320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üldiselt enne teise võistkonna kritiseerimist, vaata enne enda võistkonda ja mõtle selle peale, kas tasub ikka arvamust avaldada. Kui ma õigesti mäletan, siis teie kesk kaitsja sai ülbitsemise ja ebasportliku käitumise eest kaks korda kohtuniku käest hoiatuse. Kapten, kes teil oli täna suhteliselt saamatu, kompenseeris oma kehva mängu pideva mölaga ja rääkimatta sellest jorsist kes punase sai, kes oli täielik idioot. Aga üldiselt on igas võistkonnas paar jorssi, kes keevad üle ja sellega tuleb leppida (ehk siis enne kui hakkad teiste kohta sitta arvamust avaldama, räägi objektiivselt enda võistkonna jorssidest kah). Selle koha pealt kiidaks see hooaeg uustulnukaid Navist, kes jätsid vaieldamatult kõige sümpaatsema võistkonna mulje.

    Algselt postitas Leemet Jobikõrv Vaata postitust
    Welco jaoks lõppes liigahooaeg jah inetu mänguga. Mainiks muidugi ära, et me lõime ühe igati määrtustepärase värava, aga kohtunik otsustas fikseerida olematu suluseisu. Üks täiesti legaalne üks-üks olukord võeti ka ära. Alustasin jooksmist paar meetrit kaitseliinist tagapoolt ja sain Valtnalt läbisöödu. Aga kohtunik otsustas ikkagi suluseisu välja leiutada. Sk10 võimalused olid peamiselt kauglöögid, millest parim latti lendas.
    Kakluse olukord jätab veel eriti mõru maigu suhu mängust. Ei saa kohe üldse aru, kust võtab mingi näo järgi vaadates 15-16-aastane õbluke geelipea ülbuse ja julguse meie mehel täiesti ilma asjata jalast kinni tirida ja talle molli anda. Ei mäleta, et ise 5-6 aastat tagasi nii ülbe oleksin olnud. Paraku oleme nüüd üleminekumängudeks ilmselt ühest väärt mängumehest ilma, kes reageeris asjale nii, et vastase üsna jõuliselt pikali rebis (aga ei löönud teda).
    Kohtunikul soovitaksin ka amet maha panna: puudub võime mängu kontrolli all hoida ja igasugune võime olukordi hinnata/näha. Esimene omadus kindlasti paraneks aastatega, aga kui ikka silma üldse ei ole, siis pole nagu väga mõtet vägistada seal.
    SK10 on tõepoolest uskumatult ebameeldiv sats, suures osas lihtsalt ülbed tatid. Võitlevad korralikult, aga no see ülbus on ikka üle mõistuse. Ehk tuleb seda aru aastatega juurde, kui põhiharidus käes jne...

    Kommentaar


      Proovi ise ka end paremini väljendada, ole enesekriitilisem ja ära võta sellist - teie olete jobud- suhtumist.
      Avaliku arvamuse järgi on SK10 ikka liigas läbi ja lõhki tuntud vingujate-ülbikute sats
      Muidugi on meil ka kuuma peaga mängijaid, aga imelikul kombel tuli teie poolelt rohkem mees-mehega mölisemist ja tõuklemist.
      Meie keskkaitsjat tõesti hoiatati. Aga teil oli paar mängijat, keda pidevalt kohtunik enda juurde kutsus ja hoiatas.
      Üldiselt ju ei olnudki üksteise lõhkumist ja mingeid hulle olukordi, v.a. see kaklusejant, mis aset leidis ja sita märgi mängule pani.

      Meie eesmärk oli mängu nautida, sest koht oli kindel ja mängu tulemusest midagi ei sõltunud.
      Polnud mingit tahtmist kedagi maa alla tampida või toorelt keha mängida. Üritasime ilusti sööta ja põnevust pakkuda, mis väga kahjuks ei õnnestunud (tulemuse suhtes siis).

      Kommentaar


        pmst jälgides mängu tribüünilt, oli tõesti piinlik, kuidas sellised õlipead nagu osad sk10 mängijad üldse jalgpalliplatsile ära eksivad. hirmus lausa!! - paras oleks teil pühapäeva pärastlõunat mäki parklas rollerite, träänsi ja lauaviinaga veeta.
        osad vanemad mängijad olid enamvähem sümpaatsed, kuid noored tatid, kes ilmselt pole veel kutsekast oma tisleripabereidki kätte saanud ja juba lõugu lõksutavad ning rusikaid vehivad muudavad satsi äärmiselt ülbeks ning ebameeldivaks.

        Kommentaar


          positiivse poole pealt tooks välja, et kohtunik luges publikunumbriks 105!

          kena!

