320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
    äkki mõni sõna EMÜ mängust ka?
    Mis siin ikka öelda esimene poolaeg lõime 1:0 ära. Esimene poolaeg suutsid mõlemad meeskonnad suruda võibolla me natuke enam aga see selleks. Teine poolaeg oli lihtsalt totaalne ärakukkumine. Lihtsalt ei jõudnud enam ei tea kas kuumus või mis kurat see oli aga nii ta oli. Sk-10 suutis praktiliselt pool teisest poolajast meid päris kenasti suruda ning päris lõpus oli õnne et viik ei tulnud. Tänud sk-10-le võitlusliku mängu eest.

    Kommentaar


      Kes Navi väravad lõid?

      Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
      lõppseisuks siis navi-le 2-1 võit


      mõlemad teise poolaja väravad olid suht kenad

      Kommentaar


        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
        Ma vaidleks sulle natuke vastu meeste(poiste) põhimängijate puudumise üle aga eriti ei viitzi,ütlen vaid nii palju aga kõik ei ole paraku universaalid,et suudavad mängida kaitsija ründaja kohal või vastupidi paraku,meie võistkonnas ei ole sellist universsali aga ok.
        Siinkohal ei räägi ma universaalidest, või noh,natukene. Ründaja peaks olema võimeline mängima ründava poolkaitsja kohal. Põhipoint seisneb selles, et kui tahetakse liigat edukalt mängida, siis peab olema ka pink vastav. Eelmine hooaeg õpetas meile seda vägagi selgelt.Väga selgelt jäid osad punktid selle taha, et polnud mängumehi. Eks tegime omad järeldused. Kuigi see hooaeg on nüüd küsimus mänguaja jagamises osade mängijate vahel, on see parem seis kui muretseda selle üle, kas mängumehi leidub mänguks.
        Kusjuures lahendus ei ole tingimata uutes mängumeestes. Pigem tuleb leida viis, kuidas teha mängupäev meestele oluliseks.

        Kommentaar


          Asi läheb ikka väääga põnevaks siin liigas:

          FC Aspen - Tääksi SK 0:1
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas Blitzkrieg Vaata postitust
            Mis siin ikka öelda esimene poolaeg lõime 1:0 ära. Esimene poolaeg suutsid mõlemad meeskonnad suruda võibolla me natuke enam aga see selleks. Teine poolaeg oli lihtsalt totaalne ärakukkumine. Lihtsalt ei jõudnud enam ei tea kas kuumus või mis kurat see oli aga nii ta oli. Sk-10 suutis praktiliselt pool teisest poolajast meid päris kenasti suruda ning päris lõpus oli õnne et viik ei tulnud. Tänud sk-10-le võitlusliku mängu eest.
            Hullult tahtsin teada kes värava lõi

            Kommentaar


              Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
              Hullult tahtsin teada kes värava lõi
              No mina lõin ehk siis M. Elmik

              Kommentaar


                Algselt postitas kannel Vaata postitust
                Kes Navi väravad lõid?
                esimese lõi nr 17 peaga ja teise värava autorit ei pannud tähele(istusin teises väljaku ääres)
                www.netsoccer2.com

                Kommentaar


                  no nii ütleks siis mõne sõna ka FC Aspeni ja SK Tääksi mängu kohta ....
                  võrdsed vastased võrdsed võimalused.... keegi midagi ära ei löönud ... kuigi siiski 1:0 võit tääksile ... kuna FC Aspeni kaitsja ja väravavahi arusaamatuse tõttu pall omaväravasse läks ....
                  Umbes 20 mintsa möödudes .. avavilest ... jäi Tääkis vähemusse ... Kuna Väravavaht (st mina) teenis punase kaardi ... jooksin alast välja ja läksin õhuvõitlusse Aspeni ründajaga ... ja ju ma massiga ta pikali tormasin ... ja kohtunik arvas et lihtsalt takistasin vist kindlat väravat ja nii ma varakult pesema sain ... Aspenil oli hea Koduvile Edu Aspenile Järgmises voorus ja 6 mai kohtume juba karikamängus Võhmas ..
                  http://www.skimavere.com

                  Kommentaar


                    Tõesti põnev ja ühtlane see IV liiga sel hooajal, igaüks võib igaühele koti pähe tõmmata Eelmine hooaeg olid ikka kindlad favoriidid, hetkel seda ei näe

