320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas anubis Vaata postitust
    Löök - Welco
    Väike mängu kokkuvõte kõrvaltvaatajana
    Esimene poolaeg kulges suhteliselt tasavägiselt, kerge Löögi üleolekuga, samas Welco kasutas ära tekkinud soodsat olukorda ning lõi esimese värava, millele Löök vastas väravaga karistuslöögist.
    Edasi läks mäng muidu võrdselt, aga kohtuniku suure abiga(ei lugenud ära Lögi teist väravat ilma mitte mingi põhjuseta, andis vea valele poole, millest kiire tegutsemise tulemusena sündis Welco värav jne.) võitis lõpuks 3-1 Welco.
    Kuigi kohtunik pani paska mõlemale poolele, võib siiski tänase mängu sellise tulemuse panna tema arvele. Welco poisid, raha kokku ja pudel talle.
    Kes mängu vilistas?

    Kommentaar


      Algselt postitas Ertai Vaata postitust
      ootaks veel mõne "kõrvaltvaataja" kommentaari siis.
      Antud olukorras olin ise lähedal, kohtunik juba enne seda kui sööt kohale jõudis hakkas vilistama, nägi et vend oli konkreetselt sulus.
      Ma ei taha rohkem mingit suuremat vaidlust tekitada, kuidas Löök sai selle ja selle lambi olukorra, sest samamoodi saavad löögi vennad hakata meie kohta ütelda.
      Kohtunik pani pakke korralikult, kasvõi kui teie väravaht mängis väljaspool ala palli käega.

      mida iganes, eks. Karikas kohtume. Pole vaja mingit mölinat üles tõmmata.
      Karikas on ka kolm kohtunikku, et loodame, et töö on 3x parem kah

      Loodan, et teie esiVV Mario saab terveks!
      Ütleks ,et ei loe kas on üks või 3 kohtunikku ,sest sama hea kui üks, vähemalt meil oli nii.

      Kommentaar


        Algselt postitas Ertai Vaata postitust
        ootaks veel mõne "kõrvaltvaataja" kommentaari siis.
        Antud olukorras olin ise lähedal, kohtunik juba enne seda kui sööt kohale jõudis hakkas vilistama, nägi et vend oli konkreetselt sulus.
        Ma ei taha rohkem mingit suuremat vaidlust tekitada, kuidas Löök sai selle ja selle lambi olukorra, sest samamoodi saavad löögi vennad hakata meie kohta ütlema.
        Kohtunik pani pakke korralikult, kasvõi kui teie väravaht mängis väljaspool ala palli käega.

        mida iganes, eks. Karikas kohtume. Pole vaja mingit mölinat üles tõmmata.
        Karikas on ka kolm kohtunikku, et loodame, et töö on 3x parem kah

        Loodan, et teie esiVV Mario saab terveks!
        Vabandust, ma ei tahtnud mingit möla üles tõmmata, loetlesin vaid üles mõned faktid.
        Ning, olukorras, kus ei loetud ära Löögi väravat, ei olnud mingit võimalustki suluks ja kohtunik ei vilistanud ka sulgu, vaid väitis, et väravaht tõmmati pikali, kuigi tegelikult väravavaht lihtsalt komistas ise ründaja kandadele, usun, et ta kinnitab ise sama, kui temalt küsida.
        Tänud muretsemast meie väravavahi pärast, loodame ka ise, et ta saab kiirelt terveks.

