320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Lääs 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Maccabi-Keila JK II 3-1

    FC Lelle-JK Leisi 4-2

    PSK Alexela-Kärdla LM Dagöplast 3-2

    Taebla JK-Lihula JK 2-2

    Läänemaa Jalgpalliklubi-FC Haiba 1-2

    FC Toompea 1994-Viimsi MRJK 3-5

    Kerge ennustus ennem järgmist vooru
    nr 12

    Kommentaar


      Maccabi 4-4 Keila JK II
      Maccabi hoiab justkui mängu enda kontrolli all, kuid seisult 4-3 lüüakse mängu lõpus 4-4 ning Maccabi meeste näost saab lugeda pettumust, et ei kasutatud kõiki oma võimalusi ära nii nagu seda oleks pidanud tegema.

      FC Lelle-JK Leisi 5-1
      Lelle mehed on kogu mängu vältel enesekindlad ja nii see tulemus tuleb.

      PSK Alexela-Kärdla LM Dagöplast 3-0
      No Alexela-Messi lööb kõik 3!

      Taebla JK-Lihula JK 1-5
      See hooaeg Taebla Läänemaa derbides väga ei sära ning Lihulal on hädasti punkte vaja + Kindlalt aitab LJK mäng. Mäng, kus domineeriti, aga ei löödud oma võimalusi ära. Selles mängus lüüakse ära!

      Läänemaa Jalgpalliklubi-FC Haiba 1-0
      Kahju küll Haibast, aga ei ole võimalik võita LJK praegu nende antitaktikatega. Haiba saab küll mitmeid võimalusi mängu jooksul, kuid nendest ei piisa, sest ees seisab üks kena müür. LJK lööb oma ainukese värava penaltist või karistuslöögist.

      FC Toompea 1994-Viimsi MRJK 2-6
      Tuleb põnev mäng - see on kindel.
      sigpic

      Kommentaar


        kes see alexela (messi) on?
        nr 12

        Kommentaar


          Igavusest ennustan ka siis ja kindlasti kõik möödas.

          Maccabi-Keila JK II 3-0
          Kvaliteedi vahe
          FC Lelle-JK Leisi 4-0
          Ei usu, et see punkt just sellest mängust Leisile veel tulemas on.
          PSK Alexela-Kärdla LM Dagöplast 3-0
          Alexela kaitses võivad jahukotid ka seista, ikka ei löö Kärdla väravat.
          Taebla JK-Lihula JK 4-2
          Mitte midagi kummastki satsist ei tea. Taebla vist vähe tugevam.
          Läänemaa Jalgpalliklubi-FC Haiba 2-3
          Läänemaal tundub hea rynnak ja hea kaitse, 23 värava mees Kolosov tuleb kinni saada. Enda satsist ei oska kunagi midagi oodata. Tundub, et saame Pühapäevaks tugeva löögirusika kokku ja kui oma asja ära teeme, peaks suits ees Tallinnasse tagasi sõitma.
          FC Toompea 1994-Viimsi MRJK 1-2
          Noored peaks ikka söötudega ära võtma need punktid(Reimi, Tohveri ja Lehtmetsa abiga)
          Samuti pidi ka Läänemaa Toompealt need punktid võtma aga ei ole alati see võit nii kirikus kuulutatud, kui esialgu tunduda võib. Elame näeme.
          Edu ja ärge vigastage teisi ega endid.

          PS. Ärge võtke isiklikult, see on minu ennustus ainult, ei tee kedagi maha, iga sats mängib oma võimete piirides.

          Kommentaar


            Kohe lust on vaadata, et kogu aeg me kaotame. Aga eks peab siis jälle selle väite ümber lükkama.

            Maccabi-Keila JK II 5-1

            FC Lelle-JK Leisi 7-2

            PSK Alexela-Kärdla LM Dagöplast 1-4

            Taebla JK-Lihula JK 1-2

            Läänemaa Jalgpalliklubi-FC Haiba 3-1

            FC Toompea 1994-Viimsi MRJK 2-5
            JK Läänemaa

            Kommentaar


              Kahepeale ikka midagi pihta läheb

              No ma ei saa ju enda meeskonnale kaotust ennustada, ebaeetiline Lähme võitma ja kui kaotame siis kaotame, big deal. Me ei soovi III tõusta. Peaasi, et heal murul mängida ja nautida saab ilusa ilmaga.

              Kommentaar


                Algselt postitas HJK väravavaht Vaata postitust
                Kohe lust on vaadata, et kogu aeg me kaotame. Aga eks peab siis jälle selle väite ümber lükkama.

