320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Leemet Jobikõrv Vaata postitust
    Meie duell Tabiverega teise koha peale on sügisringis tõesti väga huvitav olnud, kingitusi on teineteisele kordamööda tehtud. Loodame siis,et Tabivere tänane kingitus jääb sel hooajal viimaseks ja suudame viimases voorus ilmselt rekordiliselt suure publiku ees võidu võtta.
    Jah, neid ridu kirjutades oli järjekordne kingitus Tabiverele tegelikult juba tehtud. Suht masendav. Ja Tääksi võib veel ka 3ndaks tõusta, kui nad Lööki võidavad ja meie SK10-le kaotame. Tühistatud mängud on vist esimene asi,mida vaadatakse järjestuse osas. Aga eks me läheme kõva motiveeritusega mängima ja üritame need punktid ära võtta. Igatahes võib nüüd vist hakata spekuleerima sel teemal,mida suudab Welco Koeru vastu.

    Kommentaar


      Algselt postitas Leemet Jobikõrv Vaata postitust
      Jah, neid ridu kirjutades oli järjekordne kingitus Tabiverele tegelikult juba tehtud. Suht masendav. Ja Tääksi võib veel ka 3ndaks tõusta, kui nad Lööki võidavad ja meie SK10-le kaotame. Tühistatud mängud on vist esimene asi,mida vaadatakse järjestuse osas. Aga eks me läheme kõva motiveeritusega mängima ja üritame need punktid ära võtta. Igatahes võib nüüd vist hakata spekuleerima sel teemal,mida suudab Welco Koeru vastu.
      Ohh,ära muretse,Tääksi ei tõuse kuhugi,sest Löök seekord kindla võidu peale välja läheb-ei taha ju kurat viimaseks kahh jääda

      Kommentaar


        tabivere nagu jah veel 1 võimalus antud.tänan
        aga isiklukult arvan et welco läheb ikka edasi ja koeru langeb.
        edu welcole

        Kommentaar


          Kuulge kutid, siiski pole midagi veel otsutatud, kui me kaotame ja welco võidab siis ikkagi ju welco edasi.

          Kommentaar


            Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
            Kuulge kutid, siiski pole midagi veel otsutatud, kui me kaotame ja welco võidab siis ikkagi ju welco edasi.
            või kui viiki mängite

            Usun, et pinge on mõlemal meeskonnal peal. Hetkel eriti siis Tabiverel. Mängite kell 12.00 ja meie 15.00: lähme siis juba platsile teadmisega teie mängu tulemusest. Põnev.

            Kommentaar


              Kahju küll nüüd, et Welcoga nii läks. Olgem ausad, ega Tääksil küll kolmandasse liigasse väga asja ei ole. Aga ilmselt see teoreetiliseks võimaluseks ka neil jääb ...

              Algselt postitas Leemet Jobikõrv Vaata postitust
              Jah, neid ridu kirjutades oli järjekordne kingitus Tabiverele tegelikult juba tehtud. Suht masendav. Ja Tääksi võib veel ka 3ndaks tõusta, kui nad Lööki võidavad ja meie SK10-le kaotame. Tühistatud mängud on vist esimene asi,mida vaadatakse järjestuse osas. Aga eks me läheme kõva motiveeritusega mängima ja üritame need punktid ära võtta. Igatahes võib nüüd vist hakata spekuleerima sel teemal,mida suudab Welco Koeru vastu.

              Kommentaar


                Ennustus viimaseks vooruks:

                Welco Elekter - SK10 Premium II 3-2

                FC Aspen - FC ABJA x:x(Läheme pooliku koosseisuga,aga võimalus viimases mängus varumängijatel tõestada)

                Navi Vutiselts - FC Tabivere 1-5

                JK Löök - SK Tääksi 3-3

                EMÜ SK - Tõrva FC Warrior 3-2

                Edu!!!
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                  Ennustus viimaseks vooruks:

                  FC Aspen - FC ABJA x:x(Läheme pooliku koosseisuga,aga võimalus viimases mängus varumängijatel tõestada)

                  Mis kuradima mõttega Sa täristad neid vabandusi, et läheme pooliku koosseisuga, varumehi pole, hommikul ei tulnud kedagi mängule, 60% mängijatest vigased jms. Sina oled treener, enamjaolt on see sinu mure parim meeskond kokku komplekteerida ning jalgpall poiste jaoks atraktiivseks muuta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
                    Mis kuradima mõttega Sa täristad neid vabandusi, et läheme pooliku koosseisuga, varumehi pole, hommikul ei tulnud kedagi mängule, 60% mängijatest vigased jms. Sina oled treener, enamjaolt on see sinu mure parim meeskond kokku komplekteerida ning jalgpall poiste jaoks atraktiivseks muuta.

                    Kuna pole tegemist palgaliste jalgpalluritega ,siis ei saa nendelt nõuda,et nad peavad 100% kohale tulema nii,et jh mängivad need kes on
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Kaitz hakka raha maksma meile siis

                      Kommentaar


                        Tegelt on see tänuväärt tegevus, mida Kaitz teeb Abjas. Kahju on lihtsalt kuulda, et Abja on nii pisike asula, et sealt saab kokku kraapida ainult 11 normaalset jorssi, kes saavad pallile pihta ning iga kord kui keegi neist mängule ei jõua, tuleb tühimik asendada mõne külajoodiku või puujalaga. Aga samas loodame, et neist ka kunagi asja saab ning FC Abja koosseis muutub natukene ühtlasemaks

                        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                        Kuna pole tegemist palgaliste jalgpalluritega ,siis ei saa nendelt nõuda,et nad peavad 100% kohale tulema nii,et jh mängivad need kes on

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pato Vaata postitust
                          Kaitz hakka raha maksma meile siis

                          Tore nali
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            löögi poolt lubame seda, et taome tääksi rämedalt kotti

                            Kommentaar


                              Algselt postitas indahell Vaata postitust
                              löögi poolt lubame seda, et taome tääksi rämedalt kotti

                              See on ka omamoodi nali
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Algselt postitas indahell Vaata postitust
                                löögi poolt lubame seda, et taome tääksi rämedalt kotti
                                ootame .... loodame et mul siis väravas väga külm ei hakka kuna ilmad kani viludaks kiskunud juba
                                http://www.skimavere.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X