320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Bailaa Vaata postitust
    "...Navi Vutiselts, kus viimast liigakohtumist käis vaatamas pea 500 inimest."
    Sügisringi ühelgi Navi mängul jalgpall.ee andmetel pole olnud nii palju pealtvaatajaid.
    ???


    Viimast kohtumist, mitte liigakohtumist, Võrumaa meistrivõistluste poolfinaali.

    Kommentaar


      Üks ennustus selle nädala mängudele.
      FC Aspen 1-0 FC Otepää II
      SK Tääksi 2-2 JK Tartu Löök
      Tõrva FC Warrior 0-1 Navi Vutiselts
      JK Welco Elekter 2-2 Tartu SK10 Premium II
      Rolling Doors 0-3 Liverpool Pub

      Kommentaar


        FC Aspen 2-3 FC Otepää II
        SK Tääksi 3-1 JK Tartu Löök
        Tõrva FC Warrior 1-5 Navi Vutiselts
        JK Welco Elekter 4-1 Tartu SK10 Premium II
        Rolling Doors 0-8 Liverpool Pub

        Kommentaar


          Tääksi-Löök 1-1 (1-0)

          Kommentaar


            FC Otepää II 3 - 0 FC Aspen (1:0)

            Mäng toimus paduvihmas ja Aspen oli kümnekesi, esimene poolaeg täitsa võrdne, teine poolaeg kaldus mäng Aspeni väljakupoolele üle, aga eks asjaosalised räägivad lähemalt.

            Kommentaar


              Algselt postitas SkTääksi Vaata postitust
              Tääksi-Löök 1-1 (1-0)
              no niii Löök oli meeskonnaga kohal kuid venepoisse ma ei näinud ...Tääksi läks juhtima mingi teisel v kolmandal minutil kui Löögi kaitsajd ei saanud ise ka aru kes mis kus teevad ja 1:0 oli tõsiasi ... Löök oli närviline kuna kevadringis ju võideti meid 4:1 ja nyyd olid nad pysti hädas meiega ...teise poolaja keskel joosti tääksi väravavahist kui teerulliga yle kes vigastusega platsilt pidi lahkuma .... Juudokate värk vms 10 minutit ennem lõppu siis Löök ka viigistas seisu ... ja usun et nad jäid oma teenitud viigipunktiga rahule ... kuna enamus ajast oli domineerivam ja ryndavam just tääksi aga kui ikka palli väravasse ei saa siis ei ole ilusast mängust paljalt abiii .....Tääksi kaotas täna 2 p ja Löök võitis yhe .... Täname kena mängu eest ja Edu edaspidiseks :...
              http://www.skimavere.com

              Kommentaar


                Algselt postitas enzzo Vaata postitust
                no niii Löök oli meeskonnaga kohal kuid venepoisse ma ei näinud ...Tääksi läks juhtima mingi teisel v kolmandal minutil kui Löögi kaitsajd ei saanud ise ka aru kes mis kus teevad ja 1:0 oli tõsiasi ... Löök oli närviline kuna kevadringis ju võideti meid 4:1 ja nyyd olid nad pysti hädas meiega ...teise poolaja keskel joosti tääksi väravavahist kui teerulliga yle kes vigastusega platsilt pidi lahkuma .... Juudokate värk vms 10 minutit ennem lõppu siis Löök ka viigistas seisu ... ja usun et nad jäid oma teenitud viigipunktiga rahule ... kuna enamus ajast oli domineerivam ja ryndavam just tääksi aga kui ikka palli väravasse ei saa siis ei ole ilusast mängust paljalt abiii .....Tääksi kaotas täna 2 p ja Löök võitis yhe .... Täname kena mängu eest ja Edu edaspidiseks :...
                poiss sa oled vigastusest ikka rämeda paugu all vms.. lasime kohe sisse endal jah, et kaitsja ei jagand veel matsu välja ja väljakul oli pmst 5 põhikoondise mängjat ka, aga, et teie palli valdasite ? lööte mingi 30-40 m pealt peale ja kõik kuskil kirved jne ? domineerisite huiabella poiss sa ei tea mis asi on domineerimine siis vms. teinepoolaeg lendas sinu mees sulle peale mitte löögi oma, et sa vigastada said ja pmst teinepoolaeg oli puhtalt meie oma teie tagusite oma pikka ja korras..

