320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Harrastaja Vaata postitust
    Kas Tääksi eest Taavi kah jõudis mängule ?
    miks see huvi pakkus ?

    Kommentaar


      Algselt postitas Tim6 Vaata postitust
      Fännid ei teinud seda, üks mängija ütles, et vastane on nii väike, et võimatu on palli ära võtta ilma viga tegemata. Millepeale teie vahetusmehed hakkasid karjuma, et miks me mõnitame välimuse pärast. Kuid minut hiljem karjusid teie vahetusmehed meie mängijale" piimapea".Hiljem tulid veel hüüded "naised" ja "patsid". Niiet pada sõimab katelt.
      Welco fännidega on pidevalt probleeme olnud ka eelmine aasta juba, eks need vanemast generatsioonist naised oskavad rääkida.

      Kommentaar


        Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
        Welco fännidega on pidevalt probleeme olnud ka eelmine aasta juba, eks need vanemast generatsioonist naised oskavad rääkida.
        Kes nyyd ütles
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Vähemalt me oleme fännid, kes toetavad kõva häälega oma meeskonda ilma vägivallata. Erinevalt Teie fännidest ei ähvarda me mängijatele peksa anda ning ei kasvata Tabivere väljaku kõrvale 6 aastaseid junne, et jalaga vastaste suunas peksta.

          Väike viide:

          Soovitan kruttida kiirelt viimase kohani.
          Mulle tundub, et Tabivere valla mentaliteet kasvab ka Teie noortes edasi. Eks miski peegeldu milleski. Teie puhul vägivallas.

          Kommentaar


            Algselt postitas SkTääksi Vaata postitust
            miks see huvi pakkus ?
            Piltidelt tundub, et käis Eesti-Itaalia mängu aeg platsil suure jalgpalli kogemusi omandamas.
            http://www.jktulevik.ee/

            Kommentaar


              Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
              Welco fännidega on pidevalt probleeme olnud ka eelmine aasta juba, eks need vanemast generatsioonist naised oskavad rääkida.
              ei tea, kuidas need welco naisfännid suuremat probleemi tekitavad, kui samal ajal navi fännisektoris peesitavad meeskonda kuuluvad mängijad, kes valjuhäälselt (st ruupori abiga, sest ilmselt enda hääl ei kanna piisavalt, et karjuda ilma abivahenditeta) provotseerivad nii vastasmeeskonna mängijaid kui ka fänne. nii palju võiks ikka respecti ja arusaamist olla, et kui navil puuduvad fännid, kes tahaksid/viitsiksid oma meeskonda häälekalt toetada, siis vähemalt ei ole normaalne selleks kasutada mängijaid.

              Kommentaar


                Algselt postitas nohalloo Vaata postitust
                ei tea, kuidas need welco naisfännid suuremat probleemi tekitavad, kui samal ajal navi fännisektoris peesitavad meeskonda kuuluvad mängijad, kes valjuhäälselt (st ruupori abiga, sest ilmselt enda hääl ei kanna piisavalt, et karjuda ilma abivahenditeta) provotseerivad nii vastasmeeskonna mängijaid kui ka fänne. nii palju võiks ikka respecti ja arusaamist olla, et kui navil puuduvad fännid, kes tahaksid/viitsiksid oma meeskonda häälekalt toetada, siis vähemalt ei ole normaalne selleks kasutada mängijaid.
                Äkki põhjendad paari sõnaga miks ei ole normaalne kui mängijad toetavad meeskonda ?
                http://www.jktulevik.ee/

                Kommentaar


                  Algselt postitas Harrastaja Vaata postitust
                  Piltidelt tundub, et käis Eesti-Itaalia mängu aeg platsil suure jalgpalli kogemusi omandamas.
                  tuleb tõdeda et astusin läbi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Harrastaja Vaata postitust
                    Äkki põhjendad paari sõnaga miks ei ole normaalne kui mängijad toetavad meeskonda ?
                    On küll normaalne kui mängijad toetavad oma meeskonda õpetlike ja motiveerivate sõnadega,kuid nohalloo ütles ju, et "provotseerivad nii vastasmeeskonna mängijaid kui ka fänne. "
                    JK Welco Elekter

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Harrastaja Vaata postitust
                      Äkki põhjendad paari sõnaga miks ei ole normaalne kui mängijad toetavad meeskonda ?
                      vabandust, ei suutnud oma pointi piisavalt hästi põhjendada.

                      pidasin silmas seda, et mängijad peaksid oma meeskonda toetama MEESKONNApingilt, aga tänasel mängul istus navi meeskonna mängija FÄNNIpingil ja karjus ruuporisse, kuidas kõik welco mängijad ja fännid on patsid ja muud jutud. võib-olla karjuvad kõik mängijad oma pingilt samasugust juttu (mina fännina ei kuule seda, mida mängijad karjuvad oma pingilt), aga mingisuguse spordieetika kohaselt peaksid mängijad MÄNGU ajal viibima siiski enda pingil ja hoiduma vastaste fännide ja/või mängijate provotseerimisest.

                      Kommentaar


                        Ma võin julgelt väita , et juuste pikkus pole navi mängijatele ja fännidele mingi probleem. http://www.youtube.com/watch?v=BmqXeVI_FH4 vaadake video 19ndat sekundit ja näete mis mehed navi särkides on.
                        See pikajuukselise nali oli tingitud sellest kui kevadel kohtusime Ülenurmel siis teie fännid tegid sama märkuse yhe meie mängija kohta ja nyyd lihtsalt õeldi tagasi.
                        Aga muru oli jah natuke liiga kõrge, olime ka ise kohe algul natuke pettunud. Samas tingimused olid tõesti võrdsed.
                        Lõpus need 2 vaidlevat vanatädi murututt näppus olid tõesti naljakad.

                        Kommentaar


                          Hei. Mina hüüdsin valjuhäälselt,et "Patsid platsilt koju". (saladuskatte all võin öelda, et mul on ka pikad juuksed) Kui ei mäleta, siis kevadringis ülenurmel karjusid kõik Welco fännid meile nii. Siis neil vist pikkade juustega liikmeid polnud.

                          Kommentaar


                            ei ole see patsiteema welco fännide jaoks mingi hull probleem, aga minu arvates karjus seda mingil hetkel ka ruuporiga noormees, kes teisel poolajal väljakule jooksis. fännid fännideks, aga ma tõstatasin selle teema lihtsalt seetõttu, et ei ole märganud, et mõne teise meeskonna mängija hängiks fännisektoris ja oleks omale ruupori suu ette monteerinud, et teisi nii avalikult maha teha.

                            Kommentaar


                              Mõned pildid Navi-Welco mängust

                              Kommentaar


                                Sama siin, ka mul on pikad juuksed olnud, Enam neid siiski ei ole, kuid veel aasta tagasi sai nii mõneski mängus v...tupea nalja kuulda Siinkohal pean välja tooma asjaolu, et ruuporiga vend patsidega nalja kindlati teha ei saanud, seega pannakse päris paljudest erinevatest seikadest mingi olematu olukord kokku. Samas "kääbik" ja "päkapikk" olid need sõnad mis fännisektorist tulid meie lühikest kasvu mängija suunas. Olgu sellega nagu on, paneme teema lukku ja hea oleks kui me kõik sellest midagi õpime. Edaspidi üritame olla viisakamad nii välajkul kui ka väljaku ääres.

                                Veelkord edu ja päikest Welcole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X