320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hariduseteemaline märkus igati õigustatud. Võiks ju üle lugeda, mis kirja pannakse ennem kui "postita vastus" nuppu vajutada

    Kommentaar


      Algselt postitas ahtobetoon Vaata postitust
      Kas sulle jäi midagi arusaamatuks??? küsi seletan sulle. Päris mitu klassi sai lõpetatud aga sina mu eesti-keele õpetaja kindlasti ei olnud.
      Usu või ära usu, aga seda on näha, isegi pilves ilmaga.

      Kommentaar


        Algselt postitas ahtobetoon Vaata postitust
        Kas sulle jäi midagi arusaamatuks??? küsi seletan sulle. Päris mitu klassi sai lõpetatud aga sina mu eesti-keele õpetaja kindlasti ei olnud.
        Ma usun, et talle ei jäänd midagi arusaamatuks, vaid ta tahtis mainida neid väikseid algustähti ja asju .. Juhtub

        Kommentaar


          No lihtsalt halenaljakas on lugeda teksti alates #7338 postitusest. Nüüd kui puhkus käes ja jalgpall nurgas, siis on järsku kogunenud siia Eesti Keele Instituudi ässad? 70% siin foorumis panevad õigekirjaga mööda ja mis siis nüüd järsku see juhtum siis nii erilist tähelepanu vajas? Emotsioonide pealt kirjutamine pole ju keelatud?
          joppa.. mängige jalgpalli! Seal loevad õnneks muud tegurid rohkem kui see, kes kellele eesti keelt kunagi õpetas!
          //

          Kommentaar


            täna oli siis sõpruskohtumine Fc Abja : Fc Levadia 5:2. Lühidalt abja mängis oma mängu.

            Kommentaar


              FC Levadia - Mis vanusegrupp või või mingi duubel? Ei taha uskuda, et Levadia duublitki oleks võimalik võita. Ei midagi halba Abja mängijate kohta, lihtsalt esiliiga tase on ikka kõvem kui neljanda liiga.

              Kommentaar


                halb huumor

                Kommentaar


                  Algselt postitas kukknahk1 Vaata postitust
                  täna oli siis sõpruskohtumine Fc Abja : Fc Levadia 5:2. Lühidalt abja mängis oma mängu.
                  hälvar!!!!!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kukknahk1 Vaata postitust
                    täna oli siis sõpruskohtumine Fc Abja : Fc Levadia 5:2. Lühidalt abja mängis oma mängu.
                    Head Jaani sulle,olgugi,et hilinemisega JA HEA, ET PROMO TEED
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Homme siis kõik Tabivere,et jälgida ja kaasa elada põnevale mängulele FC Tabivere vs FC FLORA.


                      Kuna meie Levadiat võitsime,mängisime oma mängu,siis miks ei võiks Tabivere Florale kotti pähe tõmmata
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                        Homme siis kõik Tabivere,et jälgida ja kaasa elada põnevale mängulele FC Tabivere vs FC FLORA.
                        FC Flora sõidab mängule järgmises koosseisus: Teet Allas, Mihkel Aksalu, Markus Jürgenson, Mikk Reintam, Ken Kallaste, Oliver Konsa, Siksten Kasimir, Martin Vunk, Alo Dupikov, Meelis Peitre, Tõnis Vanna, Henri Anier, Sergei Mošnikov.

                        Huvitav kooseis

                        Kommentaar


                          Tabivere VS Flora 0-9

                          Kommentaar


                            Vunk on ikka päris hea mängija

                            ja Konsa ja Allas ja Aksalu ja Reintam ja krt... ikka hea meeskond

                            kogemus missugune..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                              Vunk on ikka päris hea mängija

                              ja Konsa ja Allas ja Aksalu ja Reintam ja krt... ikka hea meeskond

                              kogemus missugune..

                              Palju Publikut ka oli ???

                              Kommentaar


                                Premium Liiga V voorus alistas FC Flora Sportand Arenal tõelises põnevusetenduses JK Narva Transi tulemusega 4:3. 41. minutil avas Mark Anders Lepik peanltipunktilt skoori, kaks minutit hiljem lõi sama mees 2:0. Pausilt tulles jätkasid rohesärgid samas taktis ning 51. minutil sai Maksim Kalimullin kirja oma Premium Liiga esimese värava. Seejärel haarasid initsiatiivi külalised, tulles vähem […]


                                Väike ülevaade

                                Kommentaar

                                Working...
                                X