320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    abja-r&r 4-2

    Kommentaar


      Welco - Quattro oli jah selline imelik mäng, kus Welcol õnnestus 2 punkti kaotada. Samas, viigistasime alles 5 minutit enne lõppu, nii et vb hoopis võitsime punkti. Esimesel poolajal, nagu arvata oligi, sättis Quattro ennast ilusti kaitsesse ja Welco domineeris. Üsna lambi olukordadest tuli neil 2 kontrat ja ootamatult oli Quattro 2:0 ees. Welco surve jätkus,aga realiseerimine oli täna väga õnnetu. 2 väravat suutsime teisel poolajal siiski ära punnitada, aga uskumatult palju jäi löömata. Mäng läks videosse ka, tahaks täitsa kokku lugeda, mitu nurgalööki me saime.
      No igatahes tänud Quattrole huvitava mängu eest. Paistab, et olete 3nda liiga materjal, kuna 4 päeva tagasi tegime Raasikuga samuti 2:2 viigi.

      Kommentaar


        Tabivere ja EMÜ vahel oli väga lahtine mäng, mõlemad meeskonnad said mitu korda latti ja posti lüüa. Mõlemad meeskonnad said kaarte, vist oli nii, et Tabivere 2 ja EMÜ 2. Mõlemal meeskonnal oli väga palju võimalusi , aga täna jäi seis siis seesugune, lõpus oli Tabiverel 2 väga head võimalust aga ära ei löödud. Ära tasub veel märkimist, et EMÜ ei löönud meile väravat, vaid meie väravavaht viskas endale palli väravasse

        Kommentaar


          Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
          HaServ 3-0 P6ltsamaa
          ma pakun, et 4:0

          Kommentaar


            Algselt postitas sass.G Vaata postitust
            abja-r&r 4-2
            FC Abja - Rock&Roll 4:2(1:0)

            Mängust nnipalju Rock nagu oli keskväljal parem,aga liiga tihiti jonnisid,võinuks seda mitte teha oleks ehk viigi ka kätte saanud ,aga meie õnneks seda ei teind ja usun et teenisime võidu võitlusega välja,jätsime kindlasti rohkem löömata kui Rock&Roll,aga edu Rockile ja tänud et võtsite vaevaks pisikest Abjat külastada,kohtume sügisringis ehk uuesti.

            Väravad siis: 1'(13sek),75'-Tanel Tverdohleb,48'-Mauno Tammsalu,90+1'-Henari Reinbach. Rocki väravad 55'79'+kaks kollast kaarti.

            NB! Tabel on põnev,sellega tuleb nõustuda
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Nii ta on . Abja poistest on mehed saamas.Juba täitsa mängivad.meie enda sats ei olnud vist mänguks valmis ,jonnisime pigem omavahel .Koguaeg oli tunne et küll saame ja lööme need väravad ära täna vist nii ei läinud.Seega minge valima ja valige( KESKERAKOND 104).See sulgudes olev kiri on huumor,aga mõni vend siin ju ei mõista ainult seda,teile see ei ole.

              Kommentaar


                Aitäh Welcole ka. Arvestades, et me tegime karikamängus II liiga meeskonna vastu 0:1, siis me oleme pigem II liiga sats :P
                Nali naljaks aga kui mängust rääkida, siis vabandused tõesti natuke kinnise ja lõhkuva mängu eest. Aga kuna meil tõesti ei olnud mitte ühtegi keskvälja meest kohal, siis meil ei jäänud muud taktikat rakendada kui kaitse kinni panna, Valtnale personaalne mees teda lõhkuma panna ja ise kontratele loota. Esimene poolaeg õnnestus see taktika meil suurepäraselt. Teine poolaeg kahjuks eksisime ise kaitses suhteliselt lihtsates olukordades palli puhtaks löömisel ja lasime omale tagasi lüüa. Aga palli valdamine oli vist küll mingi 75-25 Welco kasuks.
                Edu järgmises voorus.

                Algselt postitas Leemet Jobikõrv Vaata postitust
                Welco - Quattro oli jah selline imelik mäng, kus Welcol õnnestus 2 punkti kaotada. Samas, viigistasime alles 5 minutit enne lõppu, nii et vb hoopis võitsime punkti. Esimesel poolajal, nagu arvata oligi, sättis Quattro ennast ilusti kaitsesse ja Welco domineeris. Üsna lambi olukordadest tuli neil 2 kontrat ja ootamatult oli Quattro 2:0 ees. Welco surve jätkus,aga realiseerimine oli täna väga õnnetu. 2 väravat suutsime teisel poolajal siiski ära punnitada, aga uskumatult palju jäi löömata. Mäng läks videosse ka, tahaks täitsa kokku lugeda, mitu nurgalööki me saime.
                No igatahes tänud Quattrole huvitava mängu eest. Paistab, et olete 3nda liiga materjal, kuna 4 päeva tagasi tegime Raasikuga samuti 2:2 viigi.

