320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    otepää ja liv seisu keegi oskab täristada?

    Kommentaar


      Algselt postitas veiku Vaata postitust
      otepää ja liv seisu keegi oskab täristada?
      2-5

      101010

      Kommentaar


        Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
        2-5

        101010
        Jama jah, võimalusi iseenesest oli, aga ei suutnud kasutada neid... Oma 3 korda lõime 1vs1 mööda ja mõned poolikud võimalused veel. Mölisemist oli palju ja kohati läks päris närviliseks mäng mõlemalt poolt. Kohtunikul oli esimene mäng vilistada üksi ja noh, ise ütleksin, et olen ka kõvasti hullemaid vilesid näinud IV liigas, niiet pole häda midagi, jätkaku samamoodi julgelt edasi... Tavaliselt noored kohtunikud lasevad mölisejatel rohkem ennast mõjutada, seekord seda ei täheldanud. Liverpooli kapten arvab vbla teistmoodi, a see minu nägemus kohtunikutööst. Kokkuvõtteks võib öelda et tugevam meeskond võttis ikka oma sellest mängust.
        FC Otepää II

        Kommentaar


          Algselt postitas Martinho Vaata postitust
          Jama jah, võimalusi iseenesest oli, aga ei suutnud kasutada neid... Oma 3 korda lõime 1vs1 mööda ja mõned poolikud võimalused veel. Mölisemist oli palju ja kohati läks päris närviliseks mäng mõlemalt poolt. Kohtunikul oli esimene mäng vilistada üksi ja noh, ise ütleksin, et olen ka kõvasti hullemaid vilesid näinud IV liigas, niiet pole häda midagi, jätkaku samamoodi julgelt edasi... Tavaliselt noored kohtunikud lasevad mölisejatel rohkem ennast mõjutada, seekord seda ei täheldanud. Liverpooli kapten arvab vbla teistmoodi, a see minu nägemus kohtunikutööst. Kokkuvõtteks võib öelda et tugevam meeskond võttis ikka oma sellest mängust.
          oli jah es´imene mäng yxi!aga ma usun et polnud niihull midagi!järgmine kord läheb paremini ausalt!paar olukorda oli sihukesed kus oleks pidanud vilistama ja kaarti andma, agaa läks kuidas läks!
          edu otepääle ja liverpoolile!

          Kommentaar


            Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
            oli jah es´imene mäng yxi!aga ma usun et polnud niihull midagi!järgmine kord läheb paremini ausalt!paar olukorda oli sihukesed kus oleks pidanud vilistama ja kaarti andma, agaa läks kuidas läks!
            edu otepääle ja liverpoolile!
            Iga algus on raske ja sina pole ernandiks,aga edu selleks tänamatuses töös,kus saad nagunii igalt poolt treeneri,mängijate jne.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              FC Aspen - Navi Vutiselts 1:3
              Tõrva FC Warrior - SK Tääksi 1:2
              Rolling Doors - Tartu Quattromed 2:3
              JK Welco Elekter - JK Tartu Löök 3:1

              Kommentaar


                FC Aspen - Navi Vutiselts 1:3
                Tõrva FC Warrior - SK Tääksi 1:2
                Rolling Doors - Tartu Quattromed 2:3
                JK Welco Elekter - JK Tartu Löök 3:1

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                  Iga algus on raske ja sina pole ernandiks,aga edu selleks tänamatuses töös,kus saad nagunii igalt poolt treeneri,mängijate jne.
                  Sellesmõttes, et sa just õpetasid kedagi editi nuppu kasutama, a loe enda postitused ise ka üle ja proovi arusaadavas kirjas edit'ida
                  FC Otepää II

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martinho Vaata postitust
                    Jama jah, võimalusi iseenesest oli, aga ei suutnud kasutada neid... Oma 3 korda lõime 1vs1 mööda ja mõned poolikud võimalused veel. Mölisemist oli palju ja kohati läks päris närviliseks mäng mõlemalt poolt. Kohtunikul oli esimene mäng vilistada üksi ja noh, ise ütleksin, et olen ka kõvasti hullemaid vilesid näinud IV liigas, niiet pole häda midagi, jätkaku samamoodi julgelt edasi... Tavaliselt noored kohtunikud lasevad mölisejatel rohkem ennast mõjutada, seekord seda ei täheldanud. Liverpooli kapten arvab vbla teistmoodi, a see minu nägemus kohtunikutööst. Kokkuvõtteks võib öelda et tugevam meeskond võttis ikka oma sellest mängust.
                    Selle mängu kõige õigem otsus oli see kui noor kukeke arvas, et nüüd on õige aeg platsilt lahkuda!!! Austus ülejäänud Otepää meestele võitluslikuse ja visaduse eest!
                    http://www.jktulevik.ee/

                    Kommentaar


                      kõik ütlevad, et noored jne küll kuked ja tatikad, aga kas siis mingi vanapäss on parem olla kui noor?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas veiku Vaata postitust
                        kõik ütlevad, et noored jne küll kuked ja tatikad, aga kas siis mingi vanapäss on parem olla kui noor?
                        Kui ausalt ütelda,siis ega ei ole küll.Ka mina tahaksin veel kahekümnene olla,kuid kahjuks pole see võimalik.Ja teinekord on just noor see,kes võtab vastu mingi otsuse ning viib selle ka täide,kuna vanadel lihtsalt ei jätku selleks enam jaksu!Edu igatahes Otepääle!

                        Kommentaar


                          Keegi navi vs aspeni ja tõrva vs tääksi kohta oskab midagi mullitada

                          Kommentaar


                            Navi Vutiselts 12 :FC Aspen 0. Seis räägib enda eest, Aspenil 8 meest platsil, Navi lõpetas 10 kesi, kuna tipuründaja sai vigastada.

                            Kommentaar


                              ULME MÄNG IKKA VÄRAVAID ROHKEM KUI VIHMA :d

                              Keegi tääksi ja tõrva kohta midagi

                              Kommentaar


                                Ma arvan, et jalgpall.ee'st saad oma küsimustele päris head vastused.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X