                Maccabi-Keila JK II 5-1

                FC Lelle-JK Leisi 7-2

                PSK Alexela-Kärdla LM Dagöplast 1-4

                Taebla JK-Lihula JK 1-2

                Läänemaa Jalgpalliklubi-FC Haiba 3-1

                FC Toompea 1994-Viimsi MRJK 2-5

                sina õli ennustad samamoodi meie kaotust alati nii et ära pilli kui sa veel aru pole saanud sis see on ENNUSTUS..vaata sõnaraamatust järgi kui sa selle tähendusest aru ei saa
                nr 12

                Kommentaar


                  Mnjaa, mõtlesin siin pikalt, kas kommenteerida või mitte, aga selline idioodi jutt sundis seda tegema. Pean slmas kindlalt ühte isikut, ehk siis ennustajat.
                  Alustan viimasest lausest"........ei tee kedagi maha........". Loe uuesti enda see postitus läbi ja siis ka see ,mida viimasena postitasid, äkki saad aru, et sinu käest seda kuulda on eriline idiootsuse tipp. Kuigi kahtlen, et sa aru saad, jätsid juba platsil sellise mulje! Kirjutad viimases postituses- "tahaks nautida jne" no minu ja teiste arvates, olid ainus kes seda avavilest ei nautinud , Haiba võistkonnast, olid sina! Teised kõik normid mehed. Avavilest peale ,hakkasid sina soiguma jne...iga asja peale. Hiljem nii mõni su enda võistkonna kaaslane kommis, isiklikult minule ka, et ärge pange tähele ja nii mõnigi ise ütles sulle -rahune maha! Kahjuks ma ise ka ei suutnud vaiki olla, sest lauslollused ajavad marru!! Täiskasvanud mees, iga väikese kõksu ,peale oli nutt lahti ,nagu lapsel...ja mis ise tegid??!! Sõitsid nii mõnigi kord korralikult sisse, ja siis nagu "õige mees " eemaldusid. Samas mäletan hästi kui meie omadest keegi tegi tõesti vea ,teie mehele ja siis karjusid sa üle platsil ,anna kätt jne....mis ise tegid??!! Jah tegin sulle esimesel poolajal vea, mitte sishilikult ,kuid viga oli ilmne.....tahtsin kätt anda ja mida sina tegid...?! Kõik nägid. Muide ma ise sain rohkem haiget ,sest minu jalg jäi sinu paksu perse alla! Kahjuks oli see kohtunik ka selline udu, nii mõlemale poolele vilistas paska, suluseisudest rääkimata. Lõpuks jagasin ära ,vaja kaitses ainult kätt tõsta ,ja oli kohe vile. Aga see "udu.kohtunik" kellest ei arva midagi ,ka teie ei arvanud, sai nii palju aru ,et kollase sulle andis ,-seletamise eest. Seega seda sa eitada ei saa. Ja nüüd "jahukottide teemast" või siis Kärdla saamatutest ründajatest- olen seda meelt koguaeg olnud ,et ei tasu kirjutada et meil ei olnud põhimehi koos ja ründjaid kindlasti , sest eks paljudel nii ,ja seda iga mängu järgi siin lugeda oleks - narr. Praegu ütlen küll -nii ka oli Kärdlal. Ning kui vaadata löödud väravaid Haiba 17 ja Kärdla 13, kui nüüd arvutada oskad, milles ma ka taas kahtlen sinu puhul, siis mitu väravat ,mängu peale te rohkem olete löönud??!! Ei tule -1 ka!! See juba näitab sinu taset!! Mis puutub Teie 5-e löödud väravat meile, ehk mäletad ,mis olukordadest need tulid??! Ei meenu küll ,et ühtegi sellist korraliku väljamängitud väravat oleks olnud. üks väravavahi suur puterdamine , ja teised ,kõik värava esisest saginast. Ei vaidlegi ,olite üle ,nii pallivaldamiselt jne...vääriste võitu. Aga selline kommentaar siin on solvav, seda imelikum kirja lõpus lugeda- ei tee maha kedagi..ja järgmises postituses-lähen nautima!!!!:-)) Huumor kuubis. Teed ennast ikka tõeliselt naerualuseks. Võiks ju ka mainida, et Televisooni kaudu on tuttav kõigile -Kivipallur, ega sina prototüüp ei ole?! Aga ok labane oleks! Seega las jääb!
                  Ja sulle teadmiseks- hooaja eel ,lootsime , et kui 2 võitu saame on hästi- need meil juba olemas, seega iga viik ja võit on ainult boonus. Mina saan küll öelda, et naudin seda mängu ja siiani peale sinusuguse kisakõri, ei ole veel kohanud, loodan, et enam ei kohtagi!! Nimelt pool võistkonda on 95-97 poisid ,kes veel eesmisel aastal mängisisd noorteliigat. Meie eesmärk on , et need noored mõne aasta pärast ,sinusugustele näitavad koha kätte ,ja se etulebki läbi kogemuste, alguses ei tasu neid kaotusi tähele pannagi.
                  Minu jaoks see teema nüüd lõpetatud, rohkem ei kommenteeri, lase nüüd tulla, saan aru, et sa eladki siin. st eladki ennast siin välja!!
                  Aga Haiba võistkonnale edu!! Aastaid nende vastu mänginud ja kõik mängud on huvitavad olnud!!

