320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    haha. parimad sõbrad.

    Kommentaar


      Algselt postitas iminsee Vaata postitust
      Löök võitis jah neli nulli vastu kuid Rollingud olid tegelikult päris head vastased ja läksime 1 null juhtima ja siis pikalt püsis seline seis kuid lõpus vajusid vastased päris ära ja üpris lühikese ajaga tegime kolm kolli juurde ja lõpp seis neli null ! Esimene poolaeg läks löögi vaatevinklist niimodi et oleksime pidanud päris mõned kollid lööma aga kahjuks või teiste õnneks ei tulnud löögid just kõige täpsemad aga ka vastane ründas ja surus aeg-ajalt päris hästi.Mõlisemine peaaegu puudus täielikult, et mõni üksik ütlemine ja aind üks halb viga millest ka ainuke kollane Lööki mängijale mängu jooksul. Tänud rollingutele ja edu edasipidi
      Löögiga oli ka hea mängida ei olnud mölisemist jne. Muhetad vanad olid!
      Edu neile.

      Kommentaar


        ehee , olen küll navi ühekorra näinud mängimas , aga siis tundus pikajuusteliste osakaal meeskonnas üsna suur olevat, ja ka platsi kõral . tegu oli kui just mootoratturitega . aga see selleks , lisaks veel mis navi mängijatest meeles siis.... coca-colat ikka mänguajal platsikõrvalt ei jooda...

        Kommentaar


          Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
          coca-colat ikka mänguajal platsikõrvalt ei jooda...
          Jep, IV liigas juuakse ikka õllet ja tehakse suitsu =))
          FC Otepää II

          Kommentaar


            Algselt postitas Sügenskottens Vaata postitust
            Vähemalt me oleme fännid, kes toetavad kõva häälega oma meeskonda ilma vägivallata. Erinevalt Teie fännidest ei ähvarda me mängijatele peksa anda ning ei kasvata Tabivere väljaku kõrvale 6 aastaseid junne, et jalaga vastaste suunas peksta.

            Väike viide:

            Soovitan kruttida kiirelt viimase kohani.
            Mulle tundub, et Tabivere valla mentaliteet kasvab ka Teie noortes edasi. Eks miski peegeldu milleski. Teie puhul vägivallas.
            jumal mida sa sokid!?
            Tabivere kool pole kool-gi. õpilasi vähe paljud sellepärast tartust siin et kergelt saab sisse!enamus tabivere elanikud on lähtel või tartus, mida sa mingi kooli teemat ajama hakkad?

            Kommentaar


              Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
              jumal mida sa sokid!?
              Tabivere kool pole kool-gi. õpilasi vähe paljud sellepärast tartust siin et kergelt saab sisse!enamus tabivere elanikud on lähtel või tartus, mida sa mingi kooli teemat ajama hakkad?
              Näha jah, et tabiveres pole kooligi. Sina pole küll kirjutama õppind.

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin112 Vaata postitust
                Näha jah, et tabiveres pole kooligi. Sina pole küll kirjutama õppind.
                hea et ma tabivere koolis pole käinudgi, ma kolisin 3 aastat tagasi tabiverre,
                Ja mis su probleem üldse on?

                Kommentaar


                  Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                  hea et ma tabivere koolis pole käinudgi, ma kolisin 3 aastat tagasi tabiverre,
                  Ja mis su probleem üldse on?
                  probleemi pole

