320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mäksakunn Vaata postitust
    Kaitz kus sul see Abja Arena on?Kas meil lihtsam tulla läbi Pikkasilla või läbi Viljandi.Kas mäng on Abjas vai Abja -Paluojas?
    Nu ega suur vahet pole kus kaudu tulete,maa on üks ja koha nimeks on ikka Abja-Paluoja,KUI LÄBI VILJ, siis keerate riingteest vasakule,kui aga Pikasilla kaudu siis ringteest paremale. Abja miniarena asub ikka Linnas sees.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
      Nu ega suur vahet pole kus kaudu tulete,maa on üks ja koha nimeks on ikka Abja-Paluoja,KUI LÄBI VILJ, siis keerate riingteest vasakule,kui aga Pikasilla kaudu siis ringteest paremale. Abja miniarena asub ikka Linnas sees.
      Lükkaks suts seda juttu ümber, tõsi ta on, et kõik teed viivad Rooma, aga..

      1) Tartu-Abja-Paluoja teekonna pikkuseks tuli 121 km, orienteeruv ajakulu 1h 21min.

      2) Tartu-Pikasilla 56km / 42min. , Pikasilla-Abja-Paluoja 56km / 43min = 112km / 1h 25 min.

      Kommentaar


        Algselt postitas insein-o Vaata postitust
        Kohtunikud oskavad jah ilusti soperdada. Mulle kirjutati kollane nt mängus Tabiverega, kus ma seda kollast kohe mitte ei saanud. Selliste näpukate tõttu ei oleks üldse tore mängu vahele jätta
        Feeliks, sina said kollase selles olukorras, kus mulle sisse sõitsid.

        100%

        Kommentaar


          Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
          Feeliks, sina said kollase selles olukorras, kus mulle sisse sõitsid.

          100%
          Ei saanud, vot ei saanud, 110 % Teine tüüp sai, kes muga koos keskväljal oli aga kuna mängisime vestidega, siis vist kohtunik numbreid eriti tähelepanelikult jälgida ei viitsinud & õpi see nimi ükskord ära juba, ühe e'ga

          Kommentaar


            Algselt postitas Sügenskottens
            Pede oled ikka Veelix
            Kaldun seda sinu puhul arvama, idikas

            Kommentaar


              Welco täna 4.liiga lõuna alagrupi au kaitsma siis Sportland arenale.
              Fännide toel,keda tuleb täitsa arvestav hulk arvestades et me 4. liiga, loodame väikese üllatuse sepistada ja Raasiku Jokkeri asemel ise väikese karika 1/4 finaali punnitada. Eks näis, saab 3. liiga tasemst ülevaate.

              Kommentaar


                Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                Ei saanud, vot ei saanud, 110 % Teine tüüp sai, kes muga koos keskväljal oli aga kuna mängisime vestidega, siis vist kohtunik numbreid eriti tähelepanelikult jälgida ei viitsinud & õpi see nimi ükskord ära juba, ühe e'ga
                sina olid nr 10 ?

                Kommentaar


                  Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                  Welco täna 4.liiga lõuna alagrupi au kaitsma siis Sportland arenale.
                  Fännide toel,keda tuleb täitsa arvestav hulk arvestades et me 4. liiga, loodame väikese üllatuse sepistada ja Raasiku Jokkeri asemel ise väikese karika 1/4 finaali punnitada. Eks näis, saab 3. liiga tasemst ülevaate.
                  Edu teile.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                    sina olid nr 10 ?
                    Olin küll nr 10 aga hoolimata vigadest ja asjadest, mulle kollast ei näidatud.



                    Kaarti näidati nr 71'le.Tema oli ka aktsioonis sees. Lihtsalt tegi numbri märkimisel apsaka kohtunik.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                      Welco täna 4.liiga lõuna alagrupi au kaitsma siis Sportland arenale.
                      Fännide toel,keda tuleb täitsa arvestav hulk arvestades et me 4. liiga, loodame väikese üllatuse sepistada ja Raasiku Jokkeri asemel ise väikese karika 1/4 finaali punnitada. Eks näis, saab 3. liiga tasemst ülevaate.
                      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                      Edu teile.
                      JEeejeee!
                      Saimegi edasi!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ertai Vaata postitust
                        JEeejeee!
                        Saimegi edasi!
                        Mis seis jäi? Mängust lähemalt?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                          Mis seis jäi? Mängust lähemalt?


                          Rohkem ei õnnestunud uurida. Ise jäin eksamite tõttu täna Tallinna minemata. Aga kui öösel pidu pannakse, siis suva see homne eksam (referaadi sain valma kirjutada)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
                            E14. Nurme tn, sõida 0,5 km
                            15. Järve tn, sõida 99 m
                            need väited küll t6ele ei vasta
                            pmts juhatad sa inimesed ma ei tea kuhu perseauku

                            Kommentaar


                              Õnned Welco! Võita ja veel pennudega!

                              Kommentaar


                                Aaniii....et siis sellepärast Welco rahvas öösel linnapeal lärmaski

                                Kommentaar

                                Working...
                                X