        Kommentaar


          Tõesti, Welco ja Löögi mäng oli väga vihane ja vist 7 korda näidati kollast kaarti (2 Welcole, 5 Löögile..Võin ka eksida, vb oli veel rohkem,aga vähem kindlasti mite).
          Nagu ka skoor näitab, oli see mäng Welco jaoks senistest oluliselt raskem. Löök on oma taset kõvasti tõstnud: eelmise hooaja satsist on peamiselt alles need mehed,kes olid seal paremate hulgas (nende kapten Kuno ja pikk keskkaitsja) ja lisandunud hulk vene kutte Metecist,kellel ka jalgpalli mängimine üsna selge.
          Kohtunik lasi mängu kohe alguses mitmete valeotsustega käest ära. Minu arvates oleks ta võinud juba esimesel poolajal oluliselt rohkem kollast kaarti lehvitada ja mehi maha rahustada. Tõsi, tihti oli mölin kohtuniku suunal ka õigustatud, aga no Löögi vendade röökimine oleks kindlasti mõnda kaarti väärinud. Esimesel poolajal tuli aga aind 1 kollane, sh Löök ei saand kogu nendepoolse meeletu sõimu ja möla peale ühtegi, alles teisel poolajal hakkasid nende suunas ka kaardid lendama.
          Esimene poolaeg oli tõesti päris võrdne, nii palju kui seal mängu oli üldse kogu vaidlemise taustal. Teisel poolajal Löök selgelt väsis ja ülekaal kandus Welcole. Selle värava äravõtmise osas ütleksin, et kohtunik võttis teilt siiski ära väravavõimaluse, mitte värava. Värava lõite te ligi 10 sekundit pärast vilet, meie mehed enam edasi ei mänginud. Minu arvates tehti tõesti meie väravavahile viga, aga no eks vaieldavust seal mõnevõrra on. Ei taha üldsegi hakata võidu süüdistama, aga selle väravate kinkimise/varastamise teemal lisaksin siiski selle ära,et Löök lõi viigivärava karistuslöögist,mis saadi,kuna kohtunik leidis,et meie mängija mängis käega. Olin täpselt meie keskpooliku Eldari taga, kui olukord toimus ja võin täiesti kindlalt väita,et ta võttis palli maha kõhu,mitte käega. Minu arvates nägi seda ka kohtunik,aga ta oli eelnevalt pannud paar pakki Welco hüvanguks ja siis kui Löögi vennad karjuma hakkasid, murdus lihtsalt surve all. Nii et lisaks värava(võimaluse) äravõtmisele, kinkis ka kohtunik Löögile ühe suurepärase võimaluse,mis ka ära kasutati.
          Valtna suudeti tõesti nulli peal hoida, aga nii 1:2 kui 1:3 väravad tulid tema söötudest, seega tegi mees oma töö ikkagi ära.
          Eks siis karikas kohtume uuesti järgmisel nädalal ja tõesti väga loodaks,et tuleb rahulikum mäng. Täna läks päris koledaks.

          Kommentaar


            sulu olukord oli üks teine asi siis, my bad!
            mul endal veel veidi sitt olla mängust ja pea pole lahti, erinevad episoodid suutsin üheks sulatada

            kurat, liiga viisakas jutt, eks kutid. Vanasti oli sõimu ikka rohkem!
            Aga Tabivere läks kolmandasse ära kah.. arusaadav, eks

            Kommentaar


              Okey oli mis oli, et see asi naguinii ei muutu et kohtunikud ei eksi (m6ni rängalt ja korduvalt, m6ni lihtsalt inimlikult väheke) aga KAINE peaga v6iks ikka tööle tulla (ehks siis vilistama). Welcole kirjutati kolm punkti kontole ja see ei muutu. Karika mängu ei oska ega tahagi ette ennustada aga järgmine voor sygisel v6tame me need kolm punkti welcolt tagasi ja asi vosjem

              Muidu lugesin ertai kommentaari ja alguses m6tlesin, et ta räägib maarjam6isast et k6ik kohad kinni jne

