320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas indahell Vaata postitust
    anton on uhke, et jäävad 2 liigasse püsima ja nüüd egotseb oma noorte pärast.

    õpeta neile mängu rõõmu siis mitte mingit ülbamist..
    Mida see 2 liiga siia puutub? :S

    Kommentaar


      Algselt postitas Leemet Jobikõrv Vaata postitust
      Kakluse olukord jätab veel eriti mõru maigu suhu mängust. Ei saa kohe üldse aru, kust võtab mingi näo järgi vaadates 15-16-aastane õbluke geelipea ülbuse ja julguse meie mehel täiesti ilma asjata jalast kinni tirida ja talle molli anda. Ei mäleta, et ise 5-6 aastat tagasi nii ülbe oleksin olnud.
      Nägime ka olukorda pealt. Kaugelt oli olukord selline, et teie mängija, tegi sk-10 kutile päris korraliku heite täiesti lambist, selle eest pidigi midagi tegema, sest too kohtunik poleks selle eest punast andnud, kartes ise samasugust heidet. Aga arusaadav, eks teie mängija oli frustreeritud sellest, et te saite ülemineku mängudele ja nüüd siis ei saa kuidagi jagu sk-10. Miks peavad hakkama üldse inimesed nõmetsema siin, kui sa tead Antonit nii hästi, ole mees, helista talle ja ütle talle näkku see, aa õigus jah, sa ei julge seda teha.

      Aga edu teile, järgmisel aastal kohtume siis.

      Kommentaar


        No 3m kauguselt oli olukord: jalast kinni, astus selga, anti lõuga, visati maha. Ehk vaheldumisi tegutsemine.
        Ma pean end suht objektiivseks ka selles olukorras, sest minu hinnangul väärisid kohe algselt mõlemad punast ja ma ei vaielnud selles osas kohtunikule esimesest hetkest ka vastu. Küsimus minu jaoks tõstatus kui pikk karistus.

        Aga mis sellest enam rääkida, kõik ilmselt nõus, et emotsioonid keesid üle ning meie mängija ei ole ka õnnelik oma reaktsiooni üle selles olukorras, kaotasime mehe üleminekumängudeks. Seega nagu siin foorumis jõutud järeldusele, siis mõlema võistkonna muidu väga rahulikud mängijad keesid lihtsalt üle.

        Kommentaar


          Algselt postitas p2k4pik Vaata postitust
          Nägime ka olukorda pealt. Kaugelt oli olukord selline, et teie mängija, tegi sk-10 kutile päris korraliku heite täiesti lambist, selle eest pidigi midagi tegema, sest too kohtunik poleks selle eest punast andnud, kartes ise samasugust heidet. Aga arusaadav, eks teie mängija oli frustreeritud sellest, et te saite ülemineku mängudele ja nüüd siis ei saa kuidagi jagu sk-10. Miks peavad hakkama üldse inimesed nõmetsema siin, kui sa tead Antonit nii hästi, ole mees, helista talle ja ütle talle näkku see, aa õigus jah, sa ei julge seda teha.

          Aga edu teile, järgmisel aastal kohtume siis.
          Mis jama sa ajad.
          Nägid olukorda kaugelt.Kui ma ei eksi, siis enne toimus jalast kinnihoid ja löök näkku kui see heide. Üks käitumine tingis teise käitumise. Punane mõlemale kindlasti õigustatud. Kahju, et see olukord lihtsamalt ei lahenenud ja käed käiku läksid. Süüdlase ja provokaatori rollis näen muidugi SK10 kutti, kes vajalikult sammud tegi, et meie kutt üle kees ja oma teenitud karistuse sai (saab).
          Meie mängija polnud kindlasti frustreerunud, et oleme üleminekumängudel. Selliste asjade peale väga mängus ei mõtle. Ja ma tunnen teda kindlasti paremini kui sina pühapäevapsühholoog, kes kaugelt olukordi hindad.
          Kordan veel, et tulime platsile kena mängu mängima ja fännkonnale tahtsime ka ilusat mängu pakkuda. SK10t keegi mu**ideks pole pidanud, noorteks naljakaiks ülbikuteks küll, aga seda võtame rohkem huumoriga ja mitte pahatahtlikult.
          Hooaja esmane eesmärk oli kuue hulgas lõpetamine, kui tulemused hakkasid paranema, lootsime ka rohkem. Mingit frustratsiooni mängu eel küll kellelgi ei olnud. Ära pane mõtteid/sõnu teistele suhu ja ära kirjelda olukordi valesti, kui sa ise ei näe.


