320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
    Abja alustas taas 10-kesi,hiljem liitus veel üks mängija,poolaeg 0:0,mäng oli nagu ta oli suhteliselt võrdne ja vigaderohke just Otepää II poolt,saame aru ,et jalgpall on kontaktne mäng aga kas on vaja tagant sisse sõita,kui on näha et pallile ei jõua,sellest tulenevalt vist Otepää II 3 kollast +üks kollane ebasportliku käitumise eest.Mängijatele(FC ABJA),kes mängisid pole midagi ette heita. Edy Otepää II edaspidiseks,sügisringi ei julge soovida,et kohtume jne.

    Otepää II värav mängu 82'.
    Vigaderohke jah, a ega enamus vigasid olid ikka suhteliselt kergelt vilistatud ka. Arusaamatuks jäi meie mehe kollane kaart lõpus, mille tõttu ta peab Tõrvaga mängu vahele jätma... Kas jalgpallis pole siis lubatud keset platsi palli tulles öelda "Mina!" ? :O + veel kohtunik andis kaardi peale seda kui ta Abja mehelt küsis et kes tegi ja mida ta üldse tegi :P Üldiselt nuriseda ei saa, vedas et 3 punktiga pääsesime.. Teisel poolajal ei näinud väravat küll kuskilt tulemas aga suutsime hakkama saada seekord. Edu edaspidiseks ja loodame et saame ikka sügisringis ka madistada
    FC Otepää II

    Kommentaar


      Algselt postitas Martinho Vaata postitust
      Vigaderohke jah, a ega enamus vigasid olid ikka suhteliselt kergelt vilistatud ka. Arusaamatuks jäi meie mehe kollane kaart lõpus, mille tõttu ta peab Tõrvaga mängu vahele jätma... Kas jalgpallis pole siis lubatud keset platsi palli tulles öelda "Mina!" ? :O + veel kohtunik andis kaardi peale seda kui ta Abja mehelt küsis et kes tegi ja mida ta üldse tegi :P Üldiselt nuriseda ei saa, vedas et 3 punktiga pääsesime.. Teisel poolajal ei näinud väravat küll kuskilt tulemas aga suutsime hakkama saada seekord. Edu edaspidiseks ja loodame et saame ikka sügisringis ka madistada
      imo väga sportlik see pole, kui meie mees hakkab peaga palli võtma ja vastane karjub seljatagant "mina" ja meie mees t6mbas pea eest...ja kohtunik lasi olukorra lõpuni m2ngida ja kui tuli seisak andis kaarti!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas K2sn Vaata postitust
        imo väga sportlik see pole, kui meie mees hakkab peaga palli võtma ja vastane karjub seljatagant "mina" ja meie mees t6mbas pea eest...ja kohtunik lasi olukorra lõpuni m2ngida ja kui tuli seisak andis kaarti!!!
        Ma natukene parandaks keegi ei keela üelda"MINA" aga kui sa pärast näkku irvitad vot see on juba ebasportlik käitumine ja kaart tuli just selle eest,nuu loodame,et saate Mihklile asendaja vääriliselt.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Algselt postitas K2sn Vaata postitust
          imo väga sportlik see pole, kui meie mees hakkab peaga palli võtma ja vastane karjub seljatagant "mina" ja meie mees t6mbas pea eest...ja kohtunik lasi olukorra lõpuni m2ngida ja kui tuli seisak andis kaarti!!!
          "Mina" hüüdmise eest kollane....kohtuniku esmane kokkupuude jalgpallimänguga?

          Kommentaar


            Algselt postitas K2sn Vaata postitust
            imo väga sportlik see pole, kui meie mees hakkab peaga palli võtma ja vastane karjub seljatagant "mina" ja meie mees t6mbas pea eest...ja kohtunik lasi olukorra lõpuni m2ngida ja kui tuli seisak andis kaarti!!!
            Nii, võta nüüd kätte viimane JALKA ja loe sealt lk 41 austatud kohtuniku, härra Uno Tutki kommentaari sarnasele juhtumile. Oleks meie mängija veel kõvasti karjunud ja ehmatanud vastast, aga asi oli pigem selles, et teie tüüp ei tunne järelikult meeskonnakaaslaste hääli piisavalt hästi.
            FC Otepää II

            Kommentaar


              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              Ma natukene parandaks keegi ei keela üelda"MINA" aga kui sa pärast näkku irvitad vot see on juba ebasportlik käitumine ja kaart tuli just selle eest,nuu loodame,et saate Mihklile asendaja vääriliselt.
              Irvitasid kõik teised peale tema, ka Abja enda mängijad muideks Kohtunikult aru pärides väljendas tema just kollast kaarti sellega, et meie mees olevat seganud vastast.
              FC Otepää II

              Kommentaar


                Algselt postitas Martinho Vaata postitust
                Nii, võta nüüd kätte viimane JALKA ja loe sealt lk 41 austatud kohtuniku, härra Uno Tutki kommentaari sarnasele juhtumile. Oleks meie mängija veel kõvasti karjunud ja ehmatanud vastast, aga asi oli pigem selles, et teie tüüp ei tunne järelikult meeskonnakaaslaste hääli piisavalt hästi.
                ei vici vaielda, aga vaevalt ta seda sosistas ja pmts see ongi ehmatamine, kui meie nö "tüüp" pea järsku eest tõmbab!!!