                    Kommentaar


                      Pealtvaatajana võin öelda küll et Aspeni enda viga et ära ei löönud tääksile.
                      ise arvan et kui aspen oleks oma rünnakud lõpetanud 20%(siin ei mõtle ainult pealelööke, siia juurde käivad väravavahiga 2:1 olukorrad samuti kus tehti lihtsalt vale sööt ja asi lõppes), siis oleks olnd nende võit ka, aga ei läinud nii. samas tääksi sai järjest paremaid kontra võimalusi, kuna aspen pidi üha enam suruma. Hämmastav et tääksi suutis kaitses olla nagu sein mängu arenedes. selles suhtes usun et üks paremaid meeskondi kaitses.
                      Ehk siis 65 min mänguajast oli siiski aspen domineerivam ja mida aeg edasi seda halvemini aspeni mäng sujus.
                      Karika mängus usun et kui aspen suudab esimene poolaeg tibake paremini ära realiseerida, siis on pigem võitja aspen...
                      Kuigi tääksil häid kiireid mängijaid ning kontra rünnakuid on vist kodus harjutatud üpris ohtralt
                      Vahetusmehed on ka kihvtid, platsi ääres pilluvad koomilisi lauseid ning suhtumine ka üsna muhe...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Paju Vaata postitust
                        Pealtvaatajana võin öelda küll et Aspeni enda viga et ära ei löönud tääksile.
                        ise arvan et kui aspen oleks oma rünnakud lõpetanud 20%(siin ei mõtle ainult pealelööke, siia juurde käivad väravavahiga 2:1 olukorrad samuti kus tehti lihtsalt vale sööt ja asi lõppes), siis oleks olnd nende võit ka, aga ei läinud nii. samas tääksi sai järjest paremaid kontra võimalusi, kuna aspen pidi üha enam suruma. Hämmastav et tääksi suutis kaitses olla nagu sein mängu arenedes. selles suhtes usun et üks paremaid meeskondi kaitses.
                        Ehk siis 65 min mänguajast oli siiski aspen domineerivam ja mida aeg edasi seda halvemini aspeni mäng sujus.
                        Karika mängus usun et kui aspen suudab esimene poolaeg tibake paremini ära realiseerida, siis on pigem võitja aspen...
                        Kuigi tääksil häid kiireid mängijaid ning kontra rünnakuid on vist kodus harjutatud üpris ohtralt
                        Vahetusmehed on ka kihvtid, platsi ääres pilluvad koomilisi lauseid ning suhtumine ka üsna muhe...
                        paraku tääksil ainult 2 vahetus meest oli ... ja need erilist kisa küll teha ei suutnud aga kaitsesse tõmbus tääksi sellepärast et juhtisime 1:0 ja olime ühe mängijaga vähemuses ... Aga aspen südikas vastane kes võitles lõpunu EDU
                        http://www.skimavere.com

                        Kommentaar


                          ok alustame 4 vooru ennustamisega:

                          Tartu Quattromed - FC ABJA x:x( Annelinna kunst, pole just meile õnnelik olnud, aga loodame selle müüdi murda.
                          Welco Electrer - EMÜ SK 2-2(Midagi peab viiki jääma)
                          Tartu Löök - Rock Roll 1-4(Sisetunne ütleb Rock tugevam)
                          Navi Vutiselts - Tõrva FC Warrior 1-4(Tõrva peaks siiski Navist tugevam olema)
                          Tääksi SK - FC Tabivere 4:3(Tabivere on küll faforiit,kuid väljak ja kodupublik aitab see kord Viljandimaa võistkonna võidule)
                          SK10 II - FC Aspen 2:3(Aspen lööb oma võimalused lõpuks ära ja võtab raske võidu)

                          Edu kõigile!!!
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            2:2 Tartu SK 10 Premium II-FC Aspen
                            2:3 Tartu Quattromed-FC Abja
                            0:1 JK Welco Elekter-EMÜ SK
                            1:3 SK Tääksi-FC Tabivere
                            0:2 Navi Vutiselts-Tõrva FC Warrior
                            0:3 JK Tartu Löök-FC Rock ja Roll

                            Kommentaar


                              2:0 Tartu SK 10 Premium II-FC Aspen (0:1 napp kaotus EMÜ-le, ma arvane et SK10 poisid võtavad seekord oma)
                              1:2 Tartu Quattromed-FC Abja
                              0:2 JK Welco Elekter-EMÜ SK
                              X:X SK Tääksi-FC Tabivere
                              2:2 Navi Vutiselts-Tõrva FC Warrior
                              1:2 JK Tartu Löök-FC Rock ja Roll

                              Kommentaar


                                IV voor
                                1.05. 19:00 Tartu SK 10 Premium II - FC Aspen 2:1
                                2.05. 19:00 JK Welco Elekter - EMÜ SK 1:3( ma ei jõua enam Welco vastu koguaeg olla, aga ma lihtsalt ei usu nende võimetesse.)
                                3.05. 12:00 JK Tartu Löök - FC Rock & Roll 1:4 ( Roll paneb ära, villu jookseb toorelt kaitsjad üle ja annab väravasöödu ja kõmmutab ise 2)
                                3.05. 12:00 SK Tääksi - FC Tabivere x:x
                                3.05. 12:00 Navi Vutiselts - Tõrva FC Warrior 1:3 Tõrva, miks te meie vastu nii hullu panite ja siis abjalt paki saite? näidake nüüd,et te ikka pole sitakad
                                3.05. 15:00 Tartu Quattromed - FC Abja 2:2

                                Kommentaar

                                Working...
                                X