          "tegi sk-10 kutile päris korraliku heite täiesti lambist, selle eest pidigi midagi tegema, sest too kohtunik poleks selle eest punast andnud, kartes ise samasugust heidet."
          Kui ma õigesti aru saan vihjad, et kohtunik kartis ka tappa saada.
          Ma millegipärast ei usu seda.

          Provotseerimine ja sita loopimine tühja koha pealt on väga nõme.

          Küllap me siis kohtume järgmine aasta Karikas, mõnel turniiril või sitema stsenaariumi korral liigas
          ja loodetavasti ilma ebameeldivate eelarvamuste ja -hoiakuteta.

          Kommentaar


            Üldiselt tundus mulle küll, et esimee löök vastase suunas tuli peale seda, kui Welco kutt tegi maailma kõige hädisema haaramisliigutuse Ei saanud selle taotlusest aru ja minul isiklikult oleks häbi kellegist nii magedalt kinni haarata. Mitte et õigustada kellegi käitumist, aga kui tahad oma negatiivseid emotsioone väljendada, siis tõuka, löö, röögi, trambi jalgu või mida keegi veel suudab välja mõelda... kallistamine jäta muuks ajaks.

            Õiglane oleks mõlemale kutile 3 mängu puhkust, kui rusikad sügelevad, siis on pingilt vaadates neid kõige parem maha rahustada.

            Algselt postitas Ertai Vaata postitust
            Mis jama sa ajad.
            Nägid olukorda kaugelt.Kui ma ei eksi, siis enne toimus jalast kinnihoid ja löök näkku kui see heide. Üks käitumine tingis teise käitumise. Punane mõlemale kindlasti õigustatud. Kahju, et see olukord lihtsamalt ei lahenenud ja käed käiku läksid. Süüdlase ja provokaatori rollis näen muidugi SK10 kutti, kes vajalikult sammud tegi, et meie kutt üle kees ja oma teenitud karistuse sai (saab).
            Meie mängija polnud kindlasti frustreerunud, et oleme üleminekumängudel. Selliste asjade peale väga mängus ei mõtle. Ja ma tunnen teda kindlasti paremini kui sina pühapäevapsühholoog, kes kaugelt olukordi hindad.
            Kordan veel, et tulime platsile kena mängu mängima ja fännkonnale tahtsime ka ilusat mängu pakkuda. SK10t keegi mu**ideks pole pidanud, noorteks naljakaiks ülbikuteks küll, aga seda võtame rohkem huumoriga ja mitte pahatahtlikult.
            Hooaja esmane eesmärk oli kuue hulgas lõpetamine, kui tulemused hakkasid paranema, lootsime ka rohkem. Mingit frustratsiooni mängu eel küll kellelgi ei olnud. Ära pane mõtteid/sõnu teistele suhu ja ära kirjelda olukordi valesti, kui sa ise ei näe.


            "tegi sk-10 kutile päris korraliku heite täiesti lambist, selle eest pidigi midagi tegema, sest too kohtunik poleks selle eest punast andnud, kartes ise samasugust heidet."
            Kui ma õigesti aru saan vihjad, et kohtunik kartis ka tappa saada.
            Ma millegipärast ei usu seda.

            Provotseerimine ja sita loopimine tühja koha pealt on väga nõme.