                  Kommentaar


                    Algselt postitas iminsee Vaata postitust
                    Löök võitis jah neli nulli vastu kuid Rollingud olid tegelikult päris head vastased ja läksime 1 null juhtima ja siis pikalt püsis seline seis kuid lõpus vajusid vastased päris ära ja üpris lühikese ajaga tegime kolm kolli juurde ja lõpp seis neli null ! Esimene poolaeg läks löögi vaatevinklist niimodi et oleksime pidanud päris mõned kollid lööma aga kahjuks või teiste õnneks ei tulnud löögid just kõige täpsemad aga ka vastane ründas ja surus aeg-ajalt päris hästi.Mõlisemine peaaegu puudus täielikult, et mõni üksik ütlemine ja aind üks halb viga millest ka ainuke kollane Lööki mängijale mängu jooksul. Tänud rollingutele ja edu edasipidi
                    mäng oli tõesti väga tasavägine kuni Löök teise värava lõi, siis tekkis segadus ja kadus võitlusvaim, mille tulemusena meile veel kaks väravat löödi.
                    Esimene poolaeg tõesti ei suutnud Löök ära kasutada oma võimalusi, kui nende ründaja sai palliga kaitsjate selja taha, kuid väravaks võimalusi vormistada ründajal ei õnnestunud. Samas oli meil ka päris mitu head võimalust, kuna pikkuselt jäime vastaste värava all kaitsjatele kõvasti alla, siis suutsid pikad kaitsjad ka mitu ohtlikku olukorda likvideerida.
                    Mäng oli väga sõbralik ja tõesti polnud mingit mölinat, see üks kollane oli nagu oli, selge on see et tegu oli pigem sportliku veaga ja tahtlikusest oli asi kaugel.

                    Kui lugeda Löögi kui võistkonna kohta eelnevaid kommentaare, siis tundubki et tegelikult kõik halb mis kirjutatakse on pigem ühe mehe kohta, võistkond ise on vägagi normaalne aga alati ei saa hakkama ühe mehe taltsutamisega ja usun et see on nii pea igas võistkonnas. Ka selles mängus tekkis mul staarmängijaga kehakontakt, mille tulemusena ta murule kukkus, aitasin ta kenasti üles, tema aga nõudis viga veel 5minutit takkajärgi ja kuna ta seda ei saanud, siis ta vist mõtles et ilgelt äge on kui ta lihtsalt tuleb ja mulle tagant jalgadesse virutab... kuna jäin püsti ja pall jäi ka minu kätte, siis viga sellest olukorrast ei vilistatud.... ja siis eriline staar temas löi välja kui mäng lõppes, nimelt oli tema ainuke mees kes isegi tänama ei tulnud vaid platsilt minema kõndis...
                    nagu ta siin ennegi kirjutanud on, et ei mängi enam iial Löögi eest ja hakkab kohtunikuks, siis oli mul ka seda ametit võimalus näha, nimelt vilistas ta Warriori ja Quatro vahelist mängu... no ma ei tea... kui sa oled juba nii pikka aega vilistanud ja soovid selle oma põhi hobiks valida, siis pead ikka kõvasti veel arenema... muidu nii tähtsust täis mees, kohe üldse ei julgenud vilistada, nagu oleks vile allaneelanud, aga kui Tõrva treeneriga oli vaja vene keeles möliseda, siis oli kohe mees nagu muistne härg
                    OK, vahet pole, ei ole vaja siin nii ületähtsustada ka seda ühte olendit.
                    selle viimase lõiguga tervitaks staarmängija Lässyt

                    kui siin veel arutada Welco fännide üle, siis sellist mõnitavat jama, mis nende suust tuleb on tõesti kõrval valus kuulata... kui nad laulavad ja oma võistkonnale kaasa elavad, see on väga lahe ja see et nad suudavad tulla võistkonna võõrsil mängule kaasaelama nii paljukesi on veel lahedam... aga mina olen Welco fännklubiga trehvanud meie omavahelisel mängul ja mängul Liverpool vs Welco, siis päris tihti võis sealt rahvahulgast kuulda mõnitavaid hõiskeid vastasmeeskonna kohta...

                    EDU kõigile viimasteks voorudeks !
                    sigpicSuure-Jaani United

                    Kommentaar


                      üldiselt on üsna mõttetu arutada erinevate meeskondade fännide üle, sest on ju täiesti normaalne, et iga meeskonna fännid elavad kaasa enda omadele ja aeg-ajalt läheb kops üle maksa ja siis karjutakse vastasmeeskonnale asju, mis tõepoolest ei ole eriti ilusad. kuigi mina welco fännina ei oska objektiivne olla, julgen väita, et welco fännide karjumist (nii enda meeskonna poolt kui ka vastasmeekondade vastu) on kuulda eelkõige seetõttu, et meid on mängul tavaliselt rohkem kui teisi fänne: seetõttu on karjujaid rohkem ja eks mõni inetum hüüatus kostab ka väljakule.