                Kommentaar


                  Tõrva Warrior 1:0 (0:0) Quattromed

                  Mängisime terve mängu kümnekesi, kusjuures pidi mängjate nappuse tõttu vormi selga ajama ka meie 52-aastanepea treener. Sellest hoolimata leian, et me mängisime üpris hästi ning suutsime päris ilusti palli vallata ning mitmeid ohtlikke olukordi lüüa. Värav tuli teise poolaja alguses nurgalöögile järgnenud pealöögist. Seejärel surusid quattromedlased meid üha enam ja enam oma kasti ning lõpu poole läks mäng üha närvilisemaks, kuid õnneks jõudis ka lõpuvile piisavalt kiiresti kõlada. Kaarte selles mängus minuteada ei jagatud, vigastada keegi ei saanud ning 3 punkti tuli ka ilusti koju, mida veel tahta. QMedile edu edaspidiseks.

                  PS. Mainiks ära, et ei ole väga ilus QMedi poolt palli mitte auti lüüa olukorras, kus meie mees lebas meie kastis ning vaevles krampide käes. Selle asemel on muidugi tore hõigata, et ta väljakult ära kaoks, omavahel söötu lükata ja siis pikemat palli meie kasti lennutada. Fair playst justkui ei oleks nagu miskit kuuldud..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                    Tõrva Warrior 1:0 (0:0) Quattromed

                    PS. Mainiks ära, et ei ole väga ilus QMedi poolt palli mitte auti lüüa olukorras, kus meie mees lebas meie kastis ning vaevles krampide käes. Selle asemel on muidugi tore hõigata, et ta väljakult ära kaoks, omavahel söötu lükata ja siis pikemat palli meie kasti lennutada. Fair playst justkui ei oleks nagu miskit kuuldud..

                    No ütleme nii, et arvestades mida see 52-aastane treener (slaavi temperament on muidugi vabandus, a vahepeal tundus nagu oleks hommikul paar tabletti ka võtmata jäetud) ja paar kaheldava reaalsustajuga kaitsjat alates mängu algusest teinud olid, siis fair play teemal on teist natuke kohatu rääkima hakata. Arvestades ka krambistunu paari situatsiooni tagust ebasportlikku taklamist, polnud tal kaastunnet eriti mõtet oodata. Pealegi - seda, et meie keskkaitsja pool situatsiooni palliga keskjoonel seisis ja kohtunikult mängu peatamist ootas, ma eriliseks söödulükkamiseks ei nimetaks.

                    Tegelikult oli see krambikaasus pigem järjekordne stiilinäide mängu suurimalt kangelaselt - kohtunikult. Täiesti seosetu vile ja suutmatus mängu ohjes hoida. Korduvad "viimased" hoiatused kohtades, kus kaarti oleks pidanud juba ammu näitama. Mõlemale poole fantoomsuluseisude leiutamine (meilt võeti vähemalt 2 rünnakut ära ja Warriorilt vähemalt 1). Jnejnejne. Huumor.

                    Warriorilt üldjoontes hea mäng ja kuigi kohtunik oli rämps, siis ega meil kedagi tegelt süüdistada pole - natuke jäi õnnest puudu ja natuke muust. Pealegi... 10 mehe vastu on countereid märksa raskem teha kui 11 mehe vastu Edu Tõrvale ülejäänud voorudes (va 05.09 )

                    PS! Ühe kaardi vist lõpu eel ikka saite. Pärast seda, kui 10 meetri jooksul neljas mees Piirojale kossi virutas