                Kommentaar


                  rocki ja abja mängust
                  minu poolt vabandused, et ma abja paari abja mängja vastu natuke rohkem vägivaldsem olin

                  aga abja oli parem ja ei hakka selles suhtes vaidlemagi
                  hea mäng teie poolt ja mõttetu mõlisemine meie poolt(eks väljak oli ka kogematu.. väääga lühike !)


                  abja võttis ilusad 3 punkti ja väravad teiepoolt olid ilusad söödu mängust.
                  tänud mängu eest eks kaagveres me tõmbame teile tuule alla lootes suurema skooriga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                    Tabivere ja EMÜ vahel oli väga lahtine mäng, mõlemad meeskonnad said mitu korda latti ja posti lüüa. Mõlemad meeskonnad said kaarte, vist oli nii, et Tabivere 2 ja EMÜ 2. Mõlemal meeskonnal oli väga palju võimalusi , aga täna jäi seis siis seesugune, lõpus oli Tabiverel 2 väga head võimalust aga ära ei löödud. Ära tasub veel märkimist, et EMÜ ei löönud meile väravat, vaid meie väravavaht viskas endale palli väravasse
                    Mis mõttes viskas palli endale väravasse ? Tahtlikult?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kukknahk1 Vaata postitust
                      Mis mõttes viskas palli endale väravasse ? Tahtlikult?
                      EMÜ poolelt tegi ühe pika audisisseviske meie väravakasti nende kaitsja, kelle viset läks püüdma meie GK, kuid eks ta hindas natuke oma hüpet ja visketugevust valesti ja pall läks üle näppude väravasse. Edaspidi oli ta oma ülesannete kõrgusel! Mäng oli üldiselt, selline, sisutihe. Mäng oleks võinud lõppeda ka 4-4 või 3-4 ühele/teisele näiteks. Latid ja postid said mõlema meeskonna poolt järgi proovitud. Tabivere poole pealt vaadatuna ütleks, et mängukulgu järgides poisid võitsid punkti.. kuigi lõpuminutitel oleks seal võinud veel nii mõnegi punkti lisaks teenida Üldiselt oli hea mäng!
                      //

                      Kommentaar


                        tabivere : emü 1:1 põhimõtteliselt peegeldas mängu käiku. kuigi oli raske mäng, siis pärast oli ikka tunne nagu oleks kaotanud. kokkuvõtteks võib öelda küll, et oli hea lahing. kohtumiseni järgmistes mängudes.
                        pommitaja

                        Kommentaar


                          Algselt postitas indahell Vaata postitust
                          rocki ja abja mängust
                          minu poolt vabandused, et ma abja paari abja mängja vastu natuke rohkem vägivaldsem olin

                          aga abja oli parem ja ei hakka selles suhtes vaidlemagi
                          hea mäng teie poolt ja mõttetu mõlisemine meie poolt(eks väljak oli ka kogematu.. väääga lühike !)


                          abja võttis ilusad 3 punkti ja väravad teiepoolt olid ilusad söödu mängust.
                          tänud mängu eest eks kaagveres me tõmbame teile tuule alla lootes suurema skooriga.
                          Pole hullu,vahest on isegi hea kui natuke liiga tehakse,saavad ehk meesteks,ja kindlasti Kaagveres tuleb raskem mäng,aga seal ruumi rohkem,üritame söödud käima saada,aga sinna veel aega,treenime edasi,muidugi eks me olime peaaegu oma parimas rivistuses,Rockil oli kindlasti puudu Tammeka noortetreener(Ken)
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Abja - Rocknroll mängust natukene. Mitte valesti aru saada, ei otsi põhjusi miks me kaotasime, kaotasime sellepärast, et olime see mäng viletsamad. Aga muru võiks olla vähekese niidetum ja platsi võiks kasvõi ca meetri võrra kitsamaks teha.Äärekivid, mis seal olid tundusid suht ohtlikud kui keegi joone peal veits keha oleks andnud. Üks pisiasi veel, kes see kohtunik oli? Mõned väga kaheldavad otsused suutis ta teha. Aga veelkord - ei poe ei platsi ega kohtuniku taha, lihtsalt olime viletsamad. Igati sümpaatse satsi mulje jättis Abja, edu edaspidiseks!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              Pole hullu,vahest on isegi hea kui natuke liiga tehakse,saavad ehk meesteks,ja kindlasti Kaagveres tuleb raskem mäng,aga seal ruumi rohkem,üritame söödud käima saada,aga sinna veel aega,treenime edasi,muidugi eks me olime peaaegu oma parimas rivistuses,Rockil oli kindlasti puudu Tammeka noortetreener(Ken)
                              Ken oleks teile kiiruse pealt 3 tükki teinud..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust
                                Ken oleks teile kiiruse pealt 3 tükki teinud..
                                Kindlasti
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X