320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas madvei Vaata postitust
    kas keegi oskab öelda kus welco ja löögi mäng toimub?tammel?
    Tammel toimub jah.

    Kommentaar


      Võhma staadion ehmatas esimest korda peale astudes ikka täitsa ära. Jube pehme. Pall ka ei tahtnud kuidagi maas püsida, ikka igast künkast leidis omale uue suuna. Tuult oli parasjagu. Esimene poolaeg ründasime pärituult, lõime 2 kotti, vastutuulega lisasime 4. Korralikuma platsipeal oleks ilmselt ka mänguilu olnud rohkem aga võib rahule jääda, 3 punkti juures

      Kommentaar


        Algselt postitas fairplay Vaata postitust
        ennustage jah Tääksile suuri kaotusi neil oli esimene ring mitu põhimeest puudu igast liinist ja kui need mehed platsile jõuavad kodumänguks siis saab EMÜ 4:2 pähe...

        Algselt postitas sosku Vaata postitust
        Tääksi - EMÜ 0:6 (0:2)
        Kannatab ehk vait olla fairplay!!

        Kommentaar




          vahepeal väikest lugemist, nii enne kui peale mänge
          //

          Kommentaar


            Küsimus, mis värvi on Löögi vorm

            Kommentaar


              Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
              Küsimus, mis värvi on Löögi vorm
              löök peaks punane olema???
              pommitaja

              Kommentaar


                Väga vigane artikkel teil seal Tõrva Warrioriga seoses. Me ei ole kunagi kunstmurul treeninud, sest oleme kõik Tõrva, mitte Valga kutid. Ja siin on meil mingi näkane põld, mida ei saa päris jalgpalliplatsiks kutsuda. Pealegi käivad osad Tartus ülikoolis, seega terve meeskond teeb nädalas max. 1 trenni koos (seda ka juhul, kui üliõpilased/tööinimesed nädalavahetuseks Tõrva nägu näitavad). Ja see "pikk" bussisõit teil ... no kamoon ... ega te Siberist siia sõida, et nüüd nii väsitav on.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                  Ja see pikk bussisõit teil ... no kamoon ... ega te Siberist siia sõida, et nüüd nii väsitav on.
                  Eesti mõistes oleks pikk bussisõit vast Kuressaarest Narva..


                  "Kindlasti ei tohi alahinnata vastaseid ega lasta end heidutada. Arvan, et väga palju annab juurde see, et saame mängule minna bussiga, seega on meil aega leida ka Tõrva vastu salarelv," arvab Trink.

                  Ööm, jala oleks jah, nadi tulla =//

                  Kommentaar


                    Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                    Eesti mõistes oleks pikk bussisõit vast Kuressaarest Narva..


                    "Kindlasti ei tohi alahinnata vastaseid ega lasta end heidutada. Arvan, et väga palju annab juurde see, et saame mängule minna bussiga, seega on meil aega leida ka Tõrva vastu salarelv," arvab Trink.

                    Ööm, jala oleks jah, nadi tulla =//
                    Sa võid järgmine voor jala tabiverre tullaei tglt edu teile homses voorus seda mängu ma ei jõua vaatama tulla:P

                    Kommentaar


                      Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                      Sa võid järgmine voor jala tabiverre tullaei tglt edu teile homses voorus seda mängu ma ei jõua vaatama tulla:P
                      Ega ma mõni Kristjan Jaak Peterson pole Aga mismõttes, fänne ei tulegi?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                        Ega ma mõni Kristjan Jaak Peterson pole Aga mismõttes, fänne ei tulegi?
                        jään vastuse võlgu ma rääkisin endast et mina ei jõua öö läks pikaks

                        Kommentaar


                          Tõrva-Tabivere 3:4

                          Kommentaar


                            Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                            Tõrva-Tabivere 3:4

                            keegi midagi lähemalt sellisest andmisest?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zlatan13 Vaata postitust
                              keegi midagi lähemalt sellisest andmisest?
                              Oo, ma arvan et sellest tuleb siin veel päris palju juttu. Ootan kuni keegi teine otsa lahti teeb..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                                Tõrva-Tabivere 3:4
                                sellise tulemuse põhjal ma kaldun arvama et tõrva on päris heas hooskuigi ma mängu ei näinud aga eelmine voor võitsite aspenit nüüd napilt kaotasite tabiverele!Ei järelikult tõrva poisid on siis tublisti leidnud üksteist
                                Hoian pöialt teile tõrva
                                rääkige keegi mängust ka!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X