          Kommentaar


            Algselt postitas r_t Vaata postitust
            Üldiselt enne teise võistkonna kritiseerimist, vaata enne enda võistkonda ja mõtle selle peale, kas tasub ikka arvamust avaldada. Kui ma õigesti mäletan, siis teie kesk kaitsja sai ülbitsemise ja ebasportliku käitumise eest kaks korda kohtuniku käest hoiatuse. Kapten, kes teil oli täna suhteliselt saamatu, kompenseeris oma kehva mängu pideva mölaga ja rääkimatta sellest jorsist kes punase sai, kes oli täielik idioot. Aga üldiselt on igas võistkonnas paar jorssi, kes keevad üle ja sellega tuleb leppida (ehk siis enne kui hakkad teiste kohta sitta arvamust avaldama, räägi objektiivselt enda võistkonna jorssidest kah). Selle koha pealt kiidaks see hooaeg uustulnukaid Navist, kes jätsid vaieldamatult kõige sümpaatsema võistkonna mulje.
            Meie keskkaitsja ärritus paar korda teie tüüpide lausülbamise peale. Esimese poolaja olukord oli see,kus teie ründaja pärast olukorda tagasi joostes meie äärekaitsjale sihilikult selja tagant õlga sõitis. Meie kapten mängib hingestatult ja tahab alati võita, kohtuniku töötlemine väikse mölaga käib asja juurde. Igatahes käitub ta spordimehelikult, erinevalt teie kuttidest. Ja kutt, kes punase sai, ei ole minu andmetel idioot. Üsna adekvaatne reaktsioon tuli tema poolt teie äbariku vägivallatsemise peale. Seega usun, et mul on õigus küll teie satsi kritiseerida. Ei ole me kindlasti ideaalsed inimesed, aga vaata kuidas tahad: sellised tropid me küll pole nagu SK10-ne poisid!

            Kommentaar


              Esimene asi miks ma kohtunikult hoiatada sain, oli see, et meie paremkaitsja võttis teie ründajalt(kes oli peajagu suurem ja vist sai haiget) palli ära ning pall oli juba kuskil kaugel kui SK vend jooksis selja tagant nimelt õlaga vastu meie mehe selga ja mitte õrnalt. Arvata on, et ma lähen ütlen vennale, et mida ta teeb. Sealjuures ma ei läinud kätega kallalegi. Teist korda sain hoiatada selle eest, et vaatasin palli, käis mingi pauk vastu pead ja olin pikali, pilt must silme ees, siis üritasin püsti tõusta ja mingi kutt tuli minu juurde kohe, refleksist lükkasin ta eemale, kuna pea käis ringi ja ei saanud midagi aru. Aga tõesti SK poisid läksid täna liiga keema, eriti see rusikakangelane. Objektiivselt õeldes vedas tal, et meie kutt nii rahulikuks jäi.
              JK Welco Elekter

              Kommentaar


                Welco- SK10 mängu lõpp oli jah kole. Kõige koledam intsident oli mul 3m kaugusel silme all ka.Siiamaani ei saa ma aru, miks oli üldse vaja sellel rusikakangelasel esmalt meie mehe jalast käega kinni võtta ja siis kui mehe teine jalg ta peale vajus otsustas, et oleks aeg rusikas käiku lasta. Selle peale reageeris ka meie mängija. Kurb, et sellised asjad jalgpallis, ja eriti "pühapäevaliigas" juhtuvad.
                Kurb oli ka mängu saatev ülbitsemine. Jah, kohtunikuga mölinat tuleb meie võistkonnal ette, ilmselt kellel seda ei juhtuks. Ka teie kutid pingi juures nentisid pärast mängu, et vile oli suht õnnetu. Ei ole me tõesti pühakud selles osas. Aga et hakkaks vastastega konkreetselt ülbitsema, ma lihtsalt ei saa sellest aru. Lisaks ka olukorras, kus ei olda liigavõitjad ja ei lüpsta võiskondi kuidas tahetakse. Ning see ei ole juhus.
                Liiga liidervõiskonnad ei saa isegi mitte lähedale ka sellisele ülbusele. Ilmselt seetõttu ollakse natuke kõrgemal ka. Aga nagu eespool öeldi, loodame, et vanus teeb siinkohal lähiaastatel oma töö. Oskusi nagu Sk10 kuttidele oleks. Samas ei kehti mu jutt kõikide SK10 tüüpide osas. Suur hulk SK10 mängijaid tulid intsidendi ajal mängijaid lahutama, nagu ka Welco pink. Lisaks mängus oli ka mõnesõnalised vestlused mõndade tüüpidega ja väga okei oli. Seepärast on mul neist ka ausalt öeldes kahju. Osad ülbitsejad rikuvad teiste jaoks võiskonna maine.

                Kokkuvõttes loodan, et uuel hooajal pruugivad kõik võiskonnad vähem suud ja mängivad rohkem jalgpalli.