                Kommentaar


                  Algselt postitas indahell Vaata postitust
                  poiss sa oled vigastusest ikka rämeda paugu all vms.. lasime kohe sisse endal jah, et kaitsja ei jagand veel matsu välja ja väljakul oli pmst 5 põhikoondise mängjat ka, aga, et teie palli valdasite ? lööte mingi 30-40 m pealt peale ja kõik kuskil kirved jne ? domineerisite huiabella poiss sa ei tea mis asi on domineerimine siis vms. teinepoolaeg lendas sinu mees sulle peale mitte löögi oma, et sa vigastada said ja pmst teinepoolaeg oli puhtalt meie oma teie tagusite oma pikka ja korras..
                  Inimene lihtsalt pani oma nägemuse mängust ja sina pead kohe ikka mölisema hakkama? Mine tagasi oma ema juurde, las õpetab sulle väheke viisakat käitumist.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas indahell Vaata postitust
                    poiss sa oled vigastusest ikka rämeda paugu all vms.. lasime kohe sisse endal jah, et kaitsja ei jagand veel matsu välja ja väljakul oli pmst 5 põhikoondise mängjat ka, aga, et teie palli valdasite ? lööte mingi 30-40 m pealt peale ja kõik kuskil kirved jne ? domineerisite huiabella poiss sa ei tea mis asi on domineerimine siis vms. teinepoolaeg lendas sinu mees sulle peale mitte löögi oma, et sa vigastada said ja pmst teinepoolaeg oli puhtalt meie oma teie tagusite oma pikka ja korras..
                    ma ei ytle midagi muud kui sa oled ikka mõnus LAMMAS .... palju õnne sulle siis
                    http://www.skimavere.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas indahell Vaata postitust
                      poiss sa oled vigastusest ikka rämeda paugu all vms.. lasime kohe sisse endal jah, et kaitsja ei jagand veel matsu välja ja väljakul oli pmst 5 põhikoondise mängjat ka, aga, et teie palli valdasite ? lööte mingi 30-40 m pealt peale ja kõik kuskil kirved jne ? domineerisite huiabella poiss sa ei tea mis asi on domineerimine siis vms. teinepoolaeg lendas sinu mees sulle peale mitte löögi oma, et sa vigastada said ja pmst teinepoolaeg oli puhtalt meie oma teie tagusite oma pikka ja korras..
                      Oled jah lammas, aitäh !
                      Kui väravavahile teevad 2 punast mees võileiba, siis ei ole võimalik kuidagi, et meie oma mees talle sisse lendas, ilmselt sa oled seesamas nr 20-st kukk, kes mölises ka weel selle vigastusolukorra ajal midagi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas indahell Vaata postitust
                        soe pask
                        Ja keegi küsis, miks Löögi töllakatega mölisetakse. Hmm.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Rahu,rahu,Rass.Ei olnud see meie ülekaal midagi nii selge!Pigem mängis ikka Tääksi paremini.Jah,minu eksinusest see esimene värav ka tuli,kuid ma arvan,et kui oled öö otsa tööl olnud ja ainult 2 tundi maganud,siis on see asi arusaadav,et isegi väljakul veel uimane oled.Ma arvan,et Tääksi poisid lihtsalt ei jaganud seda matsu välja,et kui nad oleksid minu poolt rohkem üritanud,siis oleks see seis veel hullem olla võinud meie poolt vaadatuna.Aga õnneks rohkem prohmakaid eriti ei tulnud ja seis täitsa rahuldav minu jaoks!Sest minu arvates meie võitsime punkti ja Tääksi kaotas 2 punkti!Või arvab keegi teisiti? Aga edu Tääksile edaspidiseks!Ja kuidas teil väravavahi käega on?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas devilboy Vaata postitust
                            Rahu,rahu,Rass.Ei olnud see meie ülekaal midagi nii selge!Pigem mängis ikka Tääksi paremini.Jah,minu eksinusest see esimene värav ka tuli,kuid ma arvan,et kui oled öö otsa tööl olnud ja ainult 2 tundi maganud,siis on see asi arusaadav,et isegi väljakul veel uimane oled.Ma arvan,et Tääksi poisid lihtsalt ei jaganud seda matsu välja,et kui nad oleksid minu poolt rohkem üritanud,siis oleks see seis veel hullem olla võinud meie poolt vaadatuna.Aga õnneks rohkem prohmakaid eriti ei tulnud ja seis täitsa rahuldav minu jaoks!Sest minu arvates meie võitsime punkti ja Tääksi kaotas 2 punkti!Või arvab keegi teisiti? Aga edu Tääksile edaspidiseks!Ja kuidas teil väravavahi käega on?
                            on ka tore kuulata löögi poolt sõbralikumat arvamust Käega on nii et no ei liigu kyynarnukist ... pilt näitas väikest mõra aint, õnneks mega paistes ja turses on ja no valutab ... kipsi õnneks ei pandud .... paari nädala pärast proovin rivis olla
                            http://www.skimavere.com

                            Kommentaar


                              vähemalt ei kaotanud ja oleks mäng olnud kaks tundi hiljem, siis oleksime saanud kaks punkti rohkem kuid oleks on nagu poleks ja rollingutele seda ei andesta et eile punkte kaotasime vöi siis et aind yhe punkti vöitsime. Edu.ee tääksile

                              Töllmokk
                              JK Tartu Löök

                              Kommentaar


                                Sain just Eestimaa pinnalt kõne, et äsja lõppes Kambjas SK10 ja Welco mäng, mis oli Welco jaoks väga raske. Siiski suutis Welco võtta 1:0 võidu ja värava autoriks ei keegi muu kui M. Valtna,kes realiseeris mängu viimasel veerandtunnil karistuslöögi. Peale L.Jobikõrva, puudusid Welco põhirivistusest ka meie väravavaht Lauri, keskväljamootor Eldar "Kondimurdja" Rassulov, keskpoolik Risko ja keskkaitsja Matis. Seega oligi oodata väga rasket mängu, aga õnneks said punktid koju toodud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X