320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    meil polnud isegi varuväravavahti puuris ses suhtes
    hea, et üldse meeskonna kokku saime, hakkab ära lagunema meil see süsteem üldse kas sügisringi üldse jõuamegi?
    aga vähemalt mängisime oma mängu ära ja mängurõõmu ka jätkus ikka!
    kohtunik oli ok, sealt ka teenitud kollased ja punane ja mainimata ei saa ka jätta ilusat pommlööki, mis latti raksatas väravavahi käepuutest. autorist me ei räägi teil ikka vana hea treener, kes ikka muigama panevalt häält tõstab, aga see selleks! olge tugevad ning järgmise korrani!
    Kärss likku...

    Kommentaar


      FC Aspenile teadmiseks, et mängu aeg jääb samaks ehk siis 21.06.kell 12.00 Abja Gümnaasiumi staadionil,KUNA 20 siiski staadion hõivatud jne. eks näis ,mis kompoti seal kokku saame.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas insein-o Vaata postitust
        Väga hea, meile peaks see superhästi sobima. Meil treener helistab veel kindlasti üle ka, keegi Rocki mängjatest andis kellegi EMÜka numbri talle
        Kui varem taotlust ei esitanud, siis tuleb välja käija mängu muutmise summa,mida EJL nõuab.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
          Kui varem taotlust ei esitanud, siis tuleb välja käija mängu muutmise summa,mida EJL nõuab.
          Meil raha nagu muda, pole hullu

          Kommentaar


            Algselt postitas insein-o Vaata postitust
            Meil raha nagu muda, pole hullu

            SIIS Küll
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas Leemet Jobikõrv Vaata postitust
              Welco - Tääksi mängust siis niipalju, et esimene poolaeg oli suht-koht võrdsete heitlus. Oli võimalusi mõlemal, meil siiski natuke teravamad. Korra päästis vastaseid väravavaht, aga oma teise hea võimaluse realiseeris meie ründaja väga ilusti ära (võttis rinnaga maha ja otse õhust lõi allanurka).
              Teise poolaja alguses suutis Tääksi meid survestada ja mõnda aega oli mäng üsna pingeline. Siis tõmbas Valtna üsna vähese aja jooksul 2 korda kogu Tääksi kaitseliini ära, esimesel korral teenis penalti,mille ise realiseeris ja teisel korral jättis söödu ning sain palli tühja väravasse veeretada. Siis murdus Tääksi suht ära, 4:0 värav oli juba paras koomika,kui 2 nende kaitsjat ja väravavaht omavahel kokku jooksid ja palli väravasse sokutasid kuidagi. Welco tegi kõik vahetused ära ja lõpus oli võimalusi kuhjaga,aga ei suutnud neid enam realiseerida, Tääksi väravavaht tegi ka väga häid tõrjeid. Ja siis viimastel minutitel hakkasid meil keskkaitsja ja vahetusest tulnd väravavaht natuke humooritsema ja imesid ühe värava ikka sisse.
              Meeskondade omavahelise mölina osas oli vist selle hooaja kõige rahulikum ja mõnusam mäng, selles suhtes tuleb öelda, et Tääksi on igati sümpaatne sats. Leshiy tegi ka hooaja parima vile neist mängudest, mida ta Welcol vilistanud on.
              Aitähh ka Welcole ilusa mänguöhtu eest ... ja ma ei saa ikka mainimatta jätta et teil on SUpper fännid ... ikka lust on mängida kui selline punt väljakuääres kaasa elab ... mulle meeldis ... Edu Wlecole ...

              Tääksikas nr 12 VV
              http://www.skimavere.com

              Kommentaar


                Tuleb siinkohal nõustuda jah, fännid on meil satsil juba lahutamatu osa. + mõjuvad vägagi distsiplineerivalt meeskonnale. Vastutus fännide ees, isegi trennidessegi satuvad, valdavalt küll kõrvale aga vahel ka väljakule ja no katsu siis trennis puududa, kui isegi seal fännid käivad kontrollimas kas kohal

                Aga mäng oli mõnus, Tääksi jättis väga meeldiva mulje,ja ka mina tooks head kohtunikutööd esile. Ei mäleta nagu kohtuniku tegutsemist pea üldse, mis on väga hea märk. Sest väljakul peaksid aktsioonis olema vaid 2 meeskonda.
                Väravad meil siis 1. poolaeg: P.Erikson (nr 22), 2. poolaeg: pen. M.Valtna (nr 7), A.Reiljan(nr.8) ja Tääksi omavärav.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                  Aga mäng oli mõnus, Tääksi jättis väga meeldiva mulje,ja ka mina tooks head kohtunikutööd esile. Ei mäleta nagu kohtuniku tegutsemist pea üldse, mis on väga hea märk. Sest väljakul peaksid aktsioonis olema vaid 2 meeskonda.
                  Väravad meil siis 1. poolaeg: P.Erikson (nr 22), 2. poolaeg: pen. M.Valtna (nr 7), A.Reiljan(nr.8) ja Tääksi omavärav.
                  Täpselt samad sõnad teile... Igati sõbralik ja muhe punt... kordagi ma ei kuulnud mingit sõnasõda väljakul... ja kohtunik tegi tõesti oma tööd hästi...
                  Edu Welcole ja Jään ootama teid Võhma staadionile

                  Ja Welco Jalgpallihaiglat ei saa mainimatta jätta mis oli SUPER...

                  Kommentaar


                    insein-o Ma ei olegi roci väravavaht, kui oli see karistuslöök siis ma vaatasin just, et kas teised mängijad on kinni kes oli kasti juures!! ja siis tuli see löök ootamatult ma nägin palli ainult siis kui ta oli võrgus juba:S
                    ja ma arvan et teie ründajad peaksid küll nata rohkem tööd tegema kui nad isegi väljakumängijale üksühele ära ei löö !!
                    Muidu tnx hea mängu eest !

                    Kommentaar


                      Algselt postitas veikz Vaata postitust
                      ja ma arvan et teie ründajad peaksid küll nata rohkem tööd tegema kui nad isegi väljakumängijale üksühele ära ei löö !!
                      Noo, maitea, me oleme liigas löönud 35 väravat, rohkem on suutnud ainult Welco ( 37 ), nii et ma ei leia, et meil need ründajad nii kehvad oleks

                      Kommentaar


                        Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                        Noo, maitea, me oleme liigas löönud 35 väravat, rohkem on suutnud ainult Welco ( 37 ), nii et ma ei leia, et meil need ründajad nii kehvad oleks
                        +1. Ma arvan ka, et statistika räägib enda eest. See, et meile nii palju on löödud, selle kohta tehke omad järeldused.

                        Kommentaar


                          Tere sõbrad lõunaosariiklased. Rääkige palun mida kujutab endast Kambja staadion, kus Tartu SK 10 Premium II oma kodumänge peab.
                          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            kambja on tavalinemuru ja ma ütlen, et tartu kandis üks parimaid staadione kindlasti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas indahell Vaata postitust
                              kambja on tavalinemuru ja ma ütlen, et tartu kandis üks parimaid staadione kindlasti.
                              Saan ma õigesti aru, et mingi peenar ei ole see väljak, vaid korralik naturaalmuru? Kuidas tal mõõtmed on, lubatud miinimumi, või maksimumi lähedal?
                              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                ütleks, et rohkem maksimumi poole.

                                muru on mõnusalt niidetud ja ausalt väga hea väljak (Y)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X