320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
    FC Tabivere - Quattromed - 4:0 - Poll,Rebane,Kilk,K.Trink(minuteid ei tea aga kõik teisel poolajal)

    hetkel siis tõusime esimeseks
    Tänud Tabiverele hea rahuliku mängu eest. Meil on endiselt tõsiseid probleeme realiseerimisega, samuti vahetuste kvaliteediga. Kolmest mängust üks värav on ikka väga nõrk tulemus. Üritame ennast Abja vastu lõpuks kokku võtta ja ree peale saada.

    Kommentaar


      Algselt postitas terror Vaata postitust
      Tänud Tabiverele hea rahuliku mängu eest. Meil on endiselt tõsiseid probleeme realiseerimisega, samuti vahetuste kvaliteediga. Kolmest mängust üks värav on ikka väga nõrk tulemus. Üritame ennast Abja vastu lõpuks kokku võtta ja ree peale saada.
      Teil vist nagu eelmisel aastal, algul ei saa vedama pärast ei saa pidama

      Kommentaar


        tabivere ja quatrro mängust natukene: oli ilus ja rahulik mäng. mõned vead siiski olid aga ega nendeta ei saa. kui teine poolaeg algas oli jube kahtlane tunne nagu kakuks viigi poole või läheb lõpu peale et kes lööb see võidab. aga õnneks saime kile värava eest ära ja hakkas ka kolle tulema. meile kindalsti tähtis võit eriti täna kuna teine poolaeg hakkas väga kurvalt. ei hakka neid põhjuseid siin lahkama.
        tänud quatrrole ilusa mängu eest ja lohutuseks, et ärge rege oodake see ei tule suvi on kui tuleb siis vanker
        edu kõigile

        Kommentaar


          mainiks seda ka ära et navi juhtis esimest poolaega löögi vastu 1:0 värava atuor navil pikkade juustega nr 17!

          Kommentaar


            lõppseisuks siis navi-le 2-1 võit


            mõlemad teise poolaja väravad olid suht kenad
            www.netsoccer2.com

            Kommentaar


              Rock - Welco 1:3 (0:3)

              Kommentaar


                Nii Abja kui Navi võidud on (vähemalt minu jaoks) mõnevõrra üllatavad. Eks see näitab, et sel hooajal on väga ühtlane liiga ja ilmselt võivad kõik kõiki võita.
                Welco alistas täna Rock&Rolli 3:1. Poolaja võitsime 3:0 ja Rock ei saanud kuidagi oma asja käima. Tihti eksiti lihtsatel söötudel. Meie (Welco) ka nagu midagi erilist ei teinud, aga sööt liikus siiski mõnevõrra paremini ja suutsime võimalused ilusti ära lüüa. Teisel poolajal tegime palju vahetusi ja rünnakuteravust enam eriti ei leidnud. Rock lõi ca 10 minutit enne lõppu auvärava, mis oli kindlasti ka mängu ilusaim värav (u 25 meetrilt ristnurka), aga enamat nad ei suutnud.
                Eriti rõõmustav on võit seetõttu,et mängisime ilma oma kapteni Valtnata. Seni pole suutnud ilma temata eriti häid mänge teha, aga tänane näitas, et oleme eelmise hooajaga võrreldes selge edasimineku teinud.
                Tänud Rockile kena mängu eest.

                Kommentaar


                  loodame,et sk-10 poisid suudavad emüst üle olla, aga enne juba algas mingi jama, ühe hea mängija kaart oli kuhugile ununenud...et ei tea kas sai mängida...loodetavasti sai ikka...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                    Teil oli ka jama Tõrva mängijatega v?
                    Otsest jama nagu ei olnud, aga ikka käib mingi mõttetu mölisemine ja oma arust mingi kõva mehe mängimine. oo fafa, et pärast mängu saad lõuga ja sa oled nii sitt ja siis sa oled pede jne. Ja see kõik tuli ka selliste käest, kes minu arust millegiga hakkama ei saanud. Kõige paremad olid need noored seal. nende kapten nr 9 ja paremal pool üks pikajuukseline poiss, kes meile ka värava lõi!

                    Kommentaar


                      EMÜ SK - SK 10 III 1-0 (1-0)

                      Kuramuse palav oli.

