320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tervist Sk10 mängijad.
    Meil jäid mängijakaardid teie juurde maha ehk kohtuniku kätte aga usun ,et te teate kohtuniku. Äkki oleks võimalus tema numbrit saada või midagi sellist.
    Tänud.

    Kommentaar


      kui ei saa ühtemoodi siis teistmoodi ja rõvedamalt saab ometi. Liverpool oli mõtestatud mängu ja heade rünnakutega mängu üles ehitanud. kuid meie taktika pidas samuti seekord. Võib ju öelda et peksime pikka kuid polnud see nii pika peale panek ka alati. Lihtsalt kui mängida heale meeskonnale vastu võimalikult kehva jalgpalli siis hakkab ka hea meeskond eksima.

      Edu liverpool ja ehk järgmine aasta juba kohtume taas!

      Kommentaar


        Uurib seda asja, aga üldiselt nägin mina seda jorssi esimest korda ning vile järgi võis ka oletada, et ta esimest korda liigamängu vilistas Seega eeldan, et Sul on suurem tõenäosus ta number jalkaliidust saada.

        Algselt postitas wiinuks Vaata postitust
        Tervist Sk10 mängijad.
        Meil jäid mängijakaardid teie juurde maha ehk kohtuniku kätte aga usun ,et te teate kohtuniku. Äkki oleks võimalus tema numbrit saada või midagi sellist.
        Tänud.

        Kommentaar


          Algselt postitas r_t Vaata postitust
          Uurib seda asja, aga üldiselt nägin mina seda jorssi esimest korda ning vile järgi võis ka oletada, et ta esimest korda liigamängu vilistas Seega eeldan, et Sul on suurem tõenäosus ta number jalkaliidust saada.
          Sain numbri ja ta oli kaardid spordihoonese jätnud aga keegi ei võta toru vastu sealt. Muidu lepiks aja kokku ja saadaks kellegi järgi.

          Kommentaar


            Et siis meil on täna noortel Kambjas mäng, lasen siis kellelgi kaardid sealt ära võtta, kui need leitakse. Orgunnin sel juhul need Sulle ka homseks Viljandisse... saada mulle siis privaadis oma number, et saame kokku leppida, kuidas need ka turvaliselt kätte saad.

            Algselt postitas wiinuks Vaata postitust
            Sain numbri ja ta oli kaardid spordihoonese jätnud aga keegi ei võta toru vastu sealt. Muidu lepiks aja kokku ja saadaks kellegi järgi.

            Kommentaar


              Algselt postitas r_t Vaata postitust
              Et siis meil on täna noortel Kambjas mäng, lasen siis kellelgi kaardid sealt ära võtta, kui need leitakse. Orgunnin sel juhul need Sulle ka homseks Viljandisse... saada mulle siis privaadis oma number, et saame kokku leppida, kuidas need ka turvaliselt kätte saad.
              Hetkel sain spordihoone juhataja räägitud ,et ta pidi need ära tooma Tartu ja sealt annab mu tuttava kätte, et hetkel pole vaja aga suured tänud.

              Kommentaar


                Uskumatu Tääksi sai jagu Suures Karikas II liiga klubi KaitseLiit Kalevi võistkonnast 4-3,tundub,et Tääksi snaiperid on hoos.
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                  Uskumatu Tääksi sai jagu Suures Karikas II liiga klubi KaitseLiit Kalevi võistkonnast 4-3,tundub,et Tääksi snaiperid on hoos.
                  tääksi oli tomineerivam isegi natukene ... kaitseliit ei saanud enda mängu käima vb natukene pika muru tõttu ... aga mäng oli rahulik ja Tutk ise vilistas... Oli võitluslik mäng ja tääksi tahtis rohkem võita ... kusjuures tääksi ei jäänud kordagi kaotusseisu ... ja tääksi kolmas värav oli mingi 40 meetrilt .... hea löök ..
                  http://www.skimavere.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas enzzo Vaata postitust
                    tääksi oli domineerivam isegi natukene ... kaitseliit ei saanud enda mängu käima vb natukene pika muru tõttu ... aga mäng oli rahulik ja Tutk ise vilistas... Oli võitluslik mäng ja tääksi tahtis rohkem võita ... kusjuures tääksi ei jäänud kordagi kaotusseisu ... ja tääksi kolmas värav oli mingi 40 meetrilt .... hea löök ..
                    Raske arvata, kes see 40 meetrilt kõmmutas jälle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas S.Ramos Vaata postitust
                      Raske arvata, kes see 40 meetrilt kõmmutas jälle
                      Tääksi oli Kaitseliiduset üle jah. Kaitseliit eriti kaugemale ei saanud kui kastini ja kuna kaitseliit ründas pmst kogu meeskonnaga, siis tääksi kasutas ilusti ära seda võimalust.
                      Tääksi väravavaht tegi ka väga head tööd.
                      Edu teile karikas.

                      Kommentaar


                        Kuule devilboy püüa olla nüüd olla nüüd eks keegi ole hakkan mölisema vaid lihtsalt avaldasin oma arvamust nii, et ei maksa kohe roheliseks minna!!!
                        bensiin ja tikud on minu poolt kui tahad ennnast põlema panna

                        Kommentaar


                          Tead poja,ma ei viitsi siin foorumis möliseda,aga kui tahad mulle midagi öelda,siis võin sulle privas oma numbri jätta,eks:-)

                          Kommentaar


                            Aga kuule okei jäta oma nr mulle!

                            Kommentaar


                              Ärge nüüd intriige väga tuliseks ajage, juba pühapäeval on mäng ja siis saame kõik näidata kui kõvad mehed me oleme, palliplatsil muidugi
                              FC Otepää II

                              Kommentaar


                                Pole pikajutumees ja arvan, et otepää tõmbab löökile kotti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X