              Algselt postitas Leemet Jobikõrv Vaata postitust
              Tõesti, Welco ja Löögi mäng oli väga vihane ja vist 7 korda näidati kollast kaarti (2 Welcole, 5 Löögile..Võin ka eksida, vb oli veel rohkem,aga vähem kindlasti mite).
              Nagu ka skoor näitab, oli see mäng Welco jaoks senistest oluliselt raskem. Löök on oma taset kõvasti tõstnud: eelmise hooaja satsist on peamiselt alles need mehed,kes olid seal paremate hulgas (nende kapten Kuno ja pikk keskkaitsja) ja lisandunud hulk vene kutte Metecist,kellel ka jalgpalli mängimine üsna selge.
              Kohtunik lasi mängu kohe alguses mitmete valeotsustega käest ära. Minu arvates oleks ta võinud juba esimesel poolajal oluliselt rohkem kollast kaarti lehvitada ja mehi maha rahustada. Tõsi, tihti oli mölin kohtuniku suunal ka õigustatud, aga no Löögi vendade röökimine oleks kindlasti mõnda kaarti väärinud. Esimesel poolajal tuli aga aind 1 kollane, sh Löök ei saand kogu nendepoolse meeletu sõimu ja möla peale ühtegi, alles teisel poolajal hakkasid nende suunas ka kaardid lendama.
              Esimene poolaeg oli tõesti päris võrdne, nii palju kui seal mängu oli üldse kogu vaidlemise taustal. Teisel poolajal Löök selgelt väsis ja ülekaal kandus Welcole. Selle värava äravõtmise osas ütleksin, et kohtunik võttis teilt siiski ära väravavõimaluse, mitte värava. Värava lõite te ligi 10 sekundit pärast vilet, meie mehed enam edasi ei mänginud. Minu arvates tehti tõesti meie väravavahile viga, aga no eks vaieldavust seal mõnevõrra on. Ei taha üldsegi hakata võidu süüdistama, aga selle väravate kinkimise/varastamise teemal lisaksin siiski selle ära,et Löök lõi viigivärava karistuslöögist,mis saadi,kuna kohtunik leidis,et meie mängija mängis käega. Olin täpselt meie keskpooliku Eldari taga, kui olukord toimus ja võin täiesti kindlalt väita,et ta võttis palli maha kõhu,mitte käega. Minu arvates nägi seda ka kohtunik,aga ta oli eelnevalt pannud paar pakki Welco hüvanguks ja siis kui Löögi vennad karjuma hakkasid, murdus lihtsalt surve all. Nii et lisaks värava(võimaluse) äravõtmisele, kinkis ka kohtunik Löögile ühe suurepärase võimaluse,mis ka ära kasutati.
              Valtna suudeti tõesti nulli peal hoida, aga nii 1:2 kui 1:3 väravad tulid tema söötudest, seega tegi mees oma töö ikkagi ära.
              Eks siis karikas kohtume uuesti järgmisel nädalal ja tõesti väga loodaks,et tuleb rahulikum mäng. Täna läks päris koledaks.
              JK Tartu Löök

              Kommentaar


                Algselt postitas elex Vaata postitust
                Kes mängu vilistas?
                Kurikuulus Tarmo Pedjasaar,ja kohtunikuna on ta küll ikka täitsa s... .Ja ei keerand ta aint ühele poole,vaid ikka mõlemale mõnuga!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ertai Vaata postitust
                  sulu olukord oli üks teine asi siis, my bad!
                  mul endal veel veidi sitt olla mängust ja pea pole lahti, erinevad episoodid suutsin üheks sulatada

                  kurat, liiga viisakas jutt, eks kutid. Vanasti oli sõimu ikka rohkem!
                  Aga Tabivere läks kolmandasse ära kah.. arusaadav, eks
                  mis see tabivere siia puutub?
                  nagu umbes et tabivere oli liiga hulleim vinguja?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    Otepää II - JK Liverpool Pub 0:6 (0:1)