                  Lõpetuseks- kui veel midagi kirjutad, siis enne mõtle ja vaata peeglisse.......!

                  Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                  Igavusest ennustan ka siis ja kindlasti kõik möödas.

                  Maccabi-Keila JK II 3-0
                  Kvaliteedi vahe
                  FC Lelle-JK Leisi 4-0
                  Ei usu, et see punkt just sellest mängust Leisile veel tulemas on.
                  PSK Alexela-Kärdla LM Dagöplast 3-0
                  Alexela kaitses võivad jahukotid ka seista, ikka ei löö Kärdla väravat.
                  Taebla JK-Lihula JK 4-2
                  Mitte midagi kummastki satsist ei tea. Taebla vist vähe tugevam.
                  Läänemaa Jalgpalliklubi-FC Haiba 2-3
                  Läänemaal tundub hea rynnak ja hea kaitse, 23 värava mees Kolosov tuleb kinni saada. Enda satsist ei oska kunagi midagi oodata. Tundub, et saame Pühapäevaks tugeva löögirusika kokku ja kui oma asja ära teeme, peaks suits ees Tallinnasse tagasi sõitma.
                  FC Toompea 1994-Viimsi MRJK 1-2
                  Noored peaks ikka söötudega ära võtma need punktid(Reimi, Tohveri ja Lehtmetsa abiga)
                  Samuti pidi ka Läänemaa Toompealt need punktid võtma aga ei ole alati see võit nii kirikus kuulutatud, kui esialgu tunduda võib. Elame näeme.
                  Edu ja ärge vigastage teisi ega endid.

                  PS. Ärge võtke isiklikult, see on minu ennustus ainult, ei tee kedagi maha, iga sats mängib oma võimete piirides.
                  veteran:-)

                  Kommentaar


                    Kuule ära aja siukest jama Näx. Kui sa aru ei ole saanud veel, siis kohtunikud on need, kes ajavad mehi närvi, mitte vastased. Kui viga siis viga ja vilista ära, ei pea jalaluu pooleks olema, et viga on. Milleks sa siin isiklikuks lähed? Kas sa tunned mind? Mina sõitsin jõhkralt sisse? Korra jäin hiljaks palli löömisega ja lõin kergelt vastu jalga teie mehele, kuna ta tegin konksu ja kattis palli, tavaline viga. Kulla Näx, ma olen saanud viimases 26 mängus 1 kollase kaardi !
                    Tee sellest omad järeldused, kas olen rahulik mängija või närvitsev jõhkard. Jah olin teie mängus vähe närvilisem ei vaidle, kuid see on erand.
                    Katsu üle saada 5-0 kaotusest juba, pole vaja siin minevikus sorkida, mine edasi.

                    Kommentaar


                      Naljapoisid
                      Deem mul jäi kül hea mulje Kärdla võistkonnast, kui välja jätta see jutustav "linnapea"
                      Käisin ekstra veel Kärdla ja Keila mängu nautimas...
                      Ja see kohtuniku jutus on väga suur iva sees... Kui mees vilistab mehe eest, siis pole viga... Parem törtsutagu seda vile rohkem, kui vastupidi... Enamus käime ja tahame nautida seda mängu ja ei ole rõõmsad, kui pärast valutad, või lonkad mängult minema, kuna kohtunik lasi nii mängida.

