320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Praeguse seisuga ei saa kindlalt lubada see sõltub ühest teisest inimesest,kui ta loobub siis jääb koht üle .Muidu on ka võimalik ise end raha eest regada ,aga osavõtt suht kirves.

    Kommentaar


      26. apr 12:00 FC Tabivere - Tartu Quattromed , kas quattromed lööb Tabivere vastu esimese värava, mida pole suudetud veel teha
      26. apr 12:00 JK Tartu Löök - Navi Vutiselts Navi ikka veel nõrk, niiet Löök võidab vast 3:1
      26. apr 15:00 JK Rock & Roll - JK Welco Elekter Rock ja Roll ikka parem kui Welco elektrikud, 3:1 Rolli 2 lööb Viljar ja Welco oma Valtna..
      26. apr 17:00 EMÜ SK - Tartu SK 10 Premium II Meistriliiga teeb oma, lööb 2 väravat ja annab 2 söötu väravale ka...4:0
      26. apr 19:00 FC Abja - Tõrva FC Warrior Mängijad, kes Kaitzil puudu, ei suuda kuidagi vastu saada Tõrva vihastele punktinäljas huntidele 3:1
      26. apr 19:00 FC Aspen - SK Tääksi Tääksil kindlasti puudu 5 põhimängijat v ma ei tea kui palju, Aspen võidab 2:1

      Kommentaar


        [QUOTE=FCTnr11;1018275]26. apr 12:00 FC Tabivere - Tartu Quattromed , kas quattromed lööb Tabivere vastu esimese värava, mida pole suudetud veel teha


        kindlasti....

        Kommentaar


          Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
          26. apr 12:00 FC Tabivere - Tartu Quattromed , kas quattromed lööb Tabivere vastu esimese värava, mida pole suudetud veel teha
          26. apr 12:00 JK Tartu Löök - Navi Vutiselts Navi ikka veel nõrk, niiet Löök võidab vast 3:1
          26. apr 15:00 JK Rock & Roll - JK Welco Elekter Rock ja Roll ikka parem kui Welco elektrikud, 3:1 Rolli 2 lööb Viljar ja Welco oma Valtna..
          26. apr 17:00 EMÜ SK - Tartu SK 10 Premium II Meistriliiga teeb oma, lööb 2 väravat ja annab 2 söötu väravale ka...4:0
          26. apr 19:00 FC Abja - Tõrva FC Warrior Mängijad, kes Kaitzil puudu, ei suuda kuidagi vastu saada Tõrva vihastele punktinäljas huntidele 3:1
          26. apr 19:00 FC Aspen - SK Tääksi Tääksil kindlasti puudu 5 põhimängijat v ma ei tea kui palju, Aspen võidab 2:1
          FC Abja mäng Tõrva FC Warrioriga siiski 25.04.09. kell 19.00 Viljandi kunstil.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            26. apr 12:00 FC Tabivere - Tartu Quattromed 3:1
            26. apr 12:00 JK Tartu Löök - Navi Vutiselts Palju oleneb sellest, et kas 2 meeskonda lisandunut mängijat Navil on kohal. Nimelt üks esiliigas mõningad aastad mänginud ning üks suusaäss. Kui need mehed on kohal siis pakun Navile 4:2 võitu
            26. apr 15:00 JK Rock & Roll - JK Welco Elekter Tabeli seisu pärast loodan et Rocki poisid võidavad 26. apr 17:00 EMÜ SK - Tartu SK 10 Premium II Midagi pole parata EMÜ võidab siit 5:1
            26. apr 19:00 FC Abja - Tõrva FC Warrior, Tõrva võidab 3:2
            26. apr 19:00 FC Aspen - SK Tääksi Palju oleneb Aspeni suuvärgist, aga loodan aspeni võitu

            Kommentaar


              Paju,miks ise enam Aspeni eest ei pela?
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                Paju,miks ise enam Aspeni eest ei pela?

                Sai valitud meeskond, kus saab trenni teha meeskonnaga koos ning võimalus on pääseda teist liigat ka mängima kui piisavalt vaeva näha ning vedamist on...

                samas pole muidugi normaalne põhjendus aga SK 10 all saan mängida kohta mida olen ammu soovinud ka...
                Nii,et igatahes usun et SK 10 pakub rohkem võimalusi arenguks

                Samas kui mul on aega olen Aspenlastele abiks, kas siis treeneri või nõuandja rollis... (olin treener Quatromedi ja Aspeni mängul näiteks)
                Nii, et päris hüljanud neid ei ole!