                    Ütleme nii,et polnud vist parim mäng Liverpool Pubil,aga oma väravad löödi ära.
                    Njah, esimene poolaeg oli mulle üllatuseks isegi päris hea mäng meie poolt ja suutsime visalt kaitses võideldes oma võimalusi oodata.. Teine poolaeg väsisime märgatavalt ja sealt selline väravatelisa, viimane koll oli eriti mõnus. A fännid tegid ka mõlemalt poolt omamoodi show'd, meie poolel möliseti naiskohtuniku(kes minu arust tegi üsnagi hea mängu) otsuse peale kus oli vaieldav suluseis, Liverpooli fänn, maitea kas tahtlikult v tahtmatult, jooksis platsi peale pärast Liverpooli järjekordset väravat. A vbla võis see ka olla sellest et tuulega lendas trummilaadne asi lihtsalt platsile, ma täpselt ei näinud. Üldjoontes võiks öelda et viisakas mäng mõndade eranditega, edu Liverpoolile edaspidiseks
                    FC Otepää II

                    Kommentaar


                      Löök-Welco

                      Mängust niipalju, et üks kuradima raske, närviline ja keeruline mäng oli. Eriti seda esimesel poolajal. Kohtunikust ja ta töö tagajärgedest ei viitsi rääkida, pigem mängust ja meestest. Ja kohtuniku kinnimaksmise jutu idiootsust kinnitab eilsest mängust hetke II poolajal, kui E.Rassulovi vastu tehti viga, MITTE ÜKSKI Löögi vend isegi ei protesteerinud (see oli nii ilmne viga) ja siis kõrvalt väljakul keegi karjud: "Palju te kohtunikule maksate" Nii et ma pigem selle mängu osas võtan vastasmängijate väljaütlemisi rohkem tõepähe kui siin objektiivsete vaatajate.
                      Mängust.
                      Tuleb nentida, et selle hooaja raskeim mäng oli meie poolt vaadatuna ja selle võib Löögi korraliku taseme süüks panna. Mingi hetk olin hämmingus, kuidas selline sats suutis 3-0 edu Tõrva vastu maha mängida, aga II poolaeg näitas et füüsis vist pole hetkel veel see. Samas ei olnud kordagi seda kindlust, et jookseme üle jne jne, sest palliplatsil tuleb ikkagi vastane üle mängida, mitte üle joosta. Ning ega hirm oli ka sees, et Löök lööb ka teise värava meile. Meie õnneks seda nad tegid, aga olukorrast kus seda ei saanud juba eelpoolmainitud põhjustel lugeda.
                      Löögi karistuslöögist. Vististi oli ikka põhjendatud, sest aktsioonis olnud mängijaga pärast arutledes tuli välja, et vist riivas isegi kätt. 100% ta ei mäletanud, aga noh. tõsiasi on see, et ennustuses pandi siin vaid 2 minutit mööda ja Welco väravasuu murti Löögi poolt. Õnnitlused siinkohal Kunole, kuna plaan on jätta talle ainsana see au siin liigas
                      Welco väravad:
                      0-1 A.Reiljan
                      1-2 S.Ottšik (supersööt karistuslöögist Miku poolt, Löök polnud valmis, paremasse äärde/kesekel meeste vahelt jooksvale Sergeile, kes siis saatis selle ma ei tea, 20+ m? pealt ilusa löögiga tahanurka
                      1-3 E.Rassulov pärast Valtnaga kobineerimist.

                      Igatahes selle mängu järel võib öelda et Löök on põhjendatult 3. kohal. Loodetavasti suudavad nad ka Liverpoolilt punkte röövida, sest selline stsenaarium ei üllataks mind üldse.

                      Kommentaar


                        Löögi ja Welco mäng oli väga tasavägine ning mõlemale võistkonnale selle eest suur kiitus, jätkus jõudu tõeline võitlus maha pidada. Mäng polnud hetkegi igav ning pinget jätkus. Aga loomulikult sai Welcole õnn ka määravaks, arvestades juba seda et 2 väravat tulid ju latipõrkest, mida polnud Löögi väravavahil Mariol võimalik kinni võtta. Tubli mäng poisid..