                      Kommentaar


                        Vot siin kohal soovin ka mina teemast osa võtta. Nimelt jäi mulle just üleval olevas postituses silma see " kui pärast valutad, või lonkad mängult minema, kuna kohtunik lasi nii mängida". Eelolevast vaidlusest oli veel jubedam eilse Keila JK - Maccabi mängu kohtunik. Juba enne mängu oli aru saada, et to määratud kohtunik on Maccabi oma jope kohe. Ja vile tema poolt oli kohutav - alustades outidest ning lõpetades leiutatud karistuslöökidega. Okei, mäng oli tiba jõulisem, kui tavaliselt. Kuid siin ei olnud fair play printsiibist haisugi. Nt pärast mängu ei osanud ta öelda, mille eest ta meie mängijale kollase andis. Selle peale kostis ta hoopis, et : Aa, siin ma tegin tõesti vb vea. Ühesõnaga, kohtuniku toodetud praaki ma võikski siia üles märkima jäädagi. Ning ei jõua juba Maccabi resbondi ära oodata. Olgem ausad, nii meie, kui ka meile võõrad pealtvaatajad nõustusid, et Vile kohtunikult oli päris ühepoolne !
                        Mäng kulges täpselt, nagu ennustustes, kuid Keila suutis seekord distsiplineeritult mängida, oli oodata, et futsali kogemustega Maccabi lükkab lühikest ja paneb hämmastavadi diagonaale (siin kohal mängis rolli ka Loo üllatavalt väike väljak). Kuni umbes 70 min. juhtisime 1:0 ja Maccabi mehed suutsid segaduses lüüa ära 1:1. Kasutati ära Keila peataolek ja võiduväravajanu, ning sealt see 2:1 tuligi. 3:1 läks juba, nagu läks.
                        Kokkuvõtvalt, kohtunik jube. ja nüüd lihaserebestusega väljas ... Sest teatud olukorrad olid väga jubedad. Loodame sügisringis ikka tiba õigalsemat vilet ja puhtamat mängu
                        Kõike head kõigile !

                        Kommentaar


                          Aiai, rebend. Vigastasin enda hüppeliigese sidemeid, no ikka korralikult. Just enne hooaja algust, pole 2 kuud palli puutunud ja arvatavasti ei puutu ka järgmised 2 kuud. Ootan juba väga mängimist. Aga parane kiiresti ja edu!
                          Miks te ehitate kui te ei ehita?
                          Ma ei jõua igale poole, jumal hoidku!

                          Kommentaar


                            psk alexela - kärdla 5-2 alexela oli püarem igas mõttes..löödi 2-0 ära ja mitu olukorda j2i löömata...kärdla tuli kiirete väravatega 2-2 viigini kuna nagu tavaks saanud alexela kaitse hakkas ima trikke tegema...peale 2-2 ei jäetud kärdlale mingit võimalust ja löödi veel 3 vastuseta väravat. kärdla ise sümpaatne sats...tiba noored on osad m2ngumehed ainult...ja kärdla linnapea võiks ka vähem möliseda...peaks noorematele eeskujuks olema vms
                            nr 12

                            Kommentaar


                              Läänemaa Jk 5-3 Haiba -Haiba mängijad hädaldasid ja nutsid nagu tiinekad ikka

                              Kommentaar


                                Taebla JK 2:2 Lihula JK

                                Lihula asus mängu juhtima, kui tsenderduse järel ei suutnud Taebla mängijad trahvikastis palli ära klaarida ning Lihula ründaja Mairo Kanter oli esimesena jaol ja toimetas palli viielt meetrilt väravasse. Taeblal avanes hiljem suurepärane võimalus viigistada, kui keskpoolkaitsja Tarvi Kruuspan saatis ligemale kahekümnelt meetrilt teele kauglöögi, mis paraku tabas põiklatti. Lihula kaitsja eksis tagasisööduga rängalt ning selle kasutas efektselt ära Ken Sinkevicius, kes lõikas esmalt söödu vahelt ning mängis end väravavahist mööda ja viigistas mänguseisu. Lihula asus aga siiski enne poolaega juhtima, kui Madis Sibula vastu rikuti määrusi ning too järgneva karistuslöögi filligraannselt üle müüri keerutas. http://www.youtube.com/watch?feature...&v=NX456uWbYfA
                                Taebla viigistas aga kaheldava penalti järgselt seisu, kui nende võõrleegionär realiseeris külmalt penalti. Ilmselt oli penalti antud nii kergelt, sest ühes olukorras võinuks Lihula mängija teenida punase ning sealt omakorda Taebla penalti, aga kohtunik lasi mängul jätkuda. (Loodan, et liiga ei teinud Androle)
                                Mõlemad võistkonnad on ilmselt kokkuvõttes viigiga rahul, sest vilepartii oli alla igasuguse arvestuse.
                                (Loodan, et kokkuvõte on piisavalt objektiivne, Aare.)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X