320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas indahell Vaata postitust
    pmst on need kõik uued on löögis põhivennad.

    saite endale super kaitsja, hea ründaja, ja head keskvälja poisid.

    et ennem vaadake ikka kas teie väljakule saate
    Kle nagu hea kaitse ei või tõusta liiga üles nii ka sina ei tohiks tõusta liiga üles ! kui aru said mis ma mõtlesin ! Minu otsustada pole midagi aga arvan et kui liiga palju mõtetut ila suust hakkab välja tulema siis võid varumeeste pingil haiseda ja Priitu taltsutada
    JK Tartu Löök

    Kommentaar


      tähendab ikkagi Intsu võid taltsutada !
      JK Tartu Löök

      Kommentaar


        eks näha ole järgmises mängus, kes pinki hõõrub

        Kommentaar


          iminsee kes sa oled ? ja kus sa mängid?

          Kommentaar


            naljatilk

            jooksis askole kitule ka juba :

            ei no tule appi

            Kommentaar


              Algselt postitas iminsee Vaata postitust
              tähendab ikkagi Intsu võid taltsutada !
              kus kohas sa sarvi teritamas käid ?

              Kommentaar


                Algselt postitas veikz Vaata postitust
                iminsee kes sa oled ? ja kus sa mängid?
                Olen löögi mängija ja mängin löögis !!!

                Rasmus, minu sarved on minu mure ja sina võta vaiksemaks sest see asi ei ole normaalne kuidas sa siin haugud ja ülbad ! ! ! ! ! ! !
                JK Tartu Löök

                Kommentaar


                  pmst kes alustas siin teemas ? ja mis kuradi siseseid asju me räägime siin ?

                  Kommentaar


                    Tore, et te nii hästi juba läbi saate!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas indahell Vaata postitust
                      pmst on need kõik uued on löögis põhivennad.

                      saite endale super kaitsja, hea ründaja, ja head keskvälja poisid.

                      et ennem vaadake ikka kas teie väljakule saate
                      kle rass,siin tiimis olen mina see,kes mehi väljakule paneb.see sinu jutt,et kõik kohe põhitiimis on,juhtub ainult sis,kui meil ei peaks mehi kohale tulema.ja olen siin vaatand,mis te inimseega kirjutanud olete..miks sa sellist jura suust välja ajad yldse ja meie tiimi ni maha teed,kuigi ise liitusid kah meiega..lõpeta need naljad ära..olen lugenud ylevalt poolt kah,mis priiduga kirjutanud oled..et umbes enne lõpetad jalka mängimise,kui löök i tuled.ja arvad et sellise suhtumisega oled kohe põhivend w.ole natz mõistlikum ja ära alahinda kohe tiimi,mis on liigas viimasel kohal.mul hea meel,et saime jani,karli ja kennu..vot nemad on jah kindlasti põhikas,aga teistes ma lausa kahtlen.,kuna ei ole ise näinud neid..aga et ole hea ja võta mõistus pähe ja ära enam loobi mõnitavaid ja ylbeid lauseid....räägib sellest trennis koik selgeks,,,,,kui ma sinna kunagi jõuan

                      Kommentaar


                        no loe eestpoolt ja vaata, kes siin suurelt targutama hakkas.

                        ja eespool ütlesin ma, et ma kindlalt löögiga ei liituks ? ei tea kahtlen selles.

                        no samahästi võite nimekirjast maha ka võtta. suhteliselt suva mul

                        Kommentaar


                          jah uued liikmed sulavad hästi sõbralikult sisse.

                          Kommentaar


                            üks suur sõbralik punt.

                            aga dvi ärme räsusta foorumit niisama


                            mis klubid siis ka veel uuendusi saanud on?

                            Kommentaar


                              Ma ka ei saa sellest aru hull mõte kõik ühe klubi mehed ja siis vaja tülitseda?
                              üks eemärk kõigil. Tundke rõõmu jalgpallist ja kõik !

                              Kommentaar


                                Algselt postitas indahell Vaata postitust
                                no loe eestpoolt ja vaata, kes siin suurelt targutama hakkas.

                                ja eespool ütlesin ma, et ma kindlalt löögiga ei liituks ? ei tea kahtlen selles.

                                no samahästi võite nimekirjast maha ka võtta. suhteliselt suva mul
                                mis nimekirjast maha kohe,pole midagi sellist ytlend ju.aga lissalt..jääme viisakaks ja ära tee tiimi maha,kuhu mängima tulid...mingi tavaliselt on mindud riidu mängu ajal,,aga meil juba siin foorumismis mänguajal sis veel juhtuks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X