                      aga nagu ma ütlesin, siis eks iga meeskonna fännid karjuvad omade poolt ja vastaste vastu, see ongi ju fänluse mõte

                      Kommentaar


                        Algselt postitas nohalloo Vaata postitust
                        üldiselt on üsna mõttetu arutada erinevate meeskondade fännide üle, sest on ju täiesti normaalne, et iga meeskonna fännid elavad kaasa enda omadele ja aeg-ajalt läheb kops üle maksa ja siis karjutakse vastasmeeskonnale asju, mis tõepoolest ei ole eriti ilusad. kuigi mina welco fännina ei oska objektiivne olla, julgen väita, et welco fännide karjumist (nii enda meeskonna poolt kui ka vastasmeekondade vastu) on kuulda eelkõige seetõttu, et meid on mängul tavaliselt rohkem kui teisi fänne: seetõttu on karjujaid rohkem ja eks mõni inetum hüüatus kostab ka väljakule.

                        aga nagu ma ütlesin, siis eks iga meeskonna fännid karjuvad omade poolt ja vastaste vastu, see ongi ju fänluse mõte
                        Fänluse mõte ei ole kyll vastasvõistkonda ebaabsurtsete väljendite hüüdmine vms,paraku eks igas "võistkonnas" on mingi alaarenenud vend,kellel oli või on raske lapsepõlv ja kodus pole tõenäoliselt kõik korras.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          no ma ei tea nt mängid hispaanias kus on 60 000 inimest trebüünil ja 30 tuhat nendest vilistavad ja sokivad teiega mis siis saab hakkate ka nutma w,et ropendati jne.vastas fännid las seletavad mis tahavad, teie mängige oma mängu ja olge üle. siin eestis tõesti kuuled iga inimese ütlemise kohe ära,sest publikut on max 100.aga tuleb olla omas elemendis ja mitte süveneda sellesse mis pask sealt tripkalt tuleb.kui seda ei suuda oled nõrk ja kergesti mõjutatav.

                          selle tekstiga ei vihja kellegile see vaid minu arvamus ja nägemus!

                          Kommentaar


                            täiesti okei on kisada jalgpallimatšil "amatöör" "nõrk" "sitavares" "mine koju tagasi" "kes sind platsile lasi" "õli-pats-prill" vastastele jne; "12 mängija" töötleb vastasmängijaid mentaalsel tasamel - väga normaalne!

                            ---
                            ---
                            "Mine put*si nr 33"
                            "pärast mängu saad lõuga"
                            "ma panin su ema"

                            sellised asjad võiks koju jätta küll.

                            Kommentaar


                              Võistkonna fännide eesmärk on enda meeskonnale kaasa elamine ning vastas närvidega mängimine. Kahju kuulda, et jätkuvalt on isegi 4 liigas mängijaid, kes mingi tölli kisa peale platsi ääres erutuvad ning pärast ei saa rahulikult magadagi. Ainuke arvestatav fännklubi on meie liigas Welcol ning mina olen küll nende kisast suutnud siiani üle olema... lihtsalt minu siiras arusaam on, et tegu on kamba idiootidega. Ma lihtsalt ei suuda leida ühtegi loogilist põhjust, miks muidu peaks üks normaalne inimene sellisele võistkonnale kaasa elama

                              Kommentaar


                                lihtsalt minu siiras arusaam on, et tegu on kamba idiootidega. Ma lihtsalt ei suuda leida ühtegi loogilist põhjust, miks muidu peaks üks normaalne inimene sellisele võistkonnale kaasa elama
                                Ma toon sulle ühe väga loogilise põhjuse:

                                Kaasaelajad on mängijate sõbrad, sõbrannad, sugulased, tüdrukud.
                                Pigem too palun üks põhjus, miks Teie mängudel ei käi fänne?
                                Soomes tööl?Raskest nädalavahetust välja magamas?Suvetööl?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X