                        Aga pettumus tuli hoopiski Welco fännidelt, nad läksid tribüünil väga isiklikuks ning karjusid rõvedusi teistele pealtvaatajatele.. Minu pärast laulgu ja karjugu oma võistkommale au, aga sellised zestid olid ootamatult koledad. Ühesõnaga fännid võiksid kah olla siis võistkonna tasemel...

                        Kommentaar


                          JK Liverpool Pub Vs FC Otepää II 6:0

                          I. poolaeg - väga uimane mäng mõlemalt poolt, tunne oli selline, nagu oleks hapniku kraanid kinni keeratud (puudus teravus, võitluslikkus ja eksiti lubamatult palju ka kõige lihtsamate asjadega), ühesõnaga puudus igasugune mänguilu. See oli siiani meie kõige aeglasem ja rahulikum mäng (eriti esimene poolaeg).
                          Kui Otepää pidas oma esimest poolaega heaks, siis mul kahju teile öelda, aga sellise nö "hea mänguga" läheb teil väga raskeks tabelisse punktilisa saamisega (kui võrdlen teie mängu meie eelmiste vastastega).
                          II. poolaeg - äratasime end veidi üles, panime järgmise käigu ja hakkasime ka rohkem teravusi tekitama, väravaid lööma ja publikule jalgpalli pakkuma.
                          Publiku kohta nii palju, et meie omad laulsid, mängisid trummi ja tegid nalja, siis Otepää varumeeste pingil istusid justkui ärajoonud lõvipojad, kes valmistasid piinlikust isegi Otepää mängijatele (vähemalt kaptenile küll) ja peagi nad sealt ka kohtuniku poolt ära saadeti.
                          Nagu ütlesin oli terve mäng väga uimane ja rahulik, samas ei teinud vastane ka midagi selleks, et me oleks pidamud end rohkem liigutama.
                          Tõime oma kohustuslikud kolm punkti tabelisse, kuid jätsime kasutamata suurendada oma väravatevahet.

                          Väravad: Raiko x2, Raido (pennu), Claid, Oskar, Aivo (u 30 meetrilt paremasse risti - tõesti ilus värav)
                          Viljandi JK Tulevik

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MRX Vaata postitust
                            JK Liverpool Pub Vs FC Otepää II 6:0

                            I. poolaeg - väga uimane mäng mõlemalt poolt, tunne oli selline, nagu oleks hapniku kraanid kinni keeratud (puudus teravus, võitluslikkus ja eksiti lubamatult palju ka kõige lihtsamate asjadega), ühesõnaga puudus igasugune mänguilu. See oli siiani meie kõige aeglasem ja rahulikum mäng (eriti esimene poolaeg).
                            Kui Otepää pidas oma esimest poolaega heaks, siis mul kahju teile öelda, aga sellise nö "hea mänguga" läheb teil väga raskeks tabelisse punktilisa saamisega (kui võrdlen teie mängu meie eelmiste vastastega).
                            II. poolaeg - äratasime end veidi üles, panime järgmise käigu ja hakkasime ka rohkem teravusi tekitama, väravaid lööma ja publikule jalgpalli pakkuma.
                            Publiku kohta nii palju, et meie omad laulsid, mängisid trummi ja tegid nalja, siis Otepää varumeeste pingil istusid justkui ärajoonud lõvipojad, kes valmistasid piinlikust isegi Otepää mängijatele (vähemalt kaptenile küll) ja peagi nad sealt ka kohtuniku poolt ära saadeti.
                            Nagu ütlesin oli terve mäng väga uimane ja rahulik, samas ei teinud vastane ka midagi selleks, et me oleks pidamud end rohkem liigutama.
                            Tõime oma kohustuslikud kolm punkti tabelisse, kuid jätsime kasutamata suurendada oma väravatevahet.

