v**t, m**n jne. A need on nats ropumad, nii et ära neid igal pool kasuta.
            rasmusel see juba teine puberteet sellisel juhul
            sk 10 treener nimetas teda gerondiks eelmisel nädalal
            pommitaja

            Kommentaar


              Tõenäoliselt peab ka FC Abja oma esimese kodumängu Viljandis kunstmuruväljakul,mis on 26.aprillil Tõrva FC Warriori vastu.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                Tõenäoliselt peab ka FC Abja oma esimese kodumängu Viljandis kunstmuruväljakul,mis on 26.aprillil Tõrva FC Warriori vastu.
                igav.......

                Kommentaar


                  Algselt postitas kuldar Vaata postitust
                  igav.......
                  Mis selles nimelt igavat on?
                  Ma näiteks ei olegi peale betooni kaotamist seal uuel kunstmurul käinud, huvitav

                  Kommentaar


                    emül on quattromedile ka üllatus varuks...
                    pommitaja

                    Kommentaar


                      Algselt postitas timursem Vaata postitust
                      emül on quattromedile ka üllatus varuks...
                      täna siis 20 :00 mäng meil teiega jah:P
                      Kas teeme fair play või tuleb isegi kohtunik?

                      Kommentaar


                        kus teil seee mäng toimub ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas indahell Vaata postitust
                          kus teil seee mäng toimub ?
                          mäng toimub reinikul.

                          kohtuniku meil välja pakkuda pole kui teil endal just pole.
                          pommitaja

                          Kommentaar


                            peaks tulema ja panema pilgu peale

                            Kommentaar


                              Algselt postitas indahell Vaata postitust
                              peaks tulema ja panema pilgu peale
                              tule prem vilistama
                              pommitaja

                              Kommentaar


                                Algselt postitas timursem Vaata postitust
                                mäng toimub reinikul.

                                kohtuniku meil välja pakkuda pole kui teil endal just pole.
                                makske raha ja ma tulen vilistama ))

                                Kommentaar

                                Working...
                                X