                Kommentaar


                  Usun, et ise kuumeneks ka üle kui keegi sulle jalaga rinna peale astub, sellest see kähmlus alguse sai :S Jutt põhikooli lõpetamisest jms. on üsna mage. Igatahes need põhihariduseta ülbed ja vinguvad 15-16 aastased tatid mängisid teiega viiki.

                  Kommentaar


                    Paljut mängust ei näinud, emotsioonid käivad aga sportmängude juurde ja kuni 90 minutit käib tihtipeale siuke veider prassimine. Vaadates koosseisude keskmist vanust, siis SK10 II on vaid mõni aasta nooremad, aga samas erineva maailmavaatega. Situatsiooni, millest kõneldud küll nägin, aga ei hakka kellegi pihta tuld andma - ju olid mõlemad süüdi kui kohtunik nii otsustas
                    Kahju on mul pigem mõlemast meeskonnast, et sellise väljaku peal tuli mängida - eks see üks eneselõhkumise koht ole.
                    Aga mis seal ikka, IV-liigas vist üldjuhul hooaeg läbi, aeg ju mõelda ja ehk järgmisel aastal näete siis vähekse korrektsemat SK10 IIe

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Leemet Jobikõrv Vaata postitust
                      Meie kapten mängib hingestatult ja tahab alati võita, kohtuniku töötlemine väikse mölaga käib asja juurde. Igatahes käitub ta spordimehelikult, erinevalt teie kuttidest.
                      Kõigepealt lubage naerda !!! Teie kapten "töötleb" kohtunikku väikese mölaga. Vana on pidevalt kohtuniku ümber tiirlemas ja seletamas, pisut võib närvi ajada küll kui mingisugune kõiketeadja sulle oma arvamust iga väiksema olukorra järgselt jagab. Ja spordimehelikkus??? Igas kahevõitluses võiks talle vea vilistada, käed käivad siin-seal nagu alalõpmata. Ühesõnaga selle koha pealt olge lihtsalt vait.

                      Mis puutub eemaldamistesse, siis kohtunik käitus täiesti õigesti kui mõlemad ära saatis. Provotseeris Welco jorss, kes astus Sk-10 sellile täistallaga rinnale. Ega vist ei tule ikka küll sellise olukorra järgselt püsti, et rahulikult edasi mängida. Reaktsioon oli küll vähe liialdatud, aga mõned keevad lihtsalt üle ja ongi kõik. Ega Welco sell eriti rahulikult ei proovinudki käituda, seega samasugune nagu Sk-10 oma. Ühesõnaga oma peegel on sulle paras, kõik mölisevad ja jalgpalli peale mõeldakse vähem kui kõrgemates liigades, lepi sellega, sest see ei jää kohe kindlasti viimaseks selletaoliseks olukorraks.

                      Ja kui siit käis läbi mingi lause selle kohta, et osad vanemaid selle on sümpaatsemad ja noored on ülbed, siis mine vaata ja veendu, et Sk-10ne keskmine vanus üle enne kui mingisuguse ütlemisega välja tuled (2 fossiili võivad tõsta seda tunduvalt, aga kui nemad välja arvata...). Enamus on 92-93 a. sündinud poisid, täna nimekirjas 16st 12, põhikoosseisus 9. Ja kui haridusest rääkida, siis ma võin kinnitada, et kõigil peaks olema põhiharidus käes ja kutsekas käivad neist üksikud, enamus ikka gümnaasiumiharidust omandamas. Yordan-il oli lihtsalt raske lapsepõlv ja nüüd on kibestunud ja otsustas virisema kukkuda. Tõesti mõtle enne kirjutamist, aga ära endale liiga tee...

                      Kommentaar


                        naljakas.
                        anton nahhui sa koguaeg mingi kaitsed. sk 10 noored on ülbed jne.
                        samas jäi mäng viiki ja mis viga vahet pole aga mingi kaitsime no tegelt ka.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas indahell Vaata postitust
                          koguaeg
                          kogu aeg*
                          Äge mäng oli.

                          Kommentaar


                            Mida te ajate,nn rusikakangelane on argipäeva elus väga normaalne kutt!

                            Kommentaar


                              Seda on meeldiv kuulda, kusjuures järgi mõelda, mängus jättis ta väga sümpaatse mulje, esimene poolaeg katsin teda ja mingit seletamist tema poolt ei olnud. Ehk on see üks intsident vaid erand

                              Igatahes rohkem ei viitsi mõelda negatiivsest, oli ka positiivset mängul, milleks olid meie uskumatud fännid, kes suutsid enne mängu ka rongkäiguks koguda ja sedasi lõpuks ühiselt staadionile marssida. Ilmselt ei ole just 4. liiga ajaloos seda tihti juhtunud:P

                              Kommentaar


                                anton on uhke, et jäävad 2 liigasse püsima ja nüüd egotseb oma noorte pärast.

                                õpeta neile mängu rõõmu siis mitte mingit ülbamist..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X