                      Kommentaar


                        Vähemalt on taga nullipeal hoitud senimaani.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Leemet Jobikõrv Vaata postitust
                          Nii Abja kui Navi võidud on (vähemalt minu jaoks) mõnevõrra üllatavad. Eks see näitab, et sel hooajal on väga ühtlane liiga ja ilmselt võivad kõik kõiki võita.
                          Welco alistas täna Rock&Rolli 3:1. Poolaja võitsime 3:0 ja Rock ei saanud kuidagi oma asja käima. Tihti eksiti lihtsatel söötudel. Meie (Welco) ka nagu midagi erilist ei teinud, aga sööt liikus siiski mõnevõrra paremini ja suutsime võimalused ilusti ära lüüa. Teisel poolajal tegime palju vahetusi ja rünnakuteravust enam eriti ei leidnud. Rock lõi ca 10 minutit enne lõppu auvärava, mis oli kindlasti ka mängu ilusaim värav (u 25 meetrilt ristnurka), aga enamat nad ei suutnud.
                          Eriti rõõmustav on võit seetõttu,et mängisime ilma oma kapteni Valtnata. Seni pole suutnud ilma temata eriti häid mänge teha, aga tänane näitas, et oleme eelmise hooajaga võrreldes selge edasimineku teinud.
                          Tänud Rockile kena mängu eest.
                          Nu loeb ikka väga palju kes kuidas võistkonna kokku saab.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Rock & Roll vs Welco mängust veel niipalju, et uskumatult igav mäng oli
                            oli küll 4 väravat, aga mängupilt oli imelik.
                            1. poolaeg surusime kogu aeg,aga seis võinuks olla ka 2-2, Rock lõi ristaka latti + üks kontra oli eriti terav.
                            2. poolaeg suutis Rock meie surve maha raputada ja ise suruma hakata. Eriti poolaja lõpus suutsid nad survestada meid. Tänu ulmepalavusele ei suutnud me vastu pidada + vahetused ei toonud ka seda värskust mida vajanuks,kuna neile ei jõudnud lihtsalt pall.
                            Rocki värav oli ilus, tänu meie saamatusele pall puhtaks lüüa.
                            Welco väravad 2x R.Majas ja 1 K.Noormets
                            Selle foorumi uue kohustusliku trendi - meeste puuduse üle seletamine, täidan ma ka ära. Või siis mitte.
                            Olen seda ka eelnevalt öelnud, et see meeste puudumise taha peitumine on nadi vabandus.Sellisel alal, nagu jalgpall, peabki olema võistkond üks suur tervik. Liigat saab mängida tüüpidega, kes reaalselt kohal käivad. Pole ju mõttet loota tüüpidele,kes kohal 30% mängudest, pigem anda võimalust teistele, kes käivad trennis/kohal ja kes ehk arenevad paremaks.
                            Welcol oli täna ka puudu 2 tähtsamat mängijat, meie rünnakute ehitaja nr 7 Valtna kui ka meie kaitsepoole juht nr 3 Elbe.
                            Seda enam oligi meil võimalik aru saada, mis seisus meie võistkond kui tervik on.Vähemalt võrreldes eelmise hooajaga on võistkond arenenud selgelt paremuse suunas - resultaat ei sõltu 1-2 mehest.

                            Kommentaar


                              äkki mõni sõna EMÜ mängust ka?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                                Rock & Roll vs Welco mängust veel niipalju, et uskumatult igav mäng oli
                                oli küll 4 väravat, aga mängupilt oli imelik.
                                1. poolaeg surusime kogu aeg,aga seis võinuks olla ka 2-2, Rock lõi ristaka latti + üks kontra oli eriti terav.
                                2. poolaeg suutis Rock meie surve maha raputada ja ise suruma hakata. Eriti poolaja lõpus suutsid nad survestada meid. Tänu ulmepalavusele ei suutnud me vastu pidada + vahetused ei toonud ka seda värskust mida vajanuks,kuna neile ei jõudnud lihtsalt pall.
                                Rocki värav oli ilus, tänu meie saamatusele pall puhtaks lüüa.
                                Welco väravad 2x R.Majas ja 1 K.Noormets
                                Selle foorumi uue kohustusliku trendi - meeste puuduse üle seletamine, täidan ma ka ära. Või siis mitte.
                                Olen seda ka eelnevalt öelnud, et see meeste puudumise taha peitumine on nadi vabandus.Sellisel alal, nagu jalgpall, peabki olema võistkond üks suur tervik. Liigat saab mängida tüüpidega, kes reaalselt kohal käivad. Pole ju mõttet loota tüüpidele,kes kohal 30% mängudest, pigem anda võimalust teistele, kes käivad trennis/kohal ja kes ehk arenevad paremaks.
                                Welcol oli täna ka puudu 2 tähtsamat mängijat, meie rünnakute ehitaja nr 7 Valtna kui ka meie kaitsepoole juht nr 3 Elbe.
                                Seda enam oligi meil võimalik aru saada, mis seisus meie võistkond kui tervik on.Vähemalt võrreldes eelmise hooajaga on võistkond arenenud selgelt paremuse suunas - resultaat ei sõltu 1-2 mehest.
                                Ma vaidleks sulle natuke vastu meeste(poiste) põhimängijate puudumise üle aga eriti ei viitzi,ütlen vaid nii palju aga kõik ei ole paraku universaalid,et suudavad mängida kaitsija ründaja kohal või vastupidi paraku,meie võistkonnas ei ole sellist universsali aga ok.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X