                            Väravad: Raiko x2, Raido (pennu), Claid, Oskar, Aivo (u 30 meetrilt paremasse risti - tõesti ilus värav)
                            Esimene poolaeg tundus meile hea, sest enamjaolt me ei lasknud teil midagi teha meie poole peal, mõnede eranditega muidugi. Võtta see arvesse et 2 põhikeskkaitsjat olid puudu siis sa ei saa ju öelda, et meie kaitsetöö oleks kehvake olnud? Või saad? Teisel poolajal vbla tundus teile, et saite mängu paremini käima..Hmm, eks iga meeskond mängib nii nagu lastakse ja nagu ma ütlesin, me väsisime, te mitte ja selle pealt lõite ära meile. Aganoh, see teise poolaja äravajumine tekitab juba varakult mõtteainet, et mis järgnevate hooaegade eelsel perioodil paremini saaks teha. Fännide poole pealt rääkides siis ega see ka ju väga viisakas polnud kui teie poolt tuli meie mängija kohta selline "süütu naljake" et "kle prill tõmba nahui siit platsilt" jms, mõlemad polnud seal süütukesed, meie omad korrutasid over and over again ühe olukorra kohta. Aga las see jääda, peaasi et platsi pealne tegevus jäi enamjaolt rahulikuks.
                            FC Otepää II

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cosmix100 Vaata postitust
                              Esimene poolaeg tundus meile hea, sest enamjaolt me ei lasknud teil midagi teha meie poole peal, mõnede eranditega muidugi. Võtta see arvesse et 2 põhikeskkaitsjat olid puudu siis sa ei saa ju öelda, et meie kaitsetöö oleks kehvake olnud? Või saad? Teisel poolajal vbla tundus teile, et saite mängu paremini käima..Hmm, eks iga meeskond mängib nii nagu lastakse ja nagu ma ütlesin, me väsisime, te mitte ja selle pealt lõite ära meile. Aganoh, see teise poolaja äravajumine tekitab juba varakult mõtteainet, et mis järgnevate hooaegade eelsel perioodil paremini saaks teha. Fännide poole pealt rääkides siis ega see ka ju väga viisakas polnud kui teie poolt tuli meie mängija kohta selline "süütu naljake" et "kle prill tõmba nahui siit platsilt" jms, mõlemad polnud seal süütukesed, meie omad korrutasid over and over again ühe olukorra kohta. Aga las see jääda, peaasi et platsi pealne tegevus jäi enamjaolt rahulikuks.
                              Nõus, et kõige viisakamad olid need kes platsil ringi jooksid.
                              Ja ega polnudki plaanis teid maha teha, vaid minu hinnang teie mängule (vahet pole kas esimene või teine poolaeg), on võrreldes meie eelmiste vastastega siiani nõrgim. Samuti pole oluline, kes ja kui palju teil mängijaid puudu oli - hindan konkreetset mängu. Ja ma loodan, et see ei olnud teie nö väga hea mäng, et te suudate ikka paremini - sest vastased suudavad (vähemalt on suutnud sisukamat mängu näidata). Põhiline puudujääk on teil just jõus, võimsuses, võitluslikkuses (samas vaadates teie vanust siis pole ka väga imestada, küll see ajaga tuleb). Palliga oskate ümber käia küll - sööta, triblada jne - kuid pressing on teil individuaalne, liikuma hakatakse alles siis kui vastane on juba palli omaks võtnud; mängijaid markeeritakse liiga kaugelt - meie ääre pooliku ja teie kaitsja vahe oli 3-5 meetrit (seega ei olnud talle probleem ega risk sööta), samuti suudeti üks kaks meest kogu aeg vabaks jätta.
                              Ja esimesele poolajale igal juhul kiitus; enda meeskonnale suur laitus.
                              Olge tublid ja võitluslikud
                              Viljandi JK Tulevik

                              Kommentaar


                                navi 2 - 0 aspen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X