            Küllap me siis kohtume järgmine aasta Karikas, mõnel turniiril või sitema stsenaariumi korral liigas
            ja loodetavasti ilma ebameeldivate eelarvamuste ja -hoiakuteta.

            Kommentaar


              Algselt postitas Paju Vaata postitust
              Aspen vs Abja 3:1
              Esimene poolaeg polnud Abjal erilist sõnaõigust 2:0 Aspenile, teine poolaeg lasi Aspen oma mängul inetuks minna ning kohe karistati ka ära, siis juba 2:1 aspeni kasuks. Kolmas värav nurgalöögist ja pinged ka kohe maas.
              Ausalt öeldes ei olnud Abjal sellise mänguga mingit õigust punktidele, nii et igati õigele poolele läinud võit!
              Arvestades II poolaega,siis ma vaidleks vastu,aga nagu eespool ütlesin mängisime poolikuvõistkonnaga ja ilma varumeesteta,muidugi vaatamata kaotusele pole nagu midagi poistele ette heita,silmaspidades teist poolaega,I poolajal ei suutnud me midagi,mängupilt ennustas hullemat,kohtuniku tööst ei taha rääkida,kummaline vend. Aga tänud ja kohtume järgmine aasta.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Algselt postitas Ertai Vaata postitust
                Küllap me siis kohtume järgmine aasta Karikas, mõnel turniiril või sitema stsenaariumi korral liigas
                ja loodetavasti ilma ebameeldivate eelarvamuste ja -hoiakuteta.
                Sitema stsenaariumi korral?

                Sa ei taha edasi saada III liigasse?

                Kuna me saime Tabiverega juba III liigasse ära

                Kommentaar


                  Okei, kaklus oli, Welco mängija oli ikkagi tola selles olukorras, Welco mängib üleminekumänge.

                  Saage pähe siis

                  Kommentaar


                    Algselt postitas p2k4pik Vaata postitust
                    Sitema stsenaariumi korral?

                    Sa ei taha edasi saada III liigasse?

                    Kuna me saime Tabiverega juba III liigasse ära
                    ei teadnud, et Tabivere mängija.
                    Loodan teid seal muidugi kohata

                    Kommentaar


                      Kõigile võistkondadele tänud huvitava ja põneva hooaja eest,Tabivere,EMÜ-le edu tuleval hooajal III liigas,teistega kohtume tuleval hooajal kindlast jälle ja ehk on mõni uus üllataja juures vms,Welco jõudmist kolmandasse nu on võimalused muidugi olemas ,aga ülimalt raske saab olema,Koeru on visapunt.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Põltsu kaob ära ja welco saab nagunii III ja Koeru ei lange.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                          Põltsu kaob ära ja welco saab nagunii III ja Koeru ei lange.
                          tohoh?
                          On su väitel mingi kindel alus ka?
                          Meil just täna kinnitati üleminekumängud vist ära.. või mis pidi see süsteem toimib täpselt. Mängud eniveis, aga kui Põltsamaa ära kaob pakutakse welcole kohta? (kaotuste korral?)
                          Või seda pakutakse kohe?
                          Ootan kellegi pädevama selgitust.

                          Kommentaar


                            minu arust küll põltsu ära ei kao

                            Kommentaar


                              eks neid jutte ikka tiirle ringi.
                              Meie eesmärk on head esitused teha ja kolmandasse tõusta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ertai Vaata postitust
                                tohoh?
                                On su väitel mingi kindel alus ka?
                                Meil just täna kinnitati üleminekumängud vist ära.. või mis pidi see süsteem toimib täpselt. Mängud eniveis, aga kui Põltsamaa ära kaob pakutakse welcole kohta? (kaotuste korral?)
                                Või seda pakutakse kohe?
                                Ootan kellegi pädevama selgitust.

                                Kui Põltsamaa peaks kaduma,mida ei tahaks uskuda,siis kõigepealt tehakse pakkumine ikka Liverpool Pub,üleminekumängud toimuvad nagunii.Hea näide on FCF Järva Jaani
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X