                    Kommentaar


                      Navi Vutiselts 2-3 (1-1) JK Welco Elekter
                      I poolaeg:
                      juba 3 min. lööb Valtna 1:0.Navi ei lase sellest pead norgu ja 45 min. nurgalöögist tekkinud olukorrast lööb 1:1
                      II poolaeg:
                      51 min. samamoodi kohe alguses lööb Valtna 2:1. 71 min. teeb Valtna tsenderduse nurgast värava alla ja Welco lööb 3:1 kuid Navi ei anna alla. 80 min. lööb Navi tagasi 2:3 ja viimasel min. lööb karistuslöögi kuskilt 20 m. otse väravavahi alt 3:3 aga ühel Navi mängijal oli puusa pael lahti ja mingi mõtetu "KOHTUNIK" ei loe väravat.Mäng oli võrdsete võimalustega ka "kohtunik" vilistas peaaegu lõpuni normaalselt siis aga sai päikesepiste või lõi põis pähe.Mäng oli viiki väärt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mikenike Vaata postitust
                        väga hea jah..kuna poolaeg oli 1-1 ja sis läksime 2-1 juhrtima,kohe tuli 2-2 ja sis oli juba raskem,ma ei tea,mis me motlemisime,aga õnneks viimase 10 mintaga lõime 2 kolli ära ja jäi 4-2 lööki le.kuigi ei tea,kuidas RD nii taga on,,poisid ikka mängivad väga hästi ja liigutavad palli.et ikka koigile teadmiseks,et väga hea sats on RD,see ei ole et nad nii taga tabelis on,,kerge nende vastu ei saa olema.
                        õnne edaspidiseks rollingutele.
                        tahaksin ka kiita RD kaitset, kes ikka pidas väga hästi vastu, sest kolm meie põhikaitset, kellel veidi rohkem pikkust kui pühapäeval platsil olnutel, on vigastuste või kaartidega väljas !
                        ja katsetasime ka uut taktikat, mis toimis üllatavalt hästi.
                        Võiks öelda et mäng oli väga võrdne ja Löök peab oma kolme punkti üle väga õnnelik olema, väga vähe jäi puudu, et oleks mäng viiki jäänud.
                        krt see Löögi kapten oli ikka väga terav ja rikkuski meie rõõmu ära oma 3:2 väravaga

                        Loodame jah et õnn ka meie õuele paistma hakkab

                        EDU ka Löögile edasiseks !
                        sigpicSuure-Jaani United

                        Kommentaar


                          Welco-Navi 3:2 (1:1)
                          Eks ta oli üks võitluslik ja üsna võrdne mäng jah. Welcol oli probleeme ka murul mängimisega harjuda, kuna see hooaeg esimest korda sellel + eks vist varasematest hooaegadest mäletavad ka liigakaaslased, et oleme kunstmurul natuke paremad kui naturaalsel murul.
                          Welcol vajusid poolaja lõpud selgelt ära ning pea-aegu oleks see ka kurvalt lõppenud. Meie õnneks nägi kohtunik kas suluseisu või mingit segamist (ei olnud ise situatsiooni lähedal), aga igatahes mängust sain aru, miks on Navi 3. kohal. Kas jalgpalliversioon stiilsest viisikust on teinud totaalse muutumise või uute meeste lisandumine, igatahes ei meenutanud Navi kuidagi seda eelmise aasta võistkonda. Igatahes võitluslik ja suht võrdsete mäng.
                          Welco väravad:
                          1. M.Valtna
                          2. M.Valtna
                          3. M.Kikkamägi,Valtna tsenderdusest.

                          Koosseis:
                          L.Särak (vv)
                          P.Raamat;T.Kuus;M.Ulp;J.Luik
                          A.Reiljan(A.Lunge);M.Valtna;R.Majas;L.Nurme
                          S.Ottšik(M.Kikkamägi;K.Must)
                          S.Jahimees(E.Rassulov)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas heinz7 Vaata postitust
                            tahaksin ka kiita RD kaitset, kes ikka pidas väga hästi vastu, sest kolm meie põhikaitset, kellel veidi rohkem pikkust kui pühapäeval platsil olnutel, on vigastuste või kaartidega väljas !
                            ja katsetasime ka uut taktikat, mis toimis üllatavalt hästi.
                            Võiks öelda et mäng oli väga võrdne ja Löök peab oma kolme punkti üle väga õnnelik olema, väga vähe jäi puudu, et oleks mäng viiki jäänud.
                            krt see Löögi kapten oli ikka väga terav ja rikkuski meie rõõmu ära oma 3:2 väravaga

                            Loodame jah et õnn ka meie õuele paistma hakkab

                            EDU ka Löögile edasiseks !
                            Ma ütleks ikka ,et 2 põhikaitset on puudu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas wiinuks Vaata postitust
                              Ma ütleks ikka ,et 2 põhikaitset on puudu.
                              või tahtsid öelda et 2 põhikaitset oli kohal
                              kui sa mõtlesid et Aule on siiani passiivne olnud ja ainult ühe mängu mänginud, siis ütleme ausalt, tegelikult on ta ikka põhimees, kahju ainult jah et vigastus teda eemal siiani on hoidnud ! ja Sven ka ikka kohal olles põhimees, loodame et nad paranevad ruttu !

                              Aga sina väärid ikkagi kiitust, ilma sinuta poleks me nii hästi vastu pidanud
                              Kas jalg korras ? said päris kõva löögi jalga mängu lõpus.
                              sigpicSuure-Jaani United

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                                FC Aspen - JK Liverpool Pub 0:1
                                tahaks kommentaare kuulda, kas Livekas ei saanudki võistkonda kokku ?
                                sigpicSuure-Jaani United

                                Kommentaar

                                Working...
                                X