320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Bailaa Vaata postitust
    Sellise õnnega ilmselt kaugele ei jõua !


    Ära ole kade B-)
    http://www.skimavere.com

    Kommentaar


      FC Otepää II võidumäng Võruga:
      FC Otepää II

      Kommentaar


        kui 4 v2rav polnud suluseis, siis 5 oli kindlasti!

        Kommentaar


          Algselt postitas K2sn Vaata postitust
          kui 4 v2rav polnud suluseis, siis 5 oli kindlasti!
          Mängi stopiga ja vaata sööduhetkesid. Kas peab lootma kohtunikult selliste äravilistamist? Pidevalt näeb selliseid äravõtmata suluseise isegi tippjalgpallis ju. Ja mulle tundub, et 4. värav on rohkem sulust kui 5. Muidugi ma ise lõin ka viienda, äkki näen mida tahan näha, a mulle tundub et samal joonel
          FC Otepää II

          Kommentaar


            4 värava puhul imo jookseb sulust mees pallile vastu, selle oleks pidanud kindlasti kohtunik välja jagama, aga 5 on jh selline piiripeal aga stopiga mõngides tundus pigem sulus, kuigi ei panegi kohtunikule miskit pahaks, lihtsalt for teh record.

            Kommentaar


              Aga vähemalt sai õlut juua

              Algselt postitas iminsee Vaata postitust
              Nii ta on jah ! Ja kutt magas hommikul sisse ning oleks pea-aegu maha jäänud aga kuna endal läks ka tartus kauem kui plaanitud siis jõudsime ta veel peale korjata kuid tuleb nüüd siis välja et oleksime pidanud ikka tuhat nelja ära sõitma. A no mis seal ikka halada vähemalt mäng oli hea kui esimesed kolm minutit välja jätta ja viimased poolteist tundi nüüd

              Kommentaar


                Algselt postitas SkTääksi Vaata postitust
                Aga vähemalt sai õlut juua

                Kle jah, tänud sellegi eest aga te oleks nagu ette näinud sellist jama ja pakkusite rõõmsalt õlut, et mängige mängige, punkte naguinii ei saa
                Nüüd on siis meie viimanegi rong läinud sest enne seda jama lootsime või vähemalt mina küll lootsin, et äkki tõuseme veel kolmandaks kui jätkame oma võitude jada nagu sügisring on alganud kahe võiduga. Nüüd peab vaatama kuidas tiimil motivatsiooniga on ja jätkame rügamist ning naudime niisama mängu (võid lugeda õlut)
                JK Tartu Löök

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martinho Vaata postitust
                  Mängi stopiga ja vaata sööduhetkesid. Kas peab lootma kohtunikult selliste äravilistamist? Pidevalt näeb selliseid äravõtmata suluseise isegi tippjalgpallis ju. Ja mulle tundub, et 4. värav on rohkem sulust kui 5. Muidugi ma ise lõin ka viienda, äkki näen mida tahan näha, a mulle tundub et samal joonel
                  Mängu vilistanud kohtunikuna tuleb jälle Otepääd kiita video eest, sest väga harva saab vaadata, mida platsil tegid. 4.värava puhul võib öelda, et vist oli tõesti pool sammu sees kui peaga sööt tuleb. Puhas äärekohtuniku teema, vaid sealt näeb täpselt - ise jälgisin kasti piiril olevaid mehi, kus kaitsja jalaga palli õhku lööb ja siis sealt see peaga sööt tulebki. 5 puhul sama lugu - löögi hetkel jookseb kaitsja sisse ja ründaja edasi - jälle küsimus keha võrra - üks ühele teine teisele poole kaldu. Selleks on jälle äärekohtunikku vaja - platsil olles on seda võimatu täpselt näha. Lisaks on löök tõesti stopiga ja löögi hetke raskem tabada. Ega ka videost täit tõde kahjuks saa, sest siis peaks kaamera asuma joonega paralleelselt nagu tippülekandes. Peamine, mis mind huvitas aga oli hoopis Võru VV juhtunud trauma ja sellele järgnenud kollane Otepääle. Põhjendus kollase andmiseks oli järgmine. Pall oli õhus - nii ründaja kui kaitsja jooksid langeva palli suunas. Kaitsjal jäid jalad maha, ründaja aga hüppas õhus olevale pallile liigset jõudu kasutades -hüpates samal ajal ka kaitsjale otsa ning maandudes ka väravavahile otsa. Platsil oli see jõuline minek oluliselt paremini näha kui videos. Kuna siin kaasnes ka väravavahi raske vigastus, siis tavapärase vea asemel tuli lisaks ka hoiatus. Siin mõni võib küll vastu vaielda, et võitlus käis lahtise palli pärast ja mängiti palli, siis see on OK kuni ei kasutata liigset jõudu. Mängija kohustus on mängida niipalju säästvalt, et ei ohustaks vastast vigastuse hinnaga. Peale hüppamine on reeglite kohaselt selge viga. Arvan, et igati õige kollane. Ja lõpuks ka see jalaga vehkimise situatsioon. Keegi siin eespool kommenteeris, et pall oli juba lahkunud. Videost on näha, et pall on siiski veel situatsiooni kui see jalaga viibutamine tuleb. Siiski oli see palli mängimise jätk pigem suunatud vastasmängija vastu. Seega olen nõus, et ka punane oleks olnud võimalik. Kuna kõik käis jube ruttu ja algul püüti vähemalt palli tabada, siis otsustasin kollase kasuks kuigi ka punase mõte käis peast läbi. Seekord siis nii.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas umbadapopp
                    Sellised kohtunikud mulle meeldivad, kes julgevad pärast oma esitusi kommenteerida ja vastutus võtta. Praegu ei juhtunud küll midagi, aga kunagi mäletan kõva arutelu, kus ka sama(?) kohtunik sõna võttis ja kommenteeris oma otsuseid.
                    VV olukorras olenes kõik vaatenurgast. Kaamerast pole nii hästi näha seda, et kaitse sisse lendab kui väljakul, kus ma nägin seda n-ö diagonaalis platsil olles.
                    Kohtuniku käest tahtsin koguaeg küsida ühte küsimust - neljas värav. Kui poleks olnud seal seda suluseisust värava löönud mängjat, kas siis oleks vastaste mängiv treener saanud punase(vt. käed ümber tirib ära meie oma) või siis vähemalt teise kollase ?

