320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
    Lahkujad:

    Mauno Tammsalu 87
    Henari Reinbach 87
    Rando Laisaar 91
    Rauno Lukka 91
    Sarv Enn 59
    Heiko Suviste 93
    Leo Leiten 79
    Aimar Peterson 87
    Igor Kaluzin 86
    ------------------
    Neli esimest lahkujat olid mu mäletamist mööda algkoosseisu mehed ju?! Kuidas nii siis, lahkusid parematele jahimaadele?
    FC Otepää II

    Kommentaar


      Algselt postitas cosmix100 Vaata postitust
      Neli esimest lahkujat olid mu mäletamist mööda algkoosseisu mehed ju?! Kuidas nii siis, lahkusid parematele jahimaadele?
      Nujh 1. Siirdus mängima III liigasse Vilj Kotkad 2.Lõpetas jalgpalli mängimise.3 ja4 Lõpetavad Gümnaasiumi ja jätkavad Tallinnas loodetavasti mõnes klubis.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Welco vs Tammeka II
        Lisatud failid

        Kommentaar


          kunstmuruväljakul on welcole see aasta ikka väga väga väga raske vastu saada.
          aga nagu kogetud siis tavamurul, et ole neil see mäng nii hästi läinud.

          Kommentaar


            Peab päris hästi paika jah. Kodumängud ja treeningud meil kunstil, kuigi see hooaeg ootame läbimurret ka muruväljakul- paneme rõhku treeningutele ka tavamurul, aga seda alles siis kui miskit muru sarnast kuskile ka tekib.

            Kommentaar


              Kuna meil Tõrva meeskonnaga on plaanis uued vormid soetada, oleks tore teada, mis värvides konkurendid ringi hakkavad sibama. Ehk oleksite nii toredad & annaksite siin teada oma klubi vormide värvilahendustest.

              Kommentaar


                SK Tääksi .... VALGE -MUSTA triibuline
                http://www.skimavere.com

                Kommentaar


                  sinine.-must ikka veel
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    welco! kui te EJL'i võistluste osakonda satute mängijaid regama, siis võtke sealt 2009 a IV S parima väravaküti tiitli auhind ka kaasa, muidu antakse see meile
                    //

                    Kommentaar


                      Rollingul põhivärv sinine aga kui keegi tuleb koju meiega mängima ja tal ka sinine , siis kanname valget.

                      Kommentaar


                        JK Liverpool Pub mängib see aasta uue punane-must-punane vormiga. Ja põhimõtteliselt on ka olemas vana valge-punane vorm.
                        Viljandi JK Tulevik

                        Kommentaar


                          FC Otepää II mängib nagu esindusvõistkondki, must kollasega, seda musta on siis seal rohkem, püksid mustad, kedrad mustad

                          Kommentaar


                            Tõrva sats tegi ka täna esimesed tutvuse õues mängimisega uuel hooajal, kui osaleti Warriori korraldatud turniiril Valgas. Lisaks Tõrvale osales veel Warrior I ja Warrior II meeskonnad, Tartu Kutsehariduskeskuse meeskond, Otepää II ja lätlaste Smiltene. Pärast konarlikku algust, suutis Tõrva poolfinaalis alistada Warrior I, 1:0 ( Alagrupis kaotati 1:2 neile ) ning finaalis alistati kuuevarbalised 2:0 ( Alagrupis mängiti 1:1 ).

                            Kommentaar


                              FC Abja osales täna Pärnu-Jaagupis tihenda konkurentsiga turniiril Valice Car Cup,kus saavutati õnnetu 4.koht.Kindlasti olime turniiril noorim võistkond
                              Võttis päris tykk aega enne kui harjusime futsali palli ja reeglitega

                              FC Abja mängud turniiril:

                              Lival Sport 2:2 Reio,Kaspar.

                              PSK Alexela 1:0 Helari

                              FC Strommi 1:1 Tanel.

                              Veerandfinaal: Pärnu-Jaagupi 0:0 pen 1:0 Rait.

                              Poolfunaal: TSA Team 0:1(minuarvates puhtalt futsali sats Ararati Ajax segu)

                              3-4 koht: Lival Sport 0:4 Lihtsalt kustusime lõpuks.

                              Väga hea korraldus ja head satsid,kohtunikud olid ka suht ok.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                                Tõrva sats tegi ka täna esimesed tutvuse õues mängimisega uuel hooajal, kui osaleti Warriori korraldatud turniiril Valgas. Lisaks Tõrvale osales veel Warrior I ja Warrior II meeskonnad, Tartu Kutsehariduskeskuse meeskond, Otepää II ja lätlaste Smiltene. Pärast konarlikku algust, suutis Tõrva poolfinaalis alistada Warrior I, 1:0 ( Alagrupis kaotati 1:2 neile ) ning finaalis alistati kuuevarbalised 2:0 ( Alagrupis mängiti 1:1 ).
                                Sinu motivatsioonikõne enne pingelist poolfinaali aitas ma usun
                                FC Otepää II

                                Kommentaar

                                Working...
                                X