                Muidugi tuleb leida aega kolmele klubile (Navi, Aspen ja SK 10), mis ei ole lihtne aga sõpru ja tuttavaid ka nõme päris hüljata...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Paju Vaata postitust
                  Sai valitud meeskond, kus saab trenni teha meeskonnaga koos ning võimalus on pääseda teist liigat ka mängima kui piisavalt vaeva näha ning vedamist on...

                  samas pole muidugi normaalne põhjendus aga SK 10 all saan mängida kohta mida olen ammu soovinud ka...
                  Nii,et igatahes usun et SK 10 pakub rohkem võimalusi arenguks

                  Samas kui mul on aega olen Aspenlastele abiks, kas siis treeneri või nõuandja rollis... (olin treener Quatromedi ja Aspeni mängul näiteks)
                  Nii, et päris hüljanud neid ei ole!

                  Muidugi tuleb leida aega kolmele klubile (Navi, Aspen ja SK 10), mis ei ole lihtne aga sõpru ja tuttavaid ka nõme päris hüljata...

                  selge ja tänud ammendava vastuse eest ja edu.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    FCT meedia püüab igast mängust teha kokkuvõtlikud ülevaated meie mängudest. see leht hakkab asuma siin:


                    head lugemist
                    //

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sunseek Vaata postitust
                      FCT meedia püüab igast mängust teha kokkuvõtlikud ülevaated meie mängudest. see leht hakkab asuma siin:


                      head lugemist
                      Täiesti asjalikud kokkuvõted, tubli töö.

                      Kommentaar


                        Sk Tääksi pidas Sõppruskohtumise eile Suure-Jaani Rolling Doorsiga ... ja mängu tulemuseks siis 4:4 viik ..
                        http://www.skimavere.com

                        Kommentaar


                          FC Abja - Tõrva Warrior 4-1
                          JK Liverpool Pub

                          Kommentaar


                            Algselt postitas enzzo Vaata postitust
                            Sk Tääksi pidas Sõppruskohtumise eile Suure-Jaani Rolling Doorsiga ... ja mängu tulemuseks siis 4:4 viik ..
                            kusjuures Tääksil oli mitu põhimeest ka puudu, nii et olge valvsad...kui Tääksi satsi kokku saab, siis võib kõike juhtuda
                            sigpicSuure-Jaani United

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tommy Vaata postitust
                              FC Abja - Tõrva Warrior 4-1
                              Mängust: Kõik sujus ideaalselt unustatud oli indviduaalmäng,mängisime kui võistkond ja tulemus on näha,Tõrval seal juures ei tulnud midagi välja aga felix kirjutab ise, kahjuks järgmised kolm mängu peame ilma läbiajama oma kaptenita,kes on sõjaväes ja "Kevadtorm" 2009.

                              FC Abja väravad: 6'-Tanel Tverdohleb,10'-Gert Seegel,49'-Reio Sinka ja 70'-Mauno Tammsalu. Tõrva auvärav 17' ?.

                              90+4' oli ka Tõrval kasutada penalti,mis aga ebaõnnestus.

                              Ajahh Suur TÄNU FC Abja FANNIDELE!!!

                              Tänud Tõrvale ja edu edaspidiseks,järgmine vastane Tartu Quattromed vaatab mis tuleb.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                [QUOTE=kaitz;1019330]Mängust: Kõik sujus ideaalselt unustatud oli indviduaalmäng,mängisime kui võistkond ja tulemus on näha,Tõrval seal juures ei tulnud midagi välja aga felix kirjutab ise, kahjuks järgmised kolm mängu peame ilma läbiajama oma kaptenita,kes on sõjaväes ja "Kevadtorm" 2009.

                                FC Abja väravad: 6'-Tanel Tverdohleb,10'-Gert Seegel,49'-Reio Sinka ja 70'-Mauno Tammsalu. Tõrva auvärav 17' ?


                                FCCCCCCCC ABJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
                                hommme lisan.ajee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X