                    20.08
                    Tartu Quattromed - FC Aspen 5-0
                    Suure-Jaani United - FC Otepää II 1-2
                    21.08
                    JK Tartu Löök - Tõrva FC Warrior 3-1
                    Põlva FC Lootos II - SK Tääksi 1-1
                    Nüüd saan vastata. Jah, nägin seda "kallistamist" ka mängu ajal aga kuna tuli värav, siis viga ei võtnud. Kui oleks äärekohtunik olnud ja sulu võtnud, siis oleks kinnihoidmise veaks vilistanud ja penalti andnud, sest see oli karistusalas ja pall oli lahtine ning kinnihoitud Otepää mehel ka võimalus löögile minna. Punast poleks olnud põhjust anda - selline viga ei kvalifitseeru punase alla, sest tegemist ei olnud nö kindla värava ärahoidmine vea hinnaga ega muu eemaldamist väärivaga. Kollase üle võib mõelda, sest ilmselt hoidis kinni ega üritanudki palli mängida. Penalti oleks nagunii, nii, et kollane on selline sisetunde ja mängu tunnetamise küsimus siin. Kuna tal oli kollane all ja penalti niigi oleks, siis pigem ei oleks andnud. Kunagi koolitati nii, et topelt ei ole mõtet karistada. Samas võib ka kollase anda, see oleks ka ikkagi OK ja kohtunik ei eksiks millegi vastu. Nii, et selline 50-50 küsimus ja määrvaks saab pigem selline üldine mänguolustiku tunnetamine.

                    Kommentaar


                      tartu Quattromed - FC Aspen 4-0
                      Suure-Jaani United - FC Otepää II 2-2
                      JK Tartu Löök - Tõrva FC Warrior 3-1
                      Põlva FC Lootos II - SK Tääksi 2-0

                      Kommentaar


                        20.08
                        Tartu Quattromed - FC Aspen 4-1
                        Suure-Jaani United - FC Otepää II 0-0
                        21.08
                        JK Tartu Löök - Tõrva FC Warrior 1-0
                        Põlva FC Lootos II - SK Tääksi 2-1

                        Kommentaar


                          tartu Quattromed - FC Aspen 4-1
                          Suure-Jaani United - FC Otepää II 3-0
                          JK Tartu Löök - Tõrva FC Warrior 1-2
                          Põlva FC Lootos II - SK Tääksi 2-3

                          Kommentaar


                            tartu Quattromed - FC Aspen 3-1
                            Suure-Jaani United - FC Otepää II 1-2
                            JK Tartu Löök - Tõrva FC Warrior 1-4
                            Põlva FC Lootos II - SK Tääksi 1-4
                            Sina filmi filmi filmi...

                            Kommentaar


                              Tartu Quattromed - FC Aspen 4:1
                              Suure-Jaani United - FC Otepää II 0:5
                              JK Tartu Löök - Tõrva FC Warrior 3:3
                              Põlva FC Lootos II - SK Tääksi 2:1 Jalgpalliekspert ennustas seekord nii, et pärast ei saaks minu suunas iroonitsevaid ütlusi olla Tegelt Lootos jättis lihtsalt meie vastu sellise mulje, et kodus võivad kõike suuta

                              Löögi ja Tääksi mängu ennustuse kohta ütleks, et peaks ikka nii tegema nagu alguses juba sai tehtud korra, et ei loe mäng ja kõik :P
                              FC Otepää II

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martinho Vaata postitust
                                Tartu Quattromed - FC Aspen 4:1
                                Suure-Jaani United - FC Otepää II 0:5
                                JK Tartu Löök - Tõrva FC Warrior 3:3
                                Põlva FC Lootos II - SK Tääksi 2:1

                                Jalgpalliekspert ennustas seekord nii, et pärast ei saaks minu suunas iroonitsevaid ütlusi olla Tegelt Lootos jättis lihtsalt meie vastu sellise mulje, et kodus võivad kõike suuta
                                No ei saa ju nii õrnahingeline ka olla ...
                                Mina ennustaks Lootos - Tääksi mängus muidugi rohkem väravaid, aga ma pole õnneks ka ekspert
                                299195

                                Kommentaar

                                Working...
                                X