320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FC ABJA - Tõrva FC Warrior 2:3
    FC Tabivere - Tartu Quttromed 0:0
    Rock Roll - Welco Elekter 4:1
    FC Aspen - SK Tääksi 1:1
    Tartu Löök - Navi Vutiselts 2:0
    EMÜ SK - SK10 Premium II 1:2

    Mul teine nägemus võrreldes eelnevate ennustajatega

    Kommentaar


      FC ABJA - Tõrva FC Warrior 1:5 Tõrvaga mäng selja taga ja ennustus selline
      FC Tabivere - Tartu Quttromed X:X ( kui mäksakunn meil oleks siis Q võidaks pega oma väravast või mis????? mell)
      Rock Roll - Welco Elekter 2:2
      FC Aspen - SK Tääksi 3:2
      Tartu Löök - Navi Vutiselts 3:0
      EMÜ SK - SK10 Premium II 3:2

      selline minu ennustus mell ää võta tõsiselt see väike tögamine
      Edu kõigile kolmandas ringis

      Kommentaar


        Algselt postitas mäksakunn Vaata postitust
        FC ABJA - Tõrva FC Warrior 2:3
        FC Tabivere - Tartu Quttromed 0:0
        Rock Roll - Welco Elekter 4:1
        FC Aspen - SK Tääksi 1:1
        Tartu Löök - Navi Vutiselts 2:0
        EMÜ SK - SK10 Premium II 1:2

        Mul teine nägemus võrreldes eelnevate ennustajatega
        imelik nägemus tabivere pole yhesgis mängu 0-väravat löönu liigas ja nüüd järsku peaks see juthuma võistkonna vastu keda eelmine aasta võideti kaks korda?ei eii ei ma aprandan seis jääb 4:1

        Kommentaar


          FC ABJA - Tõrva FC Warrior x:x Sellest tuleb niiiii ilus mäng ju
          FC Tabivere - Tartu Quttromed 4:1 Quatrot ei mäleta eelnevatest hooaegadest üldse, sellepärast on see ka suhteliselt huupi pakutud. Tabivere vast kodus tugev,
          Rock Roll - Welco Elekter 1:2 Sõprusmängus vist võitus Welco ? Oma ennustuse pärast juba loodan, et ei eksi..
          FC Aspen - SK Tääksi 3:1 Tääksit pole kunagi näinud aga tulemused räägivad enda eest..
          Tartu Löök - Navi Vutiselts 5:0 Navi kohta samad sõnad nagu Tääksigi kohta.
          EMÜ SK - SK10 Premium II x:x Krt need premiumi tüübid valmistavad ennustustes peavalu, näinud pole ja nad kõigest ühe mängu pidanud ka liigas. Samas EMÜ nagu super väravavatevaehega liiga liider. Eitea. Vast EMÜ võtab oma ikka..

          Kommentaar


            Algselt postitas insein-o Vaata postitust
            FC ABJA - Tõrva FC Warrior x:x Sellest tuleb niiiii ilus mäng ju
            FC Tabivere - Tartu Quttromed 4:1 Quatrot ei mäleta eelnevatest hooaegadest üldse, sellepärast on see ka suhteliselt huupi pakutud. Tabivere vast kodus tugev,
            Rock Roll - Welco Elekter 1:2 Sõprusmängus vist võitus Welco ? Oma ennustuse pärast juba loodan, et ei eksi..
            FC Aspen - SK Tääksi 3:1 Tääksit pole kunagi näinud aga tulemused räägivad enda eest..
            Tartu Löök - Navi Vutiselts 5:0 Navi kohta samad sõnad nagu Tääksigi kohta.
            EMÜ SK - SK10 Premium II x:x Krt need premiumi tüübid valmistavad ennustustes peavalu, näinud pole ja nad kõigest ühe mängu pidanud ka liigas. Samas EMÜ nagu super väravavatevaehega liiga liider. Eitea. Vast EMÜ võtab oma ikka..
            Tuletan Tõrva meeskonnale meelde,et mäng on 25.ndal kell 19.00 Viljandi kunstmurul,mitte 26.ndal kell 19.00 nagu väidab EJL koduleht.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              Tuletan Tõrva meeskonnale meelde,et mäng on 25.ndal kell 19.00 Viljandi kunstmurul,mitte 26.ndal kell 19.00 nagu väidab EJL koduleht.
              Me tuleme 26. kohale nii nagu EJL väidab. Niimoodi pole õige sohki teha..

              Kommentaar


                Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                Me tuleme 26. kohale nii nagu EJL väidab. Niimoodi pole õige sohki teha..
                ok siis on 3 punkti meil hõlpsasti taskus
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
                  ma tean et EMÜ SK v6idab see aasta 4 liigat
                  tegelikult on võimalus täiesti olemas- aastalõpu turniiri kaudu
                  pommitaja

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    ok siis on 3 punkti meil hõlpsasti taskus
                    Hah, looda aga ! Aga väga kavalalt tehtud, et mäng lõpukirjandi päevale tõsta. Oma kurnatusest hoolimata luban ma teile värava ära lüüa, traditsioni mõttes või nii

                    Kommentaar


                      Algselt postitas stairway to heaven Vaata postitust
                      muide, kui palju on EMÜ kooli endaga seotud?kas mängijad õpivad koolis?faunal on vist selline reegel,et 3 mängijat võib olla väljaspoolt kooli(pole selles 100% kindel:P)
                      faunal on jah selline reegel täiesti olemas iseasi kas sellest kinni peetakse iga aasta. emül on enamus üliõpilased, aga tartu ülikooliga pooleks see aasta umbes.
                      seda enam, et me oleme fauna duubel
                      pommitaja

                      Kommentaar


                        Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                        Hah, looda aga ! Aga väga kavalalt tehtud, et mäng lõpukirjandi päevale tõsta. Oma kurnatusest hoolimata luban ma teile värava ära lüüa, traditsioni mõttes või nii
                        Nu ok,loodan see traditsioon sul lõppeb,selleks mänguks peaks olema FC Abja võistkond ka oma tugevamas rivistuses kohal olema,mida esimese kahel mängul polnud
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Hea Kaitz, peale kaotust ei taha kuulda vabandusi, et põhiründaja oli kalal vms ja põhikeskkaitsja läks vanaema juurde maasikaid rohima
                          www.fcelva.ee

                          Kommentaar


                            meie kaitsjad lõid jälle 3 väravat ja meie kaitsja Tauno Trink löönud 2 mänguga 4 väravat

                            lihtsalt üks huvitav fakt

                            Kommentaar


                              Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                              meie kaitsjad lõid jälle 3 väravat ja meie kaitsja Tauno Trink löönud 2 mänguga 4 väravat

                              lihtsalt üks huvitav fakt
                              no siis võib arvata, et te pole just väga distsiplineeritud platsil ja quattromed võib teile juba see nädal vastumürki leida
                              pommitaja

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zurka1 Vaata postitust
                                Hea Kaitz, peale kaotust ei taha kuulda vabandusi, et põhiründaja oli kalal vms ja põhikeskkaitsja läks vanaema juurde maasikaid rohima
                                Ega misseal ikka oleme nii tugevad kuda vastane mängida laseb.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X