320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tartu SK 10 Premium II - FC Otepää II 3-1
    SK Tääksi - JK Liverpool Pub 0-4
    Tõrva FC Warrior - FC Aspen 3-1
    JK Welco Elekter - Rolling Doors 5-0
    Navi Vutiselts - Tartu Quattromed 3-1

    Kommentaar


      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
      Welco mängijatest meeldis kõige rohkem vanameister Otsik,kes tõesti oli hea ja oma suurte kogemuste pealt tegi mis suutis,Russakovi esitus polnud see,mis tema tasemele oodanud oleks.
      Rassulov siiski.
      JK Welco Elekter

      Kommentaar


        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
        Mina viitsisin ja ütleks hea kokkuvõte,aga omaltpoolt võin käesüdamele panna ja üelda see Valtna palliga "väravajooksmine" mängu 2min kui mälu ei peta ei ületanud väravajoont täielikult,kuna juhtusin olema täpselt seal vahetusmängijate pingipoolses küljes ja just nurgalipu juures.
        ... emal sul juhtus...

        Kommentaar


          Algselt postitas Tim6 Vaata postitust
          Rassulov siiski.
          Jap vabandust minu viga.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            Mina viitsisin ja ütleks hea kokkuvõte,aga omaltpoolt võin käesüdamele panna ja üelda see Valtna palliga "väravajooksmine" mängu 2min kui mälu ei peta ei ületanud väravajoont täielikult,kuna juhtusin olema täpselt seal vahetusmängijate pingipoolses küljes ja just nurgalipu juures.
            Kas sa paned käe südamele ja väidad,et pall ei ületanud väravajoont või sa paned käe südamele ja väidad,et KUI SU MÄLU SIND EI PETA,ei ületanud pall väravajoont?
            Ma ise ei hakka oma käsi kuhugi panema,sest tõesti ei näind olukorda täpselt ja lihtsalt mõtlesin,et mainin asja ära selle info põhjal,mis mul on. Aga nagu ütlesin, ei ole ma kuidagi kibestunud ja ei taha mingeid vanu asju üles kiskuma hakata.Lihtsalt tuli keset ööd väike grafomaaniahoog peale ja kus mujal seda ikka välja elada kui vanas heas soccerneti 4. liiga foorumis.

            Kommentaar


              Kahjuks ma arvatavasti ise Welco mängule ei jõua, kuigi tahaks nendega jõudu katsuda

              Kommentaar


                SK 10 -Otepää 5-0

                Peale esimest viite minutit, kui otepää näitas ka paiguti ilusat mängu, nad kustusid ning nii ka siis selline tulemus.

                Kommentaar


                  see 220 tundub ka minu jaoks veidi ulme olevat, aga mine tea.. ma igatahes nägin, et nii mõnedki inimesed (eakamad just) vaatasid mängu autodest, mis stata taga oli. Päris pull!:P

                  wiinuks, lenda kohale ikka. Kuidas ilma sinuta RD hakkama saab:P?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas r_t Vaata postitust
                    SK 10 -Otepää 5-0

                    Peale esimest viite minutit, kui otepää näitas ka paiguti ilusat mängu, nad kustusid ning nii ka siis selline tulemus.
                    Nojah, kui ainult 1 mees oli parimast koosseisust puudu sis ei saa selle süüks ka ajada, et polnud põhikoosseis kohal vms, aga maitea millest puudu jäi, üks halvemaid mänge sel hooajal kindlasti meie poolt. Mängu jooksul tekkis ehk 4-5 võimalust, mille oleks võinud ära lüüa.. SK10'l oli neid võimalusi tunduvalt rohkem ja 5 suutsid ära lüüa. Oma osa mängis kindlasti teie võidus ka meie suhteliselt hõre kaitsetegevus, muidu pole nii suuri probleeme olnud pallide puhastamise ja äravõtmisega kui täna vist. Aganoh, SK10 pole väärt viimast kohta ja kindlasti olite te täna väärt võitu. Edu!
                    FC Otepää II

                    Kommentaar


                      SK Tääksi - Liverpool Pub 2:4 (2:2)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas giant16 Vaata postitust
                        SK Tääksi - Liverpool Pub 2:4 (2:2)
                        Vaatamata kaotusele tegi Tääksi vist oma parima mängu
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                          Vaatamata kaotusele tegi Tääksi vist oma parima mängu
                          Jep, selgelt parim mäng meie poolt. Ainuke asi, mis kripeldama jäi, oli 2-2 seisult meie lattilöök, aga ülejäänus oleme väga rahul.

                          Üks fänn oli mängu juures nii isuga, et jooksis mitu korda platsilegi

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Reaal Madriid Vaata postitust
                            Jep, selgelt parim mäng meie poolt. Ainuke asi, mis kripeldama jäi, oli 2-2 seisult meie lattilöök, aga ülejäänus oleme väga rahul.

                            Üks fänn oli mängu juures nii isuga, et jooksis mitu korda platsilegi
                            Komisaar REX isiklikult
                            http://www.skimavere.com

                            Kommentaar


                              Tõrva FC Warrior - FC Aspen 2-1
                              JK Welco Elekter - Rolling Doors x-x
                              Navi Vutiselts - Tartu Quattromed 3-0

                              Kommentaar


                                ma loodan et suutsime Liverpoolile lahingu anda...väga võitluslik mäng oli edu liverpoolile(Y)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X