320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    SK 10 II - Welco 0:2
    Üsna võrdne ja närviline mäng, küllalt palju mölinat nii meeskondade vahel kui kohtuniku aadressil. Üldiselt ei poolda eriti foorumis kohtuniku mängujärgset mahategemist, aga täna paneks väga suure osa süüst kohtunikule. Tegi mõlemale poole üsna kummalisi otsuseid ja see ajas mõlemad satsid närvi. Navi võib muidugi tänasele kohtunikule tänulik olla, kuna tänu temale pääsete järgmises voorus Valtnast, kellele kohtunik absoluutselt lambist kollase andis (pärast seda,kui vastane tegi Valtnale vea, anti viga hoopis vastase kasuks, Valtna võttis kätega peast kinni, sh midagi sõimama ei hakanud, ja sai selle eest kollase).
    Mäng oli selline, et üsna alguses sai meie poolkaitsja standardolukorra (ei mäleta,kas oli nurga- või karistuslöök) järgses saginas karistusala keskelt löögile ja saime 1:0 ette. Edasi oli mäng küllalt võrdne, meid päästis korra post ja väravavahi väga hea tõrje, meil olid ka omad võimalused.
    Teise poolaja keskel (või natuke enne) sai meie suurepärane paremäär (mina) vasakääre väga heale nurgalöögile pea vahele ja üsna hädiselt põrkas pall kuidagi väravasse. Edasi oli selline suht tuim tampimine, jube kuum oli ka.
    Üldiselt võib Welco väga rõõmus olla,et standarditest need 2 väravat saime, mängust oli võimalusi tunduvalt vähem kui viimastes mängudes tavaks saanud.
    Tänud SK 10-le ja nüüd jääme siis lootma, et Tõrva karistab EMÜ ära.

    Kommentaar


      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
      Sellelt aadressilt ei saa kahjuks mingit infi
      no kui ilusti vaadata sis ikka saab ju aga mis mure muidu on..saada sis mulle privaat kiri..olen väike asjamees seal kyll

      Kommentaar


        Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
        Sk Tääksi 3-2 (1-1) Tartu Löök
        Tääksilt võeti ära 4-1 värav , kohtuniku arvates suluseis aga meie ryndaja ( Ahti ) hoidis kaitsjat juba söödu saamise ajal enda seljataga( ta oli näoga palli poole).. aga võit ja 3p
        nooo.päris nii hull kah see asi seal ei olnud..ja kui nii hakata röökima,sis teie esimene värav poleks kah pidanud lugema ju,kuna teie ryndaja läks korgis ees sisse,kui väravavahil pall käes juba oli..aga muidu oli hea mäng ja te lõite 3 kolli öra ja teenisite sis teenitud 3 punni..hea mäng ja kohtume sygisringis uuesti,,aga sis pikemal väljakul edu edaspidiseks

        Kommentaar


          Tõrva FC Warrior - EMÜ SK 4:4 (2:2)
          I poolaeg: 1:0, 1:1, 1:2, 2:2
          II poolaeg: 3:2, 4:2, 4:3, 4:4.
          Keegi äkki viitsib midagi pikemalt ka kokkuvõtteks kirjutada.

          Kommentaar


            t6rva 4:4 emy. kodumeeskond oli vist isegi loetud minutid enne mängu löppu 4:2 ees olnud, seega meil vedas peaks mainima. ega muud midagi kui et head suvepuhkust k6igile.

            no näed siis keegi juba j6udis samuti väikese ylevaate ära teha.
            pommitaja

            Kommentaar


              Algselt postitas mikenike Vaata postitust
              nooo.päris nii hull kah see asi seal ei olnud..ja kui nii hakata röökima,sis teie esimene värav poleks kah pidanud lugema ju,kuna teie ryndaja läks korgis ees sisse,kui väravavahil pall käes juba oli..aga muidu oli hea mäng ja te lõite 3 kolli öra ja teenisite sis teenitud 3 punni..hea mäng ja kohtume sygisringis uuesti,,aga sis pikemal väljakul edu edaspidiseks
              mäng oli enmvähem löögil oli palju võimalusi ... nagu näha oli oli Löök tugevnenud juba endistest rocki mängijatest...
              aga ikkagi ma ei mõista miks Löök aint 4 p on teeninud ... kuna mängivad ju jõulist ja ilustad jalgpalli ...

              tääksikas nr 12
              http://www.skimavere.com

              Kommentaar


                Tõrva FC Warrior - EMÜ SK 4:4 (2:2)

                Mõlemad poolajad olid selles suhtes sarnased, et EMÜ hoidis rohkem palli, meie nõelasime rohkem kontratega ning mainiks, et nõelasime hästi, kuna ma ütleks et meil olid paremad võimalused. Kergelt jääb kripeldama, et niimoodi edu käest andsime, kuid arvan et viik tabeli liidrite vastu on ka hea saavutus

                Nüüd algab suvepuhkus ning peame kahjuks 3 pallurit ära sõjaväkke saatma, sealhulgas ka ründaja kes lõi täna hattricki, kurp..

                Kommentaar


                  Tõrva EMÜ 4:4

                  Nojah nii ta oli, et EMÜ hoidis üsna palju palli aga mis saatsulikuks sai oli ikkagi väravavahi puudumine, ei olnud 2 päris väravavahti ega ka kahte väljaku mängijat kes seal normilt hakkama saaks. Usun, et Tõrva omad on nõus sellega kui kergelt nende väravad tulid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kk11 Vaata postitust
                    Tõrva EMÜ 4:4
                    Usun, et Tõrva omad on nõus sellega kui kergelt nende väravad tulid.
                    Üks sissekõksamine oli kerge, kuid see tuli ka sellest, et teine ründaja oli enne seda ilusti löögile mängitud. Ma teie väravavahti küll väga ei süüdistaks. Ma ütleks just vastu, et teie väravad tulid kergelt:1 värav 2-3m pealt peaga, kus ründaja oli täiesti üksi; 1 tap-in tühja väravasse ( meie omad väitsid, et see oli sulu, kaugelt ei näinud seda ) ; 1 oli jälle paari meetri pealt, kus mängja uskumatult üksi jäetud viiekasti joonele ning viimane oli lihtsalt kiiruse pealt tühja lükata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas priit62 Vaata postitust
                      No ma ei tea, kui sa Rass Lööki lähed, ma vist sain aru, et nad avaldasid siin soovi küll aga ma enne loobuks vist jalgpallist, kui sinna mängima läheks.
                      Kas mingi põhjus ka nii sitasti Löögi kohta ütlemiseks?
                      Last edited by anubis; 21.06.09, 17:50. Põhjus: viga

                      Kommentaar


                        Poole hooaja tabel on üsna põnev!
                        Ootame ca kuu aja pärast algavatelt sügisringi mängudelt samatihedaid esinemisi ning ilusat jalgpalli, sest kvaliteet on tähtsam, kui kiire kasu
                        Senikaua tehke trenni ja ärge puhkusega pikale laske!

                        Kena pühadeperioodi kõigile!
                        FCT poolt,
                        //

                        Kommentaar


                          Algselt postitas K2sn Vaata postitust
                          abja .- aspen 0:0

                          aspenit päästis kaotusest latid ja väravavaht

                          Lühidalt võtaks mängu kokku:

                          Kaotasime kindlasti kaks punkti ja Aspen peab vist ääretult rahul olema viigi üle,paljuski tänama oma vv,kes tõesti oli tasemel,aga tänud Aspenile võimsakehamängu eest, kohtume sügisel kindlasti Väimelas. Meie muidugi peale lühikest puhkust hoolega trenni,et kodus sügisringi avamängus Tabiverele kättemaksta.

                          Seniks kõike head ja ilusat Suve algust.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas priit62 Vaata postitust
                            No ma ei tea, kui sa Rass Lööki lähed, ma vist sain aru, et nad avaldasid siin soovi küll aga ma enne loobuks vist jalgpallist, kui sinna mängima läheks.
                            ma ei kujuta ette kes sa täpselt oled aga sellist masenduse hunnikut meie meeskonda ei lähekski vaja sest me anname igas mängus endast parima, hoolimata oma teenitud neljast punktist võtame asja ikkagi rõõmuga ja naudime mängimist mitte ei hala ja masetse. Igas mängus on pall ümmargune ja kunagi ei tea kumb meeskondadest punktidega koju läheb nagu ka täna oli. Minu arust oli Meil tääksi vastu päris palju võimalusi ja seis oleks võinud ka vabalt meie kasuks olla aga nagu oleksitega ikka on, et oleks ei loe ja nii ka läks tääksile kolm punkti. Mäng oli korralik et mõlemad üritasid palju ja keha mäng oli korralik mõlemal meeskonnal, mõned korrad said mängijad päris haiget kuid see oli tahtmatult tehtud ja õnneks olid kõik arusaajad mängijad ja ei olnud mõlisemist. Kui korraks kellegil suu liiga lahti läks siis väga kiiresti tuldi korrale tagasi ja selline peakski jalgpall olema ! Neljas värav tääksil tegelikult oli küll sulust ja kohtunik tegi selle koha pealt väga head tööd. Edu tääksile ja proovime siis järgmine ring oma punktid tagasi võtta
                            JK Tartu Löök

                            Kommentaar


                              Algselt postitas iminsee Vaata postitust
                              ma ei kujuta ette kes sa täpselt oled aga sellist masenduse hunnikut meie meeskonda ei lähekski vaja sest me anname igas mängus endast parima, hoolimata oma teenitud neljast punktist võtame asja ikkagi rõõmuga ja naudime mängimist mitte ei hala ja masetse. Igas mängus on pall ümmargune ja kunagi ei tea kumb meeskondadest punktidega koju läheb nagu ka täna oli. Minu arust oli Meil tääksi vastu päris palju võimalusi ja seis oleks võinud ka vabalt meie kasuks olla aga nagu oleksitega ikka on, et oleks ei loe ja nii ka läks tääksile kolm punkti. Mäng oli korralik et mõlemad üritasid palju ja keha mäng oli korralik mõlemal meeskonnal, mõned korrad said mängijad päris haiget kuid see oli tahtmatult tehtud ja õnneks olid kõik arusaajad mängijad ja ei olnud mõlisemist. Kui korraks kellegil suu liiga lahti läks siis väga kiiresti tuldi korrale tagasi ja selline peakski jalgpall olema ! Neljas värav tääksil tegelikult oli küll sulust ja kohtunik tegi selle koha pealt väga head tööd. Edu tääksile ja proovime siis järgmine ring oma punktid tagasi võtta
                              No kui oli siis napilt .. aga õnneks see punktide jagamist ei mõjuta
                              Ma ka aru ei saa kuidas nii vähe punkte .. olin ise ka täna mängu vaatamas ja n'gin et teil tegelikult on palju võimalusi ja ka suht ryndav mäng ..

                              Kommentaar


                                Ei tahks midagi pahasti öelda aga Tõrva väljak on alla igasugust arvestust. Ei mõista, kuidas seal